Ne 7.9.08 08:45 ZAK Dýně AC A Talent Praha FC   (HL7H)
Ne 7.9.08 10:00 ZAK Bened VFK Stýbla Ďáblic   (HL5G)
Ne 7.9.08 11:15 ZAK Dinamo Praha Tramway FC   (HL7H)
Ne 7.9.08 12:30 ZAK Bandidoz Sokol Vysočany C   (HL5H)
Ne 7.9.08 13:45 ZAK Basta fidli B Válcovny plechu MS FC   (HL7K)
Ne 7.9.08 15:00 ZAK Deportivo Praga Spartakus FC   (HL7I)

12. 12. 08 18:00 ZAK Pyjavíce FK Efficenza AC 11. 3:0 (1:0)
Na kluzkém terénu se hrálo utkání slušné úrovně, ve kterém se prosadili přesněji zakončující Pyjavice. David Hora
Pyjavíce FK Efficenza AC
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Karel Roubíček, Michal Slabý vs Martin Pobuda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa
19., 59. Jan Obrtel
51. Marcel Franěk
28. 11. 08 19:15 ZAK Efficenza AC Podolka FC 10. 2:2 (2:2)
Všechno podstatné se odehrálo v prvních dvaceti minutách. Efficenza dvakrát vedla, ale Podolka dokázala vždy kontrovat. Ve druhé půli byl trochu aktivnější mladší tým Efficenzy, ale i tak se jeví remíza jako spravedlivá. Michal Beran
Efficenza AC Podolka FC
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa vs Petr Vyleťal – Petr Baštář, Richard Bednář, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Marek Ranš, Bernard Tecqui
55. Marek Ranš
21. 11. 08 19:00 TEMPO Los Bimbananos Efficenza AC 9. 2:3 (1:1)
První poločas skončil nerozhodně. Po změně stran se Efficenza ujla vedení, ale Bimbananos v závěru vyrovnali. O vítězi tak rozhodla branka těsně před koncem.
Los Bimbananos Efficenza AC
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa
19. Jan Kuchař
53. Jiří Konečný
7. Jiří Ditter
33. Kamil Bouzid
59. Marian Svoboda
7. 11. 08 18:15 HANSP Efficenza AC Lipodur FC A 8. 2:6 (0:4)
Nasazení a bojovnost, ale i vypjatá atmosféra patřily k tomuto souboji. Prohra o čtyři branky je pro Efficenzu možná příliš krutá, nicméně Lipodur těžil z lepšího proměňování šancí. Roman Werner, Josef Glaser
Efficenza AC Lipodur FC A
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
34. Petr Louda
37. Kamil Bouzid
2. Jiří Cvejn
3., 27., 52. Petr Dvořák
16. Jan Plachý
45. Petr Benda
31. 10. 08 19:15 ZAK Káca FC B Efficenza AC 7. 4:2 (2:1)
V první půli klidné utkání, se po změně stran trochu přitvrdilo. Káca byla fotbalovějším týmem a po zásluze vyhrála. V jejím dresu podal velmi dobrý výkon gólman Kacovský. Roman Kubričan
Káca FC B Efficenza AC
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Jaroslav Špánek, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek vs Marek Ďuriník – Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Jiří Tlamsa
27. Petr Louda
17. 10. 08 19:15 ZAK Efficenza AC Huňáč PK 6. 1:2 (0:2)
V prvním poločase byl lepší Huňáč a potvrdil to dvěma brankami. Po změně stran měli tlak domácí, ale Huňáči dobře bránili a o výhru nepřišli. Zápas odehrán v duchu fair play. Mojaš Perovič, Tomáš Obermajer
Efficenza AC Huňáč PK
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa vs Jan Patočka – Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral
44. Kamil Bouzid 1. Jan Malý
14. Radek Patrovský
10. 10. 08 19:15 ZAK Gladiators Beroun Efficenza AC 5. 1:2 (0:1)
Vyrované utkání, kterému by spíše slušela remíza. Roman Kopecký
Gladiators Beroun Efficenza AC
David Tregler – Milan Březina, Vít Holub, Oldřich Ježek, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Tomáš Vyskočil vs Jiří Ditter – Kamil Bouzid, Michal Drebitka, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Petr Louda, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa
43. Otmar Ondra 28. Marian Svoboda
42. Kamil Bouzid
3. 10. 08 20:45 HANSP Efficenza AC Fugas CF B 4. 0:8 (0:3)
Fugas byl o něco techničtější i rychlejší. Poté co si hosté vytvořili náskok, se soustředili na brejky, které nemilosrdně proměňovali. Michal Gertner, Miroslav Martan
Efficenza AC Fugas CF B
Martin Pobuda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Petr Louda, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa vs Martin Peška – Jan Kron, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Libor Vaněk, Lukáš Zeman
9., 39. Jaroslav Špryňar
17. Libor Vaněk
25., 49., 56. Lukáš Zeman
46., 48. Jan Stiborek
19. 9. 08 19:15 ZAK Efficenza AC Vládci Prahy 3. 4:1 (2:1)
V poklidu a čistě hrané utkání, kterému nechyběla svižnost, kvalita, ani góly. Žádný z týmů neměl drtivou převahu. O výsledku rozhodla střelecká potence a chladnokrevnost Dittera. Tomáš Kriebel, David Levý
Efficenza AC Vládci Prahy
Petr Louda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Břetislav Klápště, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa vs Antonín Snopek – Jan Bílek, Josef Brandejs, Karel Erben, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček
6., 45., 48. Jiří Ditter
25. Jiří Tlamsa
14. Jakub Klíma
12. 9. 08 19:15 ZAK Batalion 91 A Efficenza AC 2. 1:2 (0:1)
Zasloužené vítězství Efficenzy. Její útok byl nebezpečnější. Utkání bylo velmi rychlé a kvalitní. Batalion se snažil ve druhé půli vyrovnat, ale jeho snaha byla marná. Tomáš Mládek, Karel Chobot
Batalion 91 A Efficenza AC
Viktor Vaniš – Petr Bartoš, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Michal Lazur, Martin Rambousek, Marcel Šmídek, Tomáš Soukup vs Martin Pobuda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Jan Hanzal, Pavel Harašta, Břetislav Klápště, Petr Louda, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa
44. Martin Rambousek 7. Jiří Tlamsa
33. Marian Svoboda
5. 9. 08 19:15 ZAK Efficenza AC Šejk Peterka 1. 2:6 (1:1)
Velmi pohledný a rychlý zápas, s mnoha krásnými akcemi. Efficenza byla v prvním poločase lepším týmem, ale srazila ji laciná vyrovnávací branka Šejků. Ve druhé půli tačal efektivně zakončovat Holík... Michal Anděl, Tomáš Hettner