Ne 7.9.08 12:30 HANSP Bruchos HFC Sunar   (HL6I)
Ne 7.9.08 13:45 HANSP Kulva PVC Malvazinky 1.FC   (HL6J)
Ne 21.9.08 15:00 HANSP Akvaristika TJ Vixens   (HL8P)
Ne 21.9.08 16:15 HANSP Gente - Yeti FC Šotgani   (HL5I)
Ne 12.10.08 12:30 HANSP Atlanta Žižkov FC S.N.F. B   (HL5H)
Ne 12.10.08 13:45 HANSP Homogen 1.FC A Junior Motol   (HL6J)

13. 12. 08 11:15 HANSP Neúspěch Strouhalák UNI - Lužiny 11. 11:2 (4:2)
Hosté kteří celý zápas odehráli pouze v pěti lidech, se zejména v prvním poločase statečně drželi. Po změně stran už nebylo co řešit, unavení hráči Lužin prostě nestíhali. Petr Majer
Neúspěch Strouhalák UNI - Lužiny
Zdeněk Ševčík st. – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Lukáš Zahrádka vs Martin Popovič – Tomáš Havlíček, Jaroslav Herman, Marek Holer, Libor Novák, Petr Stejskal
23. Jaroslav Herman
29. 11. 08 13:45 HANSP Integrita Jinonice Neúspěch Strouhalák 10. 7:1 (3:1)
Nervózní utkání s jednoznačným výsledkem. Oldřich Pikhart, Jakub Mertl
Integrita Jinonice Neúspěch Strouhalák
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner, Jiří Novák, Dominik Šaržík vs Jiří Zumr – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st.
4., 8., 9., 34. Jan Beneš
41. Jan Kotrč
47. Michal Hrib
54. Jan Matějka
20. Josef Květenský 39. Josef Květenský
22. 11. 08 13:45 HANSP Neúspěch Strouhalák Hashlerka THC 1993 A 9. 1:2 (0:0)
Příliš mnoho hráčů, i to může být důvod prohraného zápasu. Nikdo by se nedivil kdyby v poločase vedli domácí 3:0. To by ovšem nesměli být v koncovce tak lehkomyslní. Karel Šimek, Petr Vorm
Neúspěch Strouhalák Hashlerka THC 1993 A
Jiří Zumr – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka vs Roman Davídek – Luboš Davídek, Matěj Ladra, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Vladimír Vachl, Milan Záruba
58. Tomáš Přáda 37., 37. Matěj Ladra
8. 11. 08 13:45 HANSP Green shock FC Neúspěch Strouhalák 8. 4:7 (2:3)
Vyhrál fotbalovější tým. Green shock měl ve svém kádru pár kvalitních hráčů, ale na kompaktní Strouhalák to nestačilo. Magda Uxová
Green shock FC Neúspěch Strouhalák
Miloš Pokorný – Michal Čermák, Jiří Jirásek, Záviš Löffelmann, Jakub Martínek, Jakub Štěpán, Jan Svoboda, Filip Tesař, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský vs Jiří Zumr – Čestmír Brousil, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka
13. Čestmír Brousil
1. 11. 08 08:45 DEKAN Neúspěch Strouhalák GoGo 1.NC 7. 4:2 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Pavel Svoboda, Jan Rozlivka
Neúspěch Strouhalák GoGo 1.NC
Zdeněk Ševčík st. – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Karel Riedl, David Sabuka vs Pavel Kolář – Jindřich Bárta, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Petr Orlowski, Vojtěch Šplíchal, Aleš Zmeškal
14. Jan Mačejovský
20., 34., 36. David Sabuka
17. Vojtěch Šplíchal
44. Jindřich Bárta
60. Aleš Zmeškal
18. 10. 08 13:45 HANSP 64! FC Kobylisy A Neúspěch Strouhalák 6. 5:2 (1:1)
Velmi dobré utkání. Hned první akce Strouhaláku skončila brankou. I v následujících minutách dominoval hostující tým a mohl přidat několik branek. Nestalo se a hra se postupně vyrovnala. Těsně před poločasem Kobylisy po rychlém brejku vyrovnaly. Vstup do druhé půle měl opět lepší Strouhalák. Ujal se vedení, ale pak opět zahodil několik šancí. S blížícím se koncem utkání, hráči Kobylis zvýšili tempo a dvěma slepenými góly z trestných kopů otočili vývoj ve svůj prospěch. Jan Soušek, Jan Soják
64! FC Kobylisy A Neúspěch Strouhalák
Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Zdeněk Ševčík st. – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Karel Riedl, David Sabuka, Lukáš Zahrádka
29. Ruslan Lyubachivskyy
48., 50. Jiří Vaněk
52., 60. Michal Zbořil
1. Petr Lacina
34. David Sabuka
11. 10. 08 13:45 HANSP Neúspěch Strouhalák Torpedo Cannabis 5. 9:3 (1:0)
Domácí byli proti na poslední chvíli slepené sestavě Torpeda od začátku lepší, ale neproměňovali šance. Po vyrovnání na začátku druhé půle se dokonce zdálo, že by se karta mohla obrátit, ale pěkná branka Květenského a zranění kapitána Torpeda utkání zlomily. V poslední čtvrthodince nejvíce vynikal ostřelovaný gólman Cannabisu a laxně hrající obrana vítězů. Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Neúspěch Strouhalák Torpedo Cannabis
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Karel Riedl, David Sabuka vs Pavol Habuda – Miroslav Blaško, Miloš Cabala, Jozef Mišutka, Martin Schindler, Milan Vala
10., 40. Jan Mačejovský
44. Josef Květenský
49., 50., 54. David Sabuka
51., 52., 60. Petr Lacina
31., 55. Miroslav Blaško
59. Milan Vala
4. 10. 08 13:45 HANSP Dynamit Vršovice Neúspěch Strouhalák 4. 6:8 (3:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním Dynamit svého souoeře přehrával a zaslouženě vedl. Ve druhé půli Neúspěch zlepšil pohyb a i přes divokých posledních pět minut zaslouženě vyhrál. Šebek
Dynamit Vršovice Neúspěch Strouhalák
Oldřich Knyř – Tomáš Hendrych, Petr Husák, Michal Král, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník vs Zdeněk Ševčík st. – Čestmír Brousil, Václav Krampera, Josef Květenský, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Lukáš Zahrádka