St 1.10.08 19:30 zzNOVOB Killing power FC Dynamit Baterie A   (HL6C)
St 1.10.08 20:45 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Eden 1999   (HL3B)
St 29.10.08 19:00 P3 Estudiantes VET A Dřevorubci Modřany V   (VL1A)
St 29.10.08 20:15 P3 Borussia Dortšpunt A B.E.I. - Eurolines   (HL3B)
St 12.11.08 19:00 P1 Oratoř Kobylisy Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 12.11.08 20:15 P1 Tučňáci VET Turman VET   (VL3B)

12. 12. 08 18:15 zzNOVOB SAS fans Softcom 11. 1:2 (1:2)
Zápas hodně ovlivněný počasím. Hráči kteří neměli sněžnice(a že jich byla drtivá většina) se po hřišti jen tak klouzali. Přesto se snažili hrát - velká pochvala, že vůbec přišli.
SAS fans Softcom
Slavomír Giertli – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána vs Jakub Novotný – Petr Dlouhý, Petr Houra, Petr Klimeš, Ondřej Kružík, Stanislav Steklý
25. František Vrána 6. Ondřej Kružík
28. Petr Dlouhý
28. 11. 08 19:30 zzNOVOB Softcom Mord RFC 10. 2:3 (0:1)
V první půli šance na obou stranách, ale bez využití. Pouze Müller dokázal přesně zakončit. Po změně stran Mord zvýšil na 2:0, ale z výkopu jejich gólman inkasoval. Softcom přidal a zaslouženě vyrovnal. V závěru se štěstěna přiklonila zpět k Mordu. Pavel Jirka
Softcom Mord RFC
Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Petr Klimeš, Zdeněk Kužma, Jakub Novotný, Stanislav Steklý, Michal Vrba vs Zdeněk Parůžek – Petr Bouřil, Petr Brejla, Ondřej Hruška, Jan Jenčík, Martin Král, Tomáš Müller, Libor Vlček
45. Jakub Novotný
51. Stanislav Steklý
7. Tomáš Müller
44. Petr Brejla
58. Martin Král
14. 11. 08 18:00 ZAK Hell´s boys Softcom 9. 1:3 (1:1)
Pěkné utkání rozhodla fyzička. Technicky obě mužstva na jedničku. Radek Martínek
Hell´s boys Softcom
David Tonka – Karel Baško, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Klimeš, Ondřej Kružík, Jakub Novotný, Stanislav Steklý
16. Jan Hruška 20. Petr Dlouhý
50. Petr Klimeš
57. Jakub Novotný
7. 11. 08 19:30 DEKAN Softcom Devils of Resslovka 8. 3:3 (1:3)
Slušně hrané utkání. Marek Novotný, Tomáš Lojek
Softcom Devils of Resslovka
Michal Vrba – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Petr Klimeš, Zdeněk Kužma, Jakub Novotný vs Petr Volf – Libor Foldyna, Ladislav Jizba, Roman Meixner, Tomáš Myslíkovjan, Marek Novotný, Martin Šmaus, Miloslav Smetana, Jan Šobr, Tomáš Urban
15. Petr Klimeš
54. Roman Dobiáš
55. Vilém Hanzlík
10. Martin Šmaus
20. Jan Šobr
22. Marek Novotný
31. 10. 08 19:30 zzNOVOB Nisa AC Softcom 7. 8:2 (3:0)
Utkání dobré úrovně, především díky výkonu domácího týmu. První poločas měl celkem vyrovnaný půběh, avšak hráči Softcomu nevyužili své šance. Druhá půle už jasně patřila Nise která ovládla hru. Silvestr Svoboda
Nisa AC Softcom
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jakub Horský, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela, Ondřej Staněk, Václav Žákovský vs Michal Vrba – Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Petr Klimeš, Stanislav Steklý
12. Jiří Kordovský
27., 30., 40., 52., 54. Ondřej Staněk
32., 44. Václav Žákovský
49., 59. Petr Klimeš
24. 10. 08 20:45 BECH Softcom Sklenářka FC 6. 0:5 (0:4)
Bez gólů se nevyhává a tak slaví výhru Sklenářka. Petr Voženílek
Softcom Sklenářka FC
Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Ondřej Kružík, Zdeněk Kužma, Jakub Novotný, Michal Vrba vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Martin Král, Stanislav Škvor, Jan Souček, Tomáš Včelák
2. Jan Souček
8. Tomáš Včelák
11. Martin Král
30. Marek Hála
31. OG
17. 10. 08 20:45 zzNOVOB Grinders FC Softcom 5. 1:6 (0:2)
Výsledek je pro Grinders příliš krutý. Dlouho vyrovnaný duel, zlomily dvě slepené branky v závěru první půle. Pavel Kohout
Grinders FC Softcom
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter vs Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Zdeněk Kužma, Jakub Novotný
46. Miroslav Dvořák 13. Vilém Hanzlík
14., 36. Petr Houra
47., 55. Petr Dlouhý
10. 10. 08 17:00 HANSP Softcom Typos FC 4. 1:8 (0:3)
Jednoznačný zápas , na čemž měla podíl velmi statická obrana Softcomu. Jaroslav Červenka
Softcom Typos FC
Michal Vrba – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Petr Klimeš, Zdeněk Kužma, Daniel Kvapil, Jakub Novotný, Vladislav Straka vs Stanislav Hubený – Michal Marek, František Smrčka, Filip Trnka, Milan Uhmann, Jakub Vokurka, Zdeněk Zůna
32. Daniel Kvapil 7., 20., 25., 47., 58. Milan Uhmann
36. Filip Trnka
39., 46. Jakub Vokurka
3. 10. 08 20:45 DEKAN Blesk VK A Softcom 3. 4:7 (1:4)
Pěkný fotbálek z obou stran. Softcom byl lepší v kombinaci a zaslouženě vyhrál. UBlesků vynika Müller, ale sám na všchno nestačil. V závěru Blesk utkání zdramatizoval, ale Softcom si body v pohodě pohlídal. Jakub Havlíček
Blesk VK A Softcom
Jan Polenka – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Martin Müller, Jaroslav Výborný vs Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Petr Klimeš, Zdeněk Kužma, Jakub Novotný, Michal Vrba