Ne 12.10.08 12:30 zzJUNI2 Květák Stříbrný hroch B   (HL6I)
Ne 12.10.08 13:45 zzJUNI2 Komtupapa Alténa ST   (HL6B)
Ne 23.11.08 16:15 HANSP Tutto bene A Věčná žízeň   (HL6H)
Ne 23.11.08 17:30 HANSP Farkáň 92 1.FC Paraguay   (HL5I)

10. 12. 08 19:30 zzNOVOB Zlatý tygr Bakera VET 11. 0:6 k.
29. 11. 08 10:00 zzANG Bakera VET Dřevorubci Modřany V 10. 4:3 (3:1)
Slušné utkání z obou stran. V první půli měla více ze hry Bakera, dobře kombinovala, přihrávala si a po zásluze v poločase vedla. Po změně stran se Dřevorubci rozehráli, začali také kombinovat a zaslouženě vyrovnali. Bohužel hned z rozehrávky padl rozhodující a velice smolný gól. Martin Kupka, Miroslav Košíček
Bakera VET Dřevorubci Modřany V
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček vs Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Jindřich Müller, Jiří Sedláček, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
59. Otomar Sláma
10. 11. 08 20:15 P2 Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET 9. 1:0 (0:0)
Vynikající zápas. Saens byli o malinko lepší a techničtější. Jediný gól vstřelil Korda po samostatné akci, prudkou střelou po zemi. Vladimír Mádr, Jan Mádr
Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET
Evžen Trexler – Milan Čihák, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Karel Nový, Stanislav Šamonil, Pavel Vrána, Miroslav Weiner vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček, Luboš Vaculík
42. Daniel Korda 10 Stanislav Šamonil 15. Miroslav Fritz
5. 11. 08 20:30 ZAK Bakera VET Katovna Žižkov 8. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, hrané s plným nasazením. Katovna se dostala do vedení v prvním poločase a po změně stran přidala druhou branku. Bakera poté zvýšila tlak a uzamkla Katovnu před vlastní vápno, čehož rezultovalo zasloužené vyrovnání. Pouhá minuta však stačila Žaloudkovi, aby vrátil vedení na stranu Katovny, která si ho už pohlídala. Václav Blažek, Zdeněk Liška
Bakera VET Katovna Žižkov
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček vs René Provazník – Jan Barták, Josef Diviš, Miroslav Drobný, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek
45. Petr Beroušek
50. Jaroslav Chalaš
18., 51. Radek Žaloudek
34. Jan Kramer
2. 11. 08 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Bakera VET 7. 4:5 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Adam Trska, Matyáš Tittelbach
Typos - Garda FC Bakera VET
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček
58. Luboš Řeháček
14. 10. 08 20:45 DEKAN Bakera VET Javorák 6. 2:1 (0:0)
Zápas kterému by více slušela remíza, ale brankář Bakery v závěru svůj tým podržel. Filip Špivák, Daniel Smrčka
Bakera VET Javorák
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz vs Zdeněk Krejčí – Matouš Hilar, Jaroslav Jačka, David Jankovský, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora, Petr Vlasák
31. Luboš Řeháček
39. OG
54. Roman Jungwirth
7. 10. 08 20:15 METE1 Faraon Bakera VET 5. 2:1 (1:0)
Zajímavé a vyrovnané utkání, jen místy trochu nervózní. Faraon měl v závěru štěstí, že neinkasoval. Aleš Chmelař
Faraon Bakera VET
Slavomír Voženílek – Jiří Časko, Jiří Chalupa, Ján Chromek, Josef Coufal, Tomáš Jakl, Jan Klíma, Milan Kodálík, Pavel Strašík vs Václav Kohout – Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz
2. Jiří Časko
45. Jiří Chalupa
47. Roman Petrák
24. 9. 08 16:30 zzJUNI1 Bakera VET Klokan club Perón V 4. 1:5 (0:2)
Zasloužené vítězství hostujících Klokanů. Jan Hájek, Jiří Ubl
Bakera VET Klokan club Perón V
Luboš Řeháček – Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček vs Petr Kačín – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Martin Lafek, Petr Pohnán, Robert Staněk st.
44. Pavel Šimáček 17. Martin Lafek
19., 43., 46. Jaroslav Klíma
51. Jan Kyněra
17. 9. 08 19:00 P1 Bakera VET Estudiantes VET A 3. 1:3 (0:0)
Estudiantes se ve druhé půli přeci jen prosadili, i když zejména třetí gól padá na vrub brankáře. Bakera ještě snížila a statečně bojovala alespoň o naději. Martin Lančarič, Jan Maršíček
Bakera VET Estudiantes VET A
Ladislav Řeháček – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček vs Petr Petřík – Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Richard Starý
55. Luboš Řeháček 41. Petr Frňka
48. Štěpán Kment
51. Ivan Habrun
10. 9. 08 20:15 METE1 Desperado VET Bakera VET 2. 0:6 (0:3)
Desperado po celý zápas zaostávalo za soupeřem. Bakera hrála vynikající taktickou partii a po zásluze vyhrála. Aleš Pfeifer
Desperado VET Bakera VET
Jaroslav Kroh – Pavel Blažek, Marek Černý, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Václav Kaiser, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Jiří Smetana, Vladimír Stibora vs Ladislav Řeháček – Filip Burda, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček
12. Miroslav Fritz
19. Filip Burda
26. OG
38. Jiří Kuděj
42. Roman Petrák
51. Luboš Řeháček
3. 9. 08 18:15 zzJUNI1 Bakera VET Zelená liška VET A 1. 6:0 (4:0)
Vývoj kvalitního utkání byl určen bleskovým startem Bakery, která při vytváření dalších šancí s přehledem kontrolovala zbytek zápasu. Pavel Hájek, Zbyněk Musil
Bakera VET Zelená liška VET A
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček vs Martin Džbánek – Vít Kulhánek, Aleš Kvasnička, Čestmír Pavlásek, Robert Samek, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda, Pavel Zelníček, Pavel Zemjánek