So 20.9.08 11:15 TEMPO ABCOM Ben Car   (HL8H)
So 20.9.08 12:30 TEMPO Manny FC Pivní balet   (HL6F)
So 4.10.08 11:15 TEMPO ABCOM Dukla Praha FK   (HL8H)
So 4.10.08 12:30 TEMPO Pivnice U Zpěváčků Emergency   (HL8L)
So 8.11.08 11:15 zzTKSPA Vládci Prahy Pyjavíce FK   (HL6E)
So 8.11.08 12:30 zzTKSPA Petrohradská BFK B Pragoflora TJ   (HL8G)

7. 12. 08 13:45 P1 Petrovice B Jednota Košík 11. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, klidného průběhu. Marek Nemec, Jiří Vesecký
Petrovice B Jednota Košík
Radek Stránský – Jan Baborský, Roman Bouda, Roman Chládek, Pavel Dubský, Dominik Jánoš, David Mach, Martin Prel vs Miloš PínaPetr Došlý, Daniel Fanta, Štěpán Hodr, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Otakar Mráz, Arnošt Sarvaš, Marek Smetana, František Stegmüller
40. David Mach 32 Roman Bouda 42. Petr Došlý 50. Štěpán Hodr
23. 11. 08 16:15 zzNOVOB Jednota Košík Manchlastr FC 10. 2:4 (0:2)
V prvním poločase byl lepší Manchlastr, po změně stranse zvýšenou bojovností prosadili hráči Jednoty, ale konec patřil opět Manchlastru. Hru ztěžoval zasněžený terén. Martin Dostál, Jiří Češka
Jednota Košík Manchlastr FC
Bronislav Hagovský – Petr Došlý, Petr Hlawiczka, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Miloš Pína, Arnošt Sarvaš, Marek Smetana vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, Tomáš Řádek, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Jan Zich
38. Miroslav Kolísek
43. Petr Hlawiczka
12., 23., 50. Jan Zich
54. Matěj Veselý
9. 11. 08 13:45 ZAK Jednota Košík Válcovny plechu MS FC 9. 0:6 (1:1)
Utkání předčasně ukončeno v 45.minutě z důvodu opakovaného neuposlechnutí vyloučeného Tecla, ani po upozornění kapitána týmu. A opět hrubě nadával a odkopával míč připravený ke hře.

STDK zápas kontumovala ve prospěch týmu Válcovny plechu MS FC.
Jednota Košík Válcovny plechu MS FC
Miloš Pína – Petr Došlý, Tomáš Erben, Daniel Fanta, Bronislav Hagovský, Jaromír Machej, Marek Smetana, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Martin Vondrášek
22. Jiří Tecl 43 Jiří Tecl
43 Tomáš Erben
43 Jiří Tecl
9. Jan Franc 15. Jan Franc
26. 10. 08 15:00 BECH GoHosp PK Jednota Košík 8. 0:6 (0:2)
Kvalitní technické utkání, které Jednota vyhrála nejen svým fotbalovým umem, ale i klidnou hlavou. Prokop Růžek
GoHosp PK Jednota Košík
Marek Farda – Petr Černý, Ondřej Doleček, Petr Hejra, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs Miloš Pína – Tomáš Erben, Daniel Fanta, Bronislav Hagovský, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Otakar Mráz, František Stegmüller   , Jiří Tecl
35 Marek Řeháček 5., 27. Jiří Tecl
31., 49., 60. Tomáš Erben
58. Miroslav Kolísek
19. 10. 08 15:00 zzPANK1 Jednota Košík Gangbeng 7. 3:2 (3:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Matěj Sova, Zdeněk Hruboš
Jednota Košík Gangbeng
Bronislav Hagovský – Petr Došlý, Tomáš Erben, Daniel Fanta, Štěpán Hodr, Jaromír Machej, Otakar Mráz, Arnošt Sarvaš, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
5., 29. Arnošt Sarvaš
18. Daniel Fanta
26. Pavel Herrmann
28. Jiří Douda
12. 10. 08 15:00 zzPANK1 Buffeti HK Jednota Košík 6. 0:1 (0:1)
Vinou zranění hráče Jednoty, odehráli Buffeti většinu druhé půle v útoku, ale ani to jim vyrovnávací branku nepřineslo a přišli o všechny body. Andrew Seemann, Ondřej Žáček
Buffeti HK Jednota Košík
Michal Kurcik – Vít Bartoš, Marek Černý, Robert Chudý, Petr Mojžíšek, Vojtěch Přibyl, Jan Rataj, Libor Široký, Timur Sungurtekin, Miroslav Zelinka vs Miloš Pína – Petr Došlý, Tomáš Erben, Bronislav Hagovský, Otakar Mráz, František Stegmüller
25. Tomáš Erben
5. 10. 08 12:30 zzJUNI1 Jednota Košík Basta fidli B 5. 7:0 (4:0)
Jasný průběh utkání ve kterém dominovali domácí. Basta se dostala k první střele až v 50 minutě! jinak byli neškodní, což zapříčinilo zranění golmana a tudíž hra bez střídání. Jan Šťastný, Jindřich Čáp
Jednota Košík Basta fidli B
Bronislav Hagovský – Tomáš Erben, Petr Hlawiczka, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Otakar Mráz, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Michal VráblíkPavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Tomáš Šalplachta, Václav Surynek, Miroslav Vytiska
8., 10., 46., 58. Otakar Mráz
14., 21. Jiří Tecl
44. OG
28. 9. 08 15:00 zzS1 Suchdol stars RSC C Jednota Košík 4. 2:0 (1:0)
Větší bojovnost rozhodla o výhře Suchdolu. Domácí se sice do šancí dostávali, ale selhali v koncovce. Zbyněk Varga, Ondřej Brejcha
Suchdol stars RSC C Jednota Košík
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Tomáš Papírník vs Jaromír Machej – Tomáš Erben, Daniel Fanta, Petr Hlawiczka, Miroslav Kolísek, Otakar Mráz, František Stegmüller   , Jiří Tecl
20. Jiří Čurda
50. Matěj Kotlín
21. 9. 08 11:15 zzPANK3 Jednota Košík Sme moc 3. 7:2 (1:0)
Pohledné a férové utkání. Košík vyhrál naprosto zaslouženě. Filip Dreksler, Jan Hovorka
Jednota Košík Sme moc
Bronislav Hagovský – Tomáš Erben, Daniel Fanta, Petr Hlawiczka, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Otakar Mráz, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
29., 52. Otakar Mráz
31. Daniel Fanta
38. Jiří Tecl
43., 59. Miroslav Kolísek
55. Tomáš Erben
35., 59. Radek Voštiňák
14. 9. 08 13:45 TEMPO Senioři Praha B Jednota Košík 2. 4:5 (4:1)
První poločas byl nekompromisně v režii domácích a ukončili ho s tříbrankovým náskokem. Druhá půle patřila Jednotě, která přestože hrála pouze se čtyřmi v poli, dokázala výsledek otočit ve svůj prospěch. Přestřelka jak na ledě. Petr Brejcha, Pavel Kaše
Senioři Praha B Jednota Košík
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Daniel Vítek vs Miloš Pína – Tomáš Erben, Daniel Fanta, František Stegmüller   , Jiří Tecl
9. Bohuslav Macháček
15. Karel Koschin
24., 25. Petr Pokorný
29., 55. Tomáš Erben
44., 48., 50. Jiří Tecl
7. 9. 08 13:45 P3 Jednota Košík Sebranka FC B 1. 1:3 (1:2)
Košík hrál pouze se čtyřmi hráči v poli, což ovlivnilo průběh zápasu. Sebranka měla spoustu šancí, ale co se dá nedat... Občas také kouzlil brankář Jednoty. Košík dokonce dokázal před poločasem vyrovnat, ale na víc ve 4 neměl. František Bartůněk