Út 16.9.08 16:30 zzANG Terasy KFC B Klamovská skvadra   (HL8B)
Út 16.9.08 17:45 zzANG Dvorce Senils Dřevosprint SC   (VL3A)
So 4.10.08 08:45 zzANG 4077 DUCKS CK pánbu nás netrestej   (HL8F)
So 4.10.08 10:00 zzANG Torpedo Cannabis Integrita Jinonice   (HL7F)
Ne 14.12.08 12:30 zzANG Sací komando Modřany Old Mosquitos   (HL7L)
Ne 14.12.08 13:45 zzANG Sparta Pankrác Botič FC   (HL3D)

10. 12. 08 19:30 DEKAN Dřevorubci Modřany V Klokan club Perón V 11. 2:5 (2:3)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale postupem času převzali Klokani iniciativu a zaslouženě vyhráli. Karel Erben, Adam Hlava
Dřevorubci Modřany V Klokan club Perón V
Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Petr Hádek, Jindřich Müller, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Petr Voženílek – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Krbec, Martin Lafek, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st.
6., 8. Michal Březina 23., 30. Martin Lafek
25. Petr Krbec
45., 48. Vladimír Klupsa
29. 11. 08 10:00 zzANG Bakera VET Dřevorubci Modřany V 10. 4:3 (3:1)
Slušné utkání z obou stran. V první půli měla více ze hry Bakera, dobře kombinovala, přihrávala si a po zásluze v poločase vedla. Po změně stran se Dřevorubci rozehráli, začali také kombinovat a zaslouženě vyrovnali. Bohužel hned z rozehrávky padl rozhodující a velice smolný gól. Martin Kupka, Miroslav Košíček
Bakera VET Dřevorubci Modřany V
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček vs Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Jindřich Müller, Jiří Sedláček, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
59. Otomar Sláma
12. 11. 08 20:15 METE1 Dřevorubci Modřany V Desperado VET 9. 4:3 (3:1)
Na zápas první ligy, utkání nízké úrovně, které věhlasu soutěže dostálo snad jen hulvátsvím některých hráčů. Desperado mělo více ze hry a soupeře prakticky celý zápas tlačilo. Nedokázalo se však vyvarovat zbytečných chyb, ze kterých Dřevorubci skórovali. Jakub Hrubeš, Lukáš Trš
Dřevorubci Modřany V Desperado VET
Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Jiří Sedláček, Pavel Sedlák, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Jaromír Pavlíček – Richard Čáp, Marek Černý, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Václav Kaiser, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Jiří Smetana, Vladimír Stibora
10., 46. Viktor Starec
23., 30. Petr Hádek
16., 50. Václav Kaiser
52. Petr Chlumecký
8. 11. 08 11:15 zzANG Zelená liška VET A Dřevorubci Modřany V 8. 4:7 (1:3)
Výborné utkáí ve slušném tempu, s dobrými individuálními výkony. Radovan Főldeši, Karel Pokorný
Zelená liška VET A Dřevorubci Modřany V
Čestmír Pavlásek – Tomáš Berný, Aleš Kvasnička, Robert Samek, Jan Slavíček, Petr Švestka, Jan Syrovátka vs Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Petr Hádek, Pavel Horký, Jiří Sedláček, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
46. Jiří Sedláček
29. 10. 08 19:00 P3 Estudiantes VET A Dřevorubci Modřany V 6. 5:1 (2:0)
Utkání hrané za nepříznivých podmínek. Petr Houra, Vilém Hanzlík
Estudiantes VET A Dřevorubci Modřany V
Antonín Herzog – Petr Adamec, Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Ivan Moucha – Michal Borák, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Pavel Sedlák, Otomar Sláma, Viktor Starec
25., 28., 40. Petr Frňka
48. Petr Adamec
54. Ivan Habrun
53. Michal Borák
23. 10. 08 16:30 zzANG Dřevorubci Modřany V Zlatý tygr 7. 6:0 k.
8. 10. 08 20:15 P3 Tyran Saens 1.FC VET A Dřevorubci Modřany V 5. 4:2 (3:1)
Kvalitní utkání, 2 rychlé goly před koncem 1.poločasu rozhodly zápas. Dobré utkání bez faulů. Jan Kron, Zdeněk Drozd
Tyran Saens 1.FC VET A Dřevorubci Modřany V
Evžen Trexler – Milan Čihák, Miloslav Jonáš, Arne Kejdana, Daniel Korda, Robert Lamáček, Karel Nový, Stanislav Šamonil, Pavel Vrána, Miroslav Weiner vs Ivan Moucha – Michal Březina, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Jiří Sedláček, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
5., 26. Milan Čihák
27. Robert Lamáček
57. Karel Nový
19. Viktor Starec
59. Jindřich Müller
25. 9. 08 17:45 zzANG Dřevorubci Modřany V Katovna Žižkov 4. 4:3 (0:2)
Velice kvalitní utkání dvou rozdílných poločasů, vyhrál štastnější tým. Jan Štěpánek, Dušan Bruncko
Dřevorubci Modřany V Katovna Žižkov
Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Pavel Sedlák, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Petr Řehoř – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Tlustý
31. Petr Hádek
32. Michal Borák
39., 42. Viktor Starec
24., 29., 48. Radim Houška
18. 9. 08 17:45 zzANG Typos - Garda FC Dřevorubci Modřany V 3. 2:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodla poslední čtvrthodinka. Pěkný fotbal bez faulů. Tomáš Pospíšil, Svatopluk Křejpský
Typos - Garda FC Dřevorubci Modřany V
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Ivan Moucha – Michal Borák, Michal Březina, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Viktor Starec
4. Pavel Ducháček
45. Vlastimil Halbich
10. Jindřich Müller
20., 33. Otomar Sláma
47., 50. Pavel Horký
11. 9. 08 18:00 zzANG Dřevorubci Modřany V Javorák 2. 0:2 (0:1)
Hráno velmi opatrně, ale Dřevorubci zahodili mnoho šancí ke skórování. Proto se z výhry radoval Javorák, který dvakrát uspěl. Hráno velmi slušně.
Dřevorubci Modřany V Javorák
Ivan Moucha – Michal Březina, Pavel Horký, Jindřich Müller, Jiří Sedláček, Pavel Sedlák, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Zdeněk Krejčí – Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Vladimír Procházka, Marek Rokos, Michael Rozbora, Petr Vlasák
26. Vladimír Procházka
54. Alexandr Kurz
2. 9. 08 20:15 METE1 Faraon Dřevorubci Modřany V 1. 3:3 (0:2)
Pohledné a vyrovnaé utkání, kde domácí srovnali až v samém závěru. Václav Chmel
Faraon Dřevorubci Modřany V
Josef Coufal – Ján Chromek, Zdeněk Jirák, Václav Karásek, Milan Kodálík, Petr Plášil, Pavel Strašík, Jan Šubík, Jiří Žežulka vs Ivan Moucha – Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Pavel Sedlák, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec