Ne 7.9.08 17:30 P1 Eskadra smrti Parta AC   (HL7I)
Ne 7.9.08 18:45 P1 Drsný šrouby s.Oliver A   (HL5H)
Ne 7.9.08 20:00 P1 Absinth Úderka Žižkov junioři   (HL5I)
Ne 2.11.08 10:00 zzJUNI1 Fernet team Říčany HNK Praha FC   (HL7H)
Ne 2.11.08 11:15 zzJUNI1 Blue devils Kožich II.FC   (HL6D)
Ne 2.11.08 12:30 zzJUNI1 Real Kamýk Buzuluk Úvaly FC   (HL7L)

13. 12. 08 13:45 P2 Šnek FC A Kalich club Žižkov 11. 4:3 (2:2)
Dramatické utkání, vyrovnaného průběhu, v němž se oba týmy vystřídaly ve vedení. O vítězství Šneku rozhodl v samém závěru Vávra, když zkompletoval hattrick.
Šnek FC A Kalich club Žižkov
Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Jakub Honka, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Jan Slepička, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
13., 45., 59. Tomáš Vávra
17. Ondřej Lorenc
14. Antonín Měchura
27. Martin Grůša
36. Zdeněk Grůša st.
29. 11. 08 12:30 zzNOVOB Kalich club Žižkov Plameňáci 1.FC A 10. 2:1 (2:1)
Rozhodčí se sice k utkání vyjádřil, ale bohužel nečitelně. To co bylo vyluštěno, nedávalo žádný smysl. Martin Řežábek, Martin Phillip
Kalich club Žižkov Plameňáci 1.FC A
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura vs Jiří Zazadzi – Miroslav Duben, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový
22. Antonín Měchura
28. Zdeněk Grůša st.
5. Pavel Hrubeš
22. 11. 08 13:45 zzZARUB Mahagoni FC Kalich club Žižkov 9. 4:7 (0:2)
Zajímavé utkání, plné branek. Lépe začal Kalich a tři minuty po změně stran už disponoval čtyřbrankovým náskokem. Mahagoni se však nevzdali a postupně se dotáhli až ke kontaktní brance. Závěr ale opět patřil týmu ze Žižkova.
Mahagoni FC Kalich club Žižkov
Lukáš Jakoubek – Pavel Čermák, Pavel Dvořák, Pavel Melichar, Martin Ptáčník, Václav Voslář vs Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
35., 37. Pavel Čermák
53., 54. Martin Ptáčník
11., 30., 32., 33., 45. Zdeněk Grůša st.
57. Martin Kretík
59. Tomáš Ekrt
15. 11. 08 12:30 zzZARUB Kalich club Žižkov Kumpáni 8. 1:2 (0:1)
V boji o postup se utkaly dva týmy s rozlišnou taktikou. Zatímco Kalich si nekomplikoval život a vše nakopával na Grůšu, Kumpáni hráli kombinačně po zemi. Před koncem první půle Kumpáni otevřeli skóre, po kombinaci, na což odpověděl Kalich po změně stran, proměněnou penaltou po faulu na Grůšu. Nejlepší hráč zápasu Morávek, rozhodl dvě minuty před koncem o vítězství Kumpánů.
Kalich club Žižkov Kumpáni
Ondřej Bechynský – Boris Damjanov, Jiří Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný vs František Hubr – Rudolf Boukal, Milan Hnátek, Jan Hodík, Ondřej Koucký, Josef Morávek, Martin Pechlát, Radek Tesař, Petr Zápotocký, Robert Zedník
37. Martin Grůša 28., 58. Josef Morávek
1. 11. 08 13:45 TEMPO Kalich club Žižkov Vysmátí zajíci A 7. 5:4 (2:0)
OK=zápas v pohodě.                ?!? Miroslav Lerche, Tomáš Klinka
Kalich club Žižkov Vysmátí zajíci A
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný vs Kamil Vavřina – Petr Harant, Petr Hendrych, Pavel Kaňkovský, Ivan Konečný, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Petr Studecký, Ondřej Žáček
14., 16. Martin Grůša
40. Tomáš Ekrt
45. Zdeněk Grůša ml.
56. Zdeněk Grůša st.
36., 47. Petr Hendrych
45., 48. Ivan Konečný
25. 10. 08 13:45 ZAK Cosmetic Kalich club Žižkov 6. 2:3 (0:2)
Pohledné utkání, které se neslo v režii týmu Cosmetic, jejichž technické pojetí dělalo hráčům Kalichu nemalé problémy. Kalich spoléhal na rychlé protiútoky, díky kterm se dostal do dvoubrankového vedení. druhý gól padl přímo z výkopu od branky. Cosmetic dokázala stálým tlakem ve druhém poločase snížit, ale Kalich si vedení pojistil třetím a jak se později ukázalo vítězným gólem. Cosmetic už dokázal pouze snížit, ale k vyrovnání neměl daleko, když po dalekonosné střele zazvonila tyč. Jiří Beneš, Čeněk Šafránek
Cosmetic Kalich club Žižkov
Petr Boháč – Lukáš Bouzek, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Norbert Rúček, Ján Zdechovan vs Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
56., 56. Radek Dobrý 23., 26. Antonín Měchura
54. Zdeněk Grůša st.
17. Zdeněk Grůša ml.
18. 10. 08 16:15 BECH Kalich club Žižkov Atlético Cerveza 5. 4:1 (3:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po dohodě odpískal zápas kolemjdoucí náhradní rozhodčí.

Kalich využil svých letitých zkušeností a zaslouženě zvítězil. Hráno velmi slušně.
Kalich club Žižkov Atlético Cerveza
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný vs Jakub Hulík – Miroslav Čermák, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Pavel Skořepa, Roman Štefek, Jan Zachariáš
12. Martin Grůša
21., 45. Zdeněk Grůša st.
29. Petr Novotný
5. Miroslav Čermák
4. 10. 08 12:30 zzZARUB Atomový veverky A Kalich club Žižkov 4. 1:6 (1:4)
V první půli mírně nervózní utkání, které se zklidňovalo úměrně s rostoucím vedením Kalichu. Ten sice nehrál úplně na 100%, ale na fotbalově nevyzrálé Veverky to bohatě stačilo. Zasloužená výhra především mnohem zkušenějšího týmu Miloslav Šubrt
Atomový veverky A Kalich club Žižkov
Marcel Peprný – Roman Čech, Roman Husek, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný
4. Roman Husek 20 Milan Šnajdar 6. Tomáš Ekrt
19., 25., 44. Zdeněk Grůša st.
27. Martin Kretík
57. Martin Grůša
27. 9. 08 11:15 zzZARUB Kalich club Žižkov Vozovna Hloubětín B 3. 5:2 (3:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil, zápas odpískal záastupce týmu Vozovna Hloubětín B.
Dobré utkání, ve kterém měl Kalich více štěstí i umu.
Kalich club Žižkov Vozovna Hloubětín B
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný vs Robert Kopřiva – Pavel Brychta, Martin Filipovič, Pavel Hladík, Zdeněk Hladík, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Jan Kučera, Karel Moravec, Jan Přibyl
11., 24. Zdeněk Grůša st.
25., 53. Martin Kretík
54. Zdeněk Grůša ml.
15. Jakub Jančí
18. Pavel Brychta
20. 9. 08 13:45 BECH Guláš FC Kalich club Žižkov 2. 8:1 (2:1)
Hostující Kalich doplatil na špatnou docházku a tak hrál pouze se čtyřmi hráči v poli. Na první zásah Guláše ještě dokázal odpovědět, ale poté již bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Jen nepřesná muška domácích zapříčinila, že si žižkovští neodvezli ještě větší výprask. Patrik Grégr
Guláš FC Kalich club Žižkov
Martin Švehla – Petr Beneš, Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla vs Jiří Ekrt – Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný
11., 20., 45., 54. Petr Beneš
36. Miroslav Korecký
39. Jan Jiráň
50. Lukáš Paulů
60. Radim Švehla
24. Zdeněk Grůša st.
6. 9. 08 15:00 ZAK Kalich club Žižkov Šílené veverky 1. 0:2 (0:0)
Kalich si vyracoval velké množství šancí, ale na konci každé byl Grůša Zdeněk a tomu nebylo souzeno zasunout míč do branky, ani z těch nejvyloženějších příležitostí. Veverky naproti tomu dvě své šance ve druhé půli zužitkovaly a o výsledku bylo rozhodnuto. Petr Jambor, Ladislav Brázda