Ne 21.9.08 10:00 DEKAN Síla vůle Imidin Opatov FC   (HL6H)
Ne 21.9.08 11:15 DEKAN Judo club Jenis Monočlánek FC   (HL7H)
Ne 21.9.08 12:30 DEKAN Uličníci FC Protector 1320 FC   (HL5G)
Ne 5.10.08 11:15 zzPANK2 HNK Praha FC Dinamo Praha   (HL7H)
Ne 5.10.08 12:30 zzPANK2 Petrovice B Sme moc   (HL7K)
Ne 5.10.08 13:45 zzPANK2 JH Talent Praha FC   (HL7H)

13. 12. 08 11:15 P2 Sebulba Utd. Integrita Jinonice 11. 1:8 (0:4)
Utkání průměrné úrovně, jednoznačného průběhu. Integrita vedla už v poločase o čtyři branky a po změně stran přidala další čtyři.
Sebulba Utd. Integrita Jinonice
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf, Petr Sváda vs Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner, Dominik Šaržík
51. Michal Lupínek 4. Dominik Šaržík
14., 15., 53., 59. Jan Beneš
29. Jan Kotrč
38., 58. Jan Meissner
20. Jan Kotrč
29. 11. 08 13:45 HANSP Integrita Jinonice Neúspěch Strouhalák 10. 7:1 (3:1)
Nervózní utkání s jednoznačným výsledkem. Oldřich Pikhart, Jakub Mertl
Integrita Jinonice Neúspěch Strouhalák
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner, Jiří Novák, Dominik Šaržík vs Jiří Zumr – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st.
4., 8., 9., 34. Jan Beneš
41. Jan Kotrč
47. Michal Hrib
54. Jan Matějka
20. Josef Květenský 39. Josef Květenský
22. 11. 08 08:45 P2 Integrita Jinonice UNI - Lužiny 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla jediná využitá šance, když hráči Jinonic proměnili brejk. Zápasu by více slušela remíza. Štěpán Svoboda
Integrita Jinonice UNI - Lužiny
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner, Dominik Šaržík vs Jaroslav Pleskač – Michal Červeňák, Tomáš Havlíček, Marek Holer, Zdeněk Karban, Libor Novák, Ján Pekník, Michal Rehák, Petr Stejskal
53. Jan Hrabě
8. 11. 08 08:45 zzHAGI2 Hashlerka THC 1993 A Integrita Jinonice 8. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání. Integrita byla technicky lepší a proměnila více brankových příležitostí. Petr Mazanec, Jan Lőbl
Hashlerka THC 1993 A Integrita Jinonice
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Vladimír Vachl, Milan Záruba vs Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Meissner, Jiří Novák, Dominik Šaržík
25. Jiří Cibelius 18 Jiří Cibelius 8., 43. Jan Meissner
35. Jan Beneš
1. 11. 08 08:45 zzZARUB Integrita Jinonice Green shock FC 7. 5:1 (3:0)
Integrita působila po celý zápas kompaktním dojmem, její hráči o sobě věděli a přehrávali soupeře pěknými kombinacemi. Vítězství je vcelku zasloužené. Od většího přídělu zachránil Green shock brankář, který především ve druhé půli předvedl vynikající výkon. Petr Černík, Martin Petřina
Integrita Jinonice Green shock FC
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Meissner, Jiří Novák, Dominik Šaržík vs Miloš Pokorný – Michal Čermák, Jiří Jirásek, Záviš Löffelmann, Jakub Martínek, Radek Nosil, Jakub Štěpán, Jan Svoboda, Filip Tesař, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
11. Jan Meissner
15. Jan Beneš
24. Dominik Šaržík
34. Jan Hrabě
57. Jan Kotrč
40. Michal Čermák
18. 10. 08 08:45 DEKAN GoGo 1.NC Integrita Jinonice 6. 3:2 (1:0)
V utkání, které rozhodlo proměňování šancí, byli mírně lepší hráči Jinonic, kteří ale neměli svůj den. I přes několik vyložených šancí se jim nepodařilo ani vyrovnat. Jiří Humhal, Jaroslav Burda
GoGo 1.NC Integrita Jinonice
Pavel Kolář – Jindřich Bárta, Michal Drga, Andrej Halada, Daniel Kopic, Radovan Král, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Jaroslav Vik – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Jan Kotrč, Jan Meissner, Dominik Šaržík
4. Michal Drga
36. Petr Orlowski
41. Daniel Kopic
34. Jan Beneš
48. Jan Kotrč
11. 10. 08 11:15 zzPODVI Integrita Jinonice 64! FC Kobylisy A 5. 3:4 (1:3)
Utkání výrazně ovlivnilo brzké vyloučení domácího hráče. Integrita se i přes prohranou první půli dokázala vzchopit a ve druhém poločase téměř vyrovnat. Petr Němeček, Jiří Brožka
Integrita Jinonice 64! FC Kobylisy A
Josef Kutil – Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Jan Kotrč, Jan Matějka, Jan Meissner, Jiří Novák, Jaroslav Vik vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo
20. Jan Hrabě
48. Jan Meissner
54. Michal Hrib
6 Jan Matějka 14., 28. Tomáš Belohlávek
19., 49. Marek Valo
4. 10. 08 10:00 zzANG Torpedo Cannabis Integrita Jinonice 4. 4:5 (3:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První půle patřila Torpedu, které se ujalo vedení z penalty a do přestávky skórovalo ještě dvakrát. Integrita před poločasem snížila. Po změně stran Integrita zabrala a otočila vývoj utkání ve svůj prospěch. Zasloužené vítězství. Jiří Sedláček, Ivan Moucha
Torpedo Cannabis Integrita Jinonice
Martin Motl – Miroslav Blaško, Miloš Cabala, Vojtěch Chlan, Tichomír Drozdík, Jiří Kopřiva, Martin Schindler, Milan Vala vs Josef Kutil – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Jan Kotrč, Jan Meissner, Jiří Novák, Dominik Šaržík