Út 30.9.08 17:00 zzHAGI3 Sculpturo FC Rock Joint   (HL8A)
Út 4.11.08 19:00 P3 Starý krysy FC Kent   (VL3A)
Út 4.11.08 20:15 P3 Dodo´s kings Ruzyně 1995 AC   (HL4A)
Pá 12.12.08 18:00 ZAK Pyjavíce FK Efficenza AC   (HL6E)
Pá 12.12.08 19:15 ZAK Reage boys Hell´s boys   (HL4D)
Pá 12.12.08 20:30 ZAK Ústavan 01 KK Guatemalské ještěrky   (HL5E)

7. 12. 08 13:45 zzNKBE Palmeiras Prosek Junior Motol 11. 3:7 (0:4)
Jednoznačná záležitost Junioru. Ve všech ohledech lepší tým Motola kontroloval situaci po celé utkání. Jedinou vadou na kráse bylo odporné chování hráče Pavlíka, které absolutně rozhodilo spoluhráče a ti si nechali v závěru zápasu vstřelit tři branky.
Palmeiras Prosek Junior Motol
Tomáš Spanilý – Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Daniel Otta, Martin Pavlík
50., 59. Zdeněk Sekavec
56. Josef Malý
6., 14. Petr Josef
8., 21. Martin Pavlík
34. Jiří Macháček
40., 53. Ludvík Marek
23. 11. 08 18:45 HANSP Junior Motol Malvazinky 1.FC 10. 6:3 (1:2)
Rychlý kombinační fotbal bez faulů a v duchu fair play. Herně vyrovnané utkání se zlomilo ve druhé půli kdy Junior otočil nepříznivý vývoj. Bojan Lipovšek, Jan Kovařík
Junior Motol Malvazinky 1.FC
Daniel Otta – Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Radek Zuzák vs Pavel Brož – Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
7., 41. Jan Holub
39. Radek Zuzák
52. Ludvík Marek
56., 60. Jiří Macháček
13., 32. Benny Benkár
30. Pavel Rákosník
17. 11. 08 13:45 HANSP Kulva PVC Junior Motol 9. 2:4 (0:3)
V úvodu působil Junior kompaktnějším dojmem a také docílil vedoucí branky. O pár minut později přidal Junior po chybě gólmana druhý gól a před poločasem po další chybě brankáře zvýšil už na 3:0. Po změně stran se gólu dočkala i Kulva, když se prosadil Zajíc. Stejnému hráči namazal obránce Junioru na kontaktní branku z 45.minuty. Hezká kombinace Junioru znamenala vedení o dvě branky a to bylo v tomto utkání vše. Zasloužená výhra Junioru Motol.
Kulva PVC Junior Motol
Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Daniel Otta, Martin Pavlík
38., 45. Martin Zajíc 5. David Hora
11. Jiří Macháček
28. Martin Pavlík
49. Jan Holub
31. 10. 08 19:00 TEMPO Junior Motol Kanálpucers PL 8. 0:1 (0:0)
V chladném pátečním podvečeru jsme byli svědky fotbalového klání, s vyským nasazením obou mužstev. Aktivita a tlak Junioru ztroskotal na vynikajícím výkonu gólmana Kotašky, který podržel svůj tým. Vítězství přinesl Kanálpucerům až v samém závěru jedinou úspěšnou trefou Cuřín. Miloslav Goll, Jan Pála
Junior Motol Kanálpucers PL
Daniel Behina – Zdeněk Hartman, David Hora, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Daniel Otta, Martin Pavlík, Radek Zuzák vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Filip Hegenbart, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš
59. Jan Čuřín 55. Jan Čuřín
19. 10. 08 15:00 TEMPO Junior Motol V.S.P.S.V.S. 7. 2:5 (1:3)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jakub Vosáhlo, Jan Lorenc
Junior Motol V.S.P.S.V.S.
Daniel Otta – Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Radek Zuzák vs Pavel Vaněk – Ivan Benovič, Jan Hrubeš, Jiří Meloun, Marek Nečas, Čestmír Šimůnek, Jiří Zábranský
15. Jan Holub
45. David Hora
10. Jan Hrubeš
12., 20., 50. Ivan Benovič
44. Jiří Zábranský
12. 10. 08 13:45 HANSP Homogen 1.FC A Junior Motol 6. 2:5 (0:2)
Poklidné utkání za slunného dne. Zasloužené vítězství Motolu, protože Homogeni hráli bez střídání. David Sabuka
Homogen 1.FC A Junior Motol
Jiří Flekač – Tomáš Flekač, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Petr Mašek, Tomáš Mojko vs Daniel Otta – Jan Holub, David Hora, Petr Josef, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Martin Pavlík
42. Jan Holub
5. 10. 08 15:00 HANSP Junior Motol Bílej balet 5. 4:2 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání se spoustou fotbalových momentů a šancí. Hosté se dostali šťastně do vedení, ale domácí vyrovnali a penalta je posadila na koně. Zasloužená výhra. Petr Melezínek, Petr Kočiřík
Junior Motol Bílej balet
Daniel Behina – David Hora, Petr Josef, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Radek Zuzák vs Václav Lukšík – Martin Lukšík, Jiří Navrátil, Tomáš Procházka, Vladimír Vlk, Tomáš Wünsch, Martin Zima
45., 49. Martin Pavlík
56. Radek Zuzák
60. Petr Josef
49 Martin Pavlík 40. Vladimír Vlk
57. Tomáš Procházka
28. 9. 08 15:00 P1 100P FC Junior Motol 4. 5:4 (2:1)
Utkání dobré úrovně, plné obratů a pěkných gólů. Oba týmy se zaměřili především na ofenzivu, obrany si vzaly dovolenou. Junior získal ve druhé půli dvoubrankové vedení, ale v závěru o něj přišel a obrat dokonal vlastní brankou. Vladimír Kůla
100P FC Junior Motol
Ondřej Lukeš – Jakub Lacina, Jan Litomyšský, Jiří Malina, Libor Musil, Martin Prokeš, Pavel Svoboda, Milan Turek vs David Hora – Zdeněk Hartman, Jan Holub, Petr Josef, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Radek Zuzák
21. Jiří Malina
23., 50., 53. Jakub Lacina
57. OG
24., 47. Radek Zuzák
39. Jan Holub
41. Petr Josef
19. 9. 08 20:15 P2 Junior Motol STS Chvojkovice - Brod 3. 1:1 (1:1)
Běhavé utkání, výborné technické úrovně. Karel Šafařík, Václav Schwengsbier
Junior Motol STS Chvojkovice - Brod
Daniel Behina – Zdeněk Hartman, Jan Holub, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Martin Pavlík, Radek Zuzák vs Ludvík Kopáč – Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Robert Kapek, Jiří Siarka, Lukáš Trš, Jan Váňa
23. Ludvík Marek 15. OG
14. 9. 08 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Junior Motol 2. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl ve svůj prospěch Motol střelou z půlky hřiště, pár minut před koncem. Andrej Šnajder, Robert Chačaturov
Samson Bonella B Junior Motol
Jan Zástěra – Jan Andres, Ondřej Fitz, Milan Kroulík, Jan Lišák, Rudolf Říha, Petr Štamfest, Mario Tichavský, Zdeněk Záluský vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, David Hora, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Martin Pavlík
26. Rudolf Říha 41 Zdeněk Záluský
53 Rudolf Říha
22. OG
57. Zdeněk Hartman
45. Zdeněk Hartman
5. 9. 08 19:30 HANSP Junior Motol Puk PFC 1. 5:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se zlomilo cca 10 minut před koncem slepenými góly Junoru. Petr Kaplan, Jiří Fišer