St 3.9.08 19:00 P3 Gambrinus VH Holosmetky FC A   (HL2A)
St 3.9.08 20:15 P3 Lomíci VET Orion Praha SK B   (VL4A)
Po 15.9.08 19:00 P3 G.I.C La Plate de Cünde Banana Chiquíta   (HL3A)
Po 15.9.08 20:15 P3 Gambrinus VH Santa Dominica   (HL2A)
Po 29.9.08 19:00 P3 Traktor Praha A Ratajski démoni   (HL5A)
Po 29.9.08 20:15 P3 Autobazar Duo A B.E.I. - Eurolines   (HL3B)

12. 12. 08 19:15 ZAK Reage boys Hell´s boys 11. 1:4 (0:1)
Utkání doberé úrovně, jehož průběh ovlivnila nemožnost vystřídání zraněného hráče Reage boys. Ten sice zápas dohrál, ale nemohl se plně zapojit do hry. David Hora
Reage boys Hell´s boys
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Richard Onile - Ere Adekeye, Radek Švejdar vs David Tonka – Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
46. Michal Jareš 7. Miroslav Nykl
32. Václav Nykl
35. Miroslav Kos
53. OG
28. 11. 08 20:45 BECH Nisa AC Reage boys 10. 2:6 (2:2)
Domácí hráli uvolněně, protože postup měl už v kapse. Zápas se tedy obešel bez faulů, prostě si všichni přišli zahrát fotbálek v relaxačním tempu. Rostislav Klouda
Nisa AC Reage boys
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jakub Horský, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Sivák
58. Jaromír Hladůvka
14. 11. 08 19:00 P1 Reage boys Grinders FC 9. 2:1 (1:1)
Ze dvou úvodních akcí padly branky na obou stranách a začalo se nanovo. Dlouho byl zápas vyrovnaný, po půli přitlačili Reage boys a v poslední čtvrtině byli lepší Grinders. Zaslouženou remízu odmítl druhou a trochu šťastnou brankou Čermák. Grinders se v hektickém závěru pokusili vyrovnat, ale vyloženou šanci si nevytvořili a sérii rohů šťastnější Reage boys uhlídali. Pochvalu za výkon zaslouží oba brankáři. Nejen za chytání, ale i za přehled a rozehrávku. Petr Havel
Reage boys Grinders FC
Ondřej PavlíčekDaniel Čermák, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček
2., 56. Daniel Čermák 3. Miroslav Dvořák
9. 11. 08 20:00 P3 Blesk VK A Reage boys 8. 2:2 (1:2)
Reage boys se dostavili v hojnějším počtu a v první půli měli více ze hry. Dostali se do dvoubrankového vedení a zdálo se, že mají utkání pevně v rukou. Těsně před poločasem však Blesk snížil a druhé dějství bylo jasně v jeho režii. V závěru utkání měli hráči Blesku několik skvělých příležitostí, ale ani ty nejvyloženější nedokázal využít. Jan Lenz, Michal Burda
Blesk VK A Reage boys
Jan Polenka – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Ondřej Valenta vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Jan Kocum, Martin Lehečka, Pavel Sivák, Ivan Straka
28. Ondřej Valenta
33. Jindřich Ludmila
20. Jan Kocum
28. Daniel Čermák
2. 11. 08 20:00 P3 Reage boys Bar Krušovice 7. 1:3 (0:2)
Od začátku aktivnější Krušovice ovládly hru a v poločase zaslouženě vedly. Krásné snížení lobem Reage boys nepomohlo, když vzápětí přidal Bar po pěkné kombinaci třetí gól. Další šance už zůstaly nevyužity. Michael Děd
Reage boys Bar Krušovice
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Jan Sekanina
32. Michal Jareš 10. Jiří Porada
27. Vladimír Forejt
36. Jan Jirák
24. 10. 08 19:30 DEKAN Mord RFC Reage boys 6. 1:6 (1:3)
Slušně hraný zápas. Domácí se ujali vedení, ale hosté brzy vyrovnali a zápas otočili. Výsledné skóre rozhodně neodpovídá poměru sil na hřišti. Domácí si dali dva smolné vlastní góly, které je zlomily, ale snažili se hrát až do konce, takže do otevřené obrany ještě dvakrát inkasovali. Marek Šetina, Milan Lupač
Mord RFC Reage boys
Martin Král – Petr Bouřil, Petr Brejla, Ondřej Hruška, Jan Jenčík, Karel Mužík, Jaroslav Prokeš, Daniel Štrunc, Roman Vydrnák vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Sivák, Ivan Straka, Radek Švejdar
6. Karel Mužík 10. Dalibor Mička
18., 58. Michal Jareš
27., 47. OG
59. Richard Onile - Ere Adekeye
19. 10. 08 20:00 P3 Reage boys Devils of Resslovka 5. 3:3 (1:3)
Úvod utkání se nadmíru vydařil hostujícím Devils, když už po sedmi minutách vedli 3:0. Reage boys trpělivou nátlakovou hrou nakonec vyrovnali a sahali i po vítězství. Milan Cina, Václav Cina
Reage boys Devils of Resslovka
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Pavel Sivák, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Petr Volf – Libor Foldyna, Ladislav Jizba, Tomáš Myslíkovjan, Martin Šmaus, Miloslav Smetana, Jan Šobr, Tomáš Urban
2., 52., 57. Michal Jareš 3., 6. Tomáš Myslíkovjan
7. Ladislav Jizba
10. 10. 08 20:45 BECH Sklenářka FC Reage boys 4. 4:4 (1:2)
Zápas začalo lépe mužstvo Reage boys, ale Sklenářka vyrovnala a zápas obrátila. Konec ovšem patřil opět Reage boys, kteří měli více sil a proto vyrovnali. Petr Fulín
Sklenářka FC Reage boys
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček, Tomáš Včelák vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Richard Onile - Ere Adekeye, Petr Petržilek, Pavel Sivák, Ivan Straka, Radek Švejdar
27. František Brabec
31., 42. Jan Souček
36. Marek Hála
5., 19., 60. Michal Jareš
57. Jaromír Hladůvka
5. 10. 08 20:00 P3 Reage boys Typos FC 3. 1:3 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil. Pískal náhradní sudí Hlinák z týmu Typos-Garda. Robert Hlinák
Reage boys Typos FC
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Vojtěch Valtr – Vlastimil Halbich, Michal Marek, Jan Salivar, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka
51. Pavel Sivák 7., 45. Jakub Vokurka
52. Filip Trnka
21. 9. 08 20:00 P1 Softcom Reage boys 2. 1:1 (1:1)
Velice korektně odehrané utkání, ve kterém si oba týmy zaslouženě body rozdělili. Martin Pochopin
Softcom Reage boys
Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Zdeněk Kužma, Jakub Novotný, Michal Vrba vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Sivák, Jan Šprachta
19. Petr Houra 21. Michal Jareš
12. 9. 08 17:00 HANSP SAS fans Reage boys 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým. Jaroslav Červenka
SAS fans Reage boys
Slavomír Giertli – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Petr Petržilek, Radek Švejdar