So 8.11.08 08:45 zzANG Kamarádi 1.FC Viktorčin smích   (HL7D)
So 8.11.08 10:00 zzANG Inter Ohradní MTPCH   (HL3D)
So 8.11.08 11:15 zzANG Zelená liška VET A Dřevorubci Modřany V   (VL1A)
So 8.11.08 12:30 zzANG Dukla Praha FK Gremio   (HL8H)
So 8.11.08 13:45 zzANG Proradost FK Terasy KFC B   (HL8B)

14. 12. 08 17:30 METE1 Kolomajzna TJ Sportbar ZIPO 11. 1:0 (1:0)
Rychlé a bojovné utkání. Šance byly na obou stranách, avšak ujala se jen jediná z kopačky Košlíka. Druhý poločas byl ve znamení velké snahy Sportbaru o vyrovnání, ale čtyři zahozené tutovky rozhodly o hubeném vítězství Kolomajzny, která si oddechla až se závěrečným hvizdem. Michal Šárka
Kolomajzna TJ Sportbar ZIPO
Václav Jonák – Petr Burda, Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Aleš Pražák, Lukáš Pytlíček, Boris Zahradníček vs Martin Jedlička – Radim Břoušek, Aleš Hrách, Jakub Kebrle, Roman Kebrle, Karel Kohlíček, Marián Pettinger, Martin Růžička, Tomáš Vašina, Rudolf Zelenka
15. Michal Košlík 28 Lukáš Pytlíček
30. 11. 08 13:45 zzANG Krabí výměšky FC Kolomajzna TJ 10. 1:5 (1:1)
Celé utkání bylo v režii Kolomajzny. Ovšem v první půli za brankářem Výměšků zvonila hlavně břevna, takže poločas skončil nerozhodně. Ve 46.minutě strhl vedení na stranu Kolomajzny, nejlepší hráč Malíček. Poté se hosté zklidnili a na koncovce to bylo znát. Zasloužená výhra Kolomajzny.
Krabí výměšky FC Kolomajzna TJ
Ivan Matola – Tomáš Förster, Jan Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Rudolf Šváb, Tomáš Valeš vs Václav Jonák – Petr Burda, Jan Čech, Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Michal Košlík, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Aleš Pražák
22. Tomáš Valeš 25., 49. Radoslav Čepák
46. Ondřej Malíček
51. Aleš Pražák
55. Michal Košlík
17. 11. 08 16:15 DEKAN Kolomajzna TJ DDR FC 9. 6:2 (2:2)
Utkání výborné úrovně, dvou rozdílných poločasů. První půle měla vyrovnaný průběh i výsledek. Po změně strane se více prosazovali hráči Kolomajzny. Vstřelili čtyři góly a jasně vyhráli. Jiří Čermák
Kolomajzna TJ DDR FC
Václav Jonák – Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Michal Košlík, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Boris Zahradníček vs Karel Horyna – Jaroslav Archman, Gabriel Bugár, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Michal Musil, Miroslav Sedláček, Petr Urbanec
28. Michal Musil
9. 11. 08 13:45 zzANG Drsný šrouby Kolomajzna TJ 8. 0:4 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Oleg Ivantsiv, Mykhaylo Karabin
Drsný šrouby Kolomajzna TJ
David Roubal – Petr Dřevíkovský, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Tomáš Zídek vs Václav Jonák – Petr Burda, Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Aleš Pražák, Lukáš Pytlíček, Boris Zahradníček
43 David Roubal
50 Jiří Kasal
27., 56. Radovan Főldeši
55. Ondřej Malíček
58. Lukáš Pytlíček
2. 11. 08 13:45 zzANG Kolomajzna TJ Bandidoz 7. 5:3 (4:3)
Pohledné utkání. Dobrá hra, ze které vyčníval domácí Zahradníček, jenž byl evidentně střelecky při chuti. Tomáš Neubauer
Kolomajzna TJ Bandidoz
Václav Jonák – Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Jiří Philipp, Martin Philipp, Karel Pokorný, Boris Zahradníček vs Jaroslav Jakubec – Dalibor Križan, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
1., 4., 23., 27. Boris Zahradníček
45. Radoslav Čepák
17. Adam Lederer
20. Dalibor Križan
22. Ondřej Zahradník
50. Jaroslav Jakubec
19. 10. 08 13:45 zzANG Medvědi A Kolomajzna TJ 6. 2:8 (2:3)
Utkání výrazně ovlivnil fakt, že Medvědi celý čas hráli jenom se čtyřmi v poli. Medvědi vzdorovali do poločasu a hráč č.5 HODEN dal obraně Kolomajzny hodně zabrat. Ve druhé části jim došla pára a byla to hra na jednu branku. Za Kolomajzny odehráli skvělé utkání hráči Košlík a Foldeši. Vojtech Dohányos
Medvědi A Kolomajzna TJ
Matěj Horn – Pavel Hodek, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Václav Jonák – Petr Burda, Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Aleš Pražák, Lukáš Pytlíček
49. Aleš Pražák
12. 10. 08 12:30 ZAK Kolomajzna TJ Sokol Vysočany C 5. 5:1 (2:0)
V prvním poločase byly lepší Vysočany, ale neproměnili žádnou šanci a v půli prohrávali o dvě branky. Po změně stran Sokol úplně vyklidil pole a zápas se změnil v exhibici Kolomajzny. Marek Mach
Kolomajzna TJ Sokol Vysočany C
Václav Jonák – Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Michal Košlík, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Boris Zahradníček vs Roman Janda – Marek Grundza, Rostislav Ištok, Michal Kazda, Tomáš Kočí, Petr Kubát, Jiří Lukášek, Radek Stehlík, Martin Vaňourek
8. Radovan Főldeši
27., 37. Michal Košlík
38. Ondřej Malíček
48. Radoslav Čepák
23 Boris Zahradníček 53. Jiří Lukášek
5. 10. 08 13:45 zzANG s.Oliver A Kolomajzna TJ 4. 0:5 (0:1)
Jasné vítězství Kolomajzny, která byla velmi dobře dirigována Malíčkem a Földešim. Jako rozhodující se ukázala druhá branka, která padla poté co si ve vlastním pokutovém území nastřelil Horák při odskoku ruku, domácí v domění že se bude pískat penalta přestali hrát a hosté lacino zvýšili na 2:0.
s.Oliver A Kolomajzna TJ
Tomáš Říha – Tomáš Bílek, Patrik Böhm, Jan Čmolík, Josef Janota, Marek Roztočil, Martin Valenta vs Václav Jonák – Jan Boháč, Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Aleš Pražák, Boris Zahradníček
3., 49. Ondřej Malíček
47., 55., 60. Radovan Főldeši
28. 9. 08 11:15 zzANG Kolomajzna TJ S.N.F. B 3. 4:3 (3:1)
Utkání s herní a technickou převahou hostů, vyhráli díky dvěma šťastným gólům Malíčka domácí. Jakub Synek, Jiří Konečný
Kolomajzna TJ S.N.F. B
Václav Jonák – Jan Boháč, Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Martin Philipp, Aleš Pražák, Lukáš Pytlíček, Boris Zahradníček vs Jan Svoboda – Pavel Čech, Vladimír Lihne, David Mally, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Přemysl Sůva, Petr Volf, Vít Zukal
8. Aleš Pražák
12. Martin Horák
25., 45. Ondřej Malíček
20. Pavel Čech
31. Michal Perna
50. David Mally
21. 9. 08 11:15 zzANG Atlanta Žižkov FC Kolomajzna TJ 2. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání, s mnoha pěknými akcemi a šancemi na obou stranách. Bylo znát, že většinu času neměli hosté nikoho na střídání. I tak si dokázali vytvořit dostatek slibných příležitostí. Domácí je však i využívali. Jan Vintr
Atlanta Žižkov FC Kolomajzna TJ
Jan Krutský – Filip Krutský, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Zdeněk Zítko vs Václav Jonák – Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Jiří Philipp, Aleš Pražák, Boris Zahradníček
29. Zdeněk Zítko
36., 59. Filip Krutský
46. Jan Petržilka
42. Radoslav Čepák
7. 9. 08 15:00 zzANG Kolomajzna TJ Kerata Chíjos 1. 1:4 (1:3)
O výsledku zápasu rozhodla první půle. Kerata si po změně stran výhru pohlídala. Jiří Loukotka