6. Dřevorubci Modřany V 11 5 1 5 37:35 11

Ne 21.9.08 11:15 zzANG Atlanta Žižkov FC Kolomajzna TJ   (HL5H)
Ne 21.9.08 12:30 zzANG KTB B TBC Lachtan A   (HL6K)
Pá 7.11.08 19:30 HANSP Kalparta Kids PAPE Dejvice   (HL5E)
Pá 7.11.08 20:45 HANSP Fugas CF B Káca FC B   (HL6E)

10. 12. 08 20:30 ZAK Katovna Žižkov Javorák 11. 0:2 (0:1)
Utkání plné nesportovního chování z obou stran, které neskončilo předčasně jen díky velké shovívavosti rozhodčích. Pavel Kaidl, Tomáš Voříšek
Katovna Žižkov Javorák
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek vs Zdeněk Krejčí – Matouš Hilar, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Marek Rokos, Petr Vlasák
57 Radek Žaloudek
57 Pavel Jakerle
5. Marek Rokos
56. Alexandr Kurz
57. Miloslav Maxa
25. 11. 08 20:15 METE1 Faraon Katovna Žižkov 10. 3:3 (1:2)
Pěkné fotbalové utkání.(trošku pomalejší) Bylo vidět, že si všichni chtějí zahrát fair play. Oba týmy se rozešly spravedlivou remízou. Tomáš Bartoněk
Faraon Katovna Žižkov
Václav Karásek – Jiří Chalupa, Tomáš Jakl, Milan Kodálík, Pavel Strašík, Jan Šubík, Slavomír Voženílek, Jiří Žežulka vs René Provazník – Jan Barták, Josef Diviš, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek
3. Slavomír Voženílek
38. Jiří Žežulka
49. Tomáš Jakl
18., 57. Radim Houška
28. Radek Žaloudek
11. 11. 08 20:15 P3 Katovna Žižkov Klokan club Perón V 9. 1:8 (0:4)
Fotbalovější Klokan zaslouženě vyhrál. Až na nervózní závěr, pěkné utkání. Jan Berka, Miroslav Špaček
Katovna Žižkov Klokan club Perón V
René Provazník – Jan Barták, Josef Diviš, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek vs Petr Voženílek – Pavel Bouška, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Krbec, Jan Kyněra, Martin Lafek, Petr Pohnán
53. Radek Žaloudek 2., 16., 40., 53. Martin Lafek
18. Pavel Bouška
26. Petr Pohnán
31., 50. Vladimír Klupsa
5. 11. 08 20:30 ZAK Bakera VET Katovna Žižkov 8. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, hrané s plným nasazením. Katovna se dostala do vedení v prvním poločase a po změně stran přidala druhou branku. Bakera poté zvýšila tlak a uzamkla Katovnu před vlastní vápno, čehož rezultovalo zasloužené vyrovnání. Pouhá minuta však stačila Žaloudkovi, aby vrátil vedení na stranu Katovny, která si ho už pohlídala. Václav Blažek, Zdeněk Liška
Bakera VET Katovna Žižkov
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček vs René Provazník – Jan Barták, Josef Diviš, Miroslav Drobný, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek
45. Petr Beroušek
50. Jaroslav Chalaš
18., 51. Radek Žaloudek
34. Jan Kramer
22. 10. 08 20:15 METE1 Katovna Žižkov Desperado VET 7. 4:0 (1:0)
Pohledný zápas dobré úrovně skončil zaslouženým vítězstvím Katovny. O jasné výhře rozhodl hlavně autor hattricku Houška. Zbyněk Janík
Katovna Žižkov Desperado VET
René Provazník – Jan Barták, Josef Diviš, Miroslav Drobný, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček vs Jaromír Pavlíček – Pavel Blažek, Marek Černý, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Václav Kaiser, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Jiří Smetana, Vladimír Stibora
12., 46., 50. Radim Houška
53. Petr Řehoř
13. 10. 08 20:15 P3 Zelená liška VET A Katovna Žižkov 6. 0:2 (0:1)
Utkání rozhodla lepší kombinační schopnost hráčů Katovny, kteří po většinu zápasu drželi míč a nepustili soupeře do žádného vážnějšího ohrožení branky. Stanislav Starý, Miloš Kysilka
Zelená liška VET A Katovna Žižkov
Čestmír Pavlásek – Tomáš Berný, Vít Kulhánek, Ladislav Němec, Petr Švestka, Michal Vejvoda, Pavel Zelníček, Pavel Zemjánek vs René Provazník – Jan Barták, Josef Diviš, Miroslav Drobný, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček
20. Jan Barták
55. Miroslav Drobný
47. Jan Kramer
7. 10. 08 19:00 P3 Katovna Žižkov Zlatý tygr 5. 6:0 k.
Zlatý tygr se omluvil telefonicky.
Katovna Žižkov Zlatý tygr
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, František Mlejnek, Petr Tlustý, Radek Žaloudek vs
25. 9. 08 17:45 zzANG Dřevorubci Modřany V Katovna Žižkov 4. 4:3 (0:2)
Velice kvalitní utkání dvou rozdílných poločasů, vyhrál štastnější tým. Jan Štěpánek, Dušan Bruncko
Dřevorubci Modřany V Katovna Žižkov
Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Pavel Sedlák, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Petr Řehoř – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Tlustý
31. Petr Hádek
32. Michal Borák
39., 42. Viktor Starec
24., 29., 48. Radim Houška
15. 9. 08 20:15 P1 Katovna Žižkov Tyran Saens 1.FC VET A 3. 5:3 (2:2)
Velmi dobré utkní, ve kterém Saens neproměnili množství šancí a také je přílš nepodržel gólman. Jeden gól inkasoval z poloviny hřiště a druhý jen o pár metrů blíž. Hráno velmi slušně. Karel Engliš
Katovna Žižkov Tyran Saens 1.FC VET A
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Roland Egbe Edewi, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček vs Evžen Trexler – Milan Čihák, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Arne Kejdana, Daniel Korda, Karel Nový, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
16., 18. Radim Houška
32., 37. Jan Barták
40. Jan Kramer
5. Milan Čihák
7. Karel Nový
46. Arne Kejdana
10. 9. 08 19:00 P1 Estudiantes VET A Katovna Žižkov 2. 3:6 (0:3)
Domácí první poločas prospali, což rozhodlo o výsledku. Druhá půle už byla vyrovnaná.
Estudiantes VET A Katovna Žižkov
Antonín Herzog – Petr Adamec, Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Roland Egbe Edewi, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek