Pá 3.10.08 18:15 HANSP Podolka FC Lipodur FC A   (HL6E)

12. 12. 08 18:15 HANSP Typos FC Nisa AC 11. 8:2 (4:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě řídil utkání zástupce týmu FC Typos.
Stanislav Hubený – Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna vs Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jakub Horský, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela, Ondřej Staněk
53. Michal Frýdl
18. Ondřej Staněk
21. Tomáš Čebiš
28. 11. 08 17:00 HANSP Grinders FC Typos FC 10. 3:3 (2:1)
Rychlé utkání, vysoké technické úrovně, které skončilo spravedlivou remízou. Miroslav Krpata, Jan Lehovec
Grinders FC Typos FC
Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Jakub Vokurka – Marek Dostál, Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Filip Trnka, Milan Uhmann, Zdeněk Zůna
10. Jan Pospíšil
20. Jan Sluka
49. Michal Sáss
23., 38. Milan Uhmann
57. Marek Dostál
14. 11. 08 17:00 HANSP Typos FC Blesk VK A 9. 2:5 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil, zápas řídil po dohodě zástupce týmu FC Typos.
Hráči Typosu byli zaskočeni dvěma rychlými góly z úvodu utkání. Blesk po celý zápas trpělivou hrou ze zajištěné obrany, nedopustil obrat. Velmi pohledný a slušný zápas.
Typos FC Blesk VK A
Milan Uhmann – Marek Dostál, Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Michal Marek, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna vs Jan Polenka – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Jindřich Ludmila, Ondřej Valenta, Jaroslav Výborný
37., 52. Michal Frýdl 3. Ondřej Valenta
14., 56. Jaroslav Výborný
35. Daniel Dvořák
45. Jan Dřevíkovský
7. 11. 08 18:15 STOD Bar Krušovice Typos FC 8. 6:2 (3:2)
Utkání mělo rychlý spád a už ve třetí minutě padla první branka. Minutu na to další a zdálo se, že je rozhodnuto. Typos ale zabrali a do poločasu snížili na rozdíl jediného gólu. Ve druhé půli už se však prosadili pouze střelci Krušovic. Petr Havlín, Luděk Trunda
Bar Krušovice Typos FC
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Jan Sekanina vs Stanislav Hubený – Marek Dostál, Vlastimil Halbich, Michal Marek, Jan Salivar, Filip Trnka, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna
3., 4., 18. Jan Jirák
44., 46., 59. Jan Sekanina
14., 27. Jakub Vokurka 34. Vlastimil Halbich
31. 10. 08 17:00 HANSP Typos FC Mord RFC 7. 3:4 (1:2)
Bojovný zápas, od začátku až do konce hrací doby. Mord zaskočil soupeře dvěma rychlými góly v úvodu, ale Typos dokázal po změně stran vyrovnat. Nakonec se však přeci jen radovali hráči Mordu. Tomáš Husák, Petr Kos
Typos FC Mord RFC
Stanislav Hubený – Marek Dostál, Michal Frýdl, Jan Salivar, Filip Trnka, Milan Uhmann, Jakub Vokurka vs Martin Král – Petr Bouřil, Petr Brejla, Ondřej Hruška, Jan Jenčík, Tomáš Müller, Karel Mužík, Jaroslav Prokeš, Daniel Štrunc
50. OG
24. 10. 08 17:00 HANSP Devils of Resslovka Typos FC 6. 2:8 (0:4)
Opatrný začátek utkání narušily dvě slepené branky hostů. Od tohoto okamžiku se odvíjel celý zápas ve prospěch Typos. Domácí již nedokázali účinně kontrovat a zaslouženě prohráli vysoko 2:8. Michael Děd
Devils of Resslovka Typos FC
Petr Volf – Libor Foldyna, Ladislav Jizba, Marek Novotný, Martin Šmaus, Miloslav Smetana, Jan Šobr, Tomáš Urban vs Stanislav Hubený – Marek Dostál, Michal Frýdl, Michal Marek, Jan Salivar, Martin Štolba, Milan Uhmann, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna
51. Martin Štolba
17. 10. 08 17:00 HANSP Typos FC Sklenářka FC 5. 3:2 (2:1)
Typos byl aktivnější a také se dostal do vedení. Bojovnější Sklenářka vyrovnala, ale před poločasem šel Typos znovu do vedení. Ani závěrečný tlak Sklenářky k bodu nevedl.
Typos FC Sklenářka FC
Vojtěch Valtr – Marek Dostál, Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Michal Marek, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Martin Král, Milan Moc, Stanislav Škvor, Jan Souček
15., 28. Jakub Vokurka
49. Filip Trnka
17. Martin Král
40. František Brabec
10. 10. 08 17:00 HANSP Softcom Typos FC 4. 1:8 (0:3)
Jednoznačný zápas , na čemž měla podíl velmi statická obrana Softcomu. Jaroslav Červenka
Softcom Typos FC
Michal Vrba – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Petr Klimeš, Zdeněk Kužma, Daniel Kvapil, Jakub Novotný, Vladislav Straka vs Stanislav Hubený – Michal Marek, František Smrčka, Filip Trnka, Milan Uhmann, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna
32. Daniel Kvapil 7., 20., 25., 47., 58. Milan Uhmann
36. Filip Trnka
39., 46. Jakub Vokurka
5. 10. 08 20:00 P3 Reage boys Typos FC 3. 1:3 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil. Pískal náhradní sudí Hlinák z týmu Typos-Garda. Robert Hlinák
Reage boys Typos FC
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Vojtěch Valtr – Vlastimil Halbich, Michal Marek, Jan Salivar, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka
51. Pavel Sivák 7., 45. Jakub Vokurka
19. 9. 08 17:00 HANSP Typos FC SAS fans 2. 1:3 (1:1)
Velice pěkné utkání, kde oba týmy hrály pohledný a ryhlý fotbal. Vyhrál šťastnější tým. Domácí i přes mírnou převahu nedokázali výbornému brankáři SAS vstřelit víc jak jednu branku. Milan Bradáč, Radek Janouch
Typos FC SAS fans
Vojtěch Valtr – Vlastimil Halbich, Michal Marek, Jan Salivar, František Smrčka, Martin Štolba, Milan Uhmann, Jakub Vokurka vs Slavomír Giertli – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána
15. Jakub Vokurka 17., 52. Filip Tejmar
60. Miroslav Čmelík
12. 9. 08 18:00 ZAK Hell´s boys Typos FC 1. 2:3 (1:2)
Vyrovnaný tuhý boj s těsnýmvítězstvím týmu FC Typos, který si vypracoval v první půli dvoubrankové vedení. Pekelní hoši do přestávk snížili na rozdíl jediné branky. Po změně stran Typos opět odskočil do dvoubrankového trháku a soupeř opět záhy snížil a pak mohutně útočil. Další branku však již nepadla.