Ne 19.10.08 11:15 zzHAGIB Guinness AC Heliport SK   (HL6H)
Ne 19.10.08 12:30 zzHAGIB Motorclub Strážci Pomeranče   (HL8R)
Ne 19.10.08 13:45 zzHAGIB Delirium FC Levá fuska   (HL8Q)
Ne 9.11.08 13:45 BECH Erko Kbely Rohožník United FC A   (HL6K)
Ne 9.11.08 15:00 BECH Manchlastr FC GoHosp PK   (HL7K)
Ne 9.11.08 16:15 BECH Pražská hovada Strážci Pomeranče   (HL8R)

8. 12. 08 18:15 DEKAN GK Ohradní A JUDr. Brouk Pytlík 11. 6:0 k.
24. 11. 08 20:45 DEKAN Viktor 1.FC GK Ohradní A 10. 5:2 (2:1)
Utkání průměrné úrovně, poklidného průběhu. Ohradní sice otevřela skóre, ale pak už se prosazovali hráči Viktora. Václav Zikán
Viktor 1.FC GK Ohradní A
Vít Červenka – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Martin Borovec – Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb
11. Daniel Žížala
17., 35., 40. Petr Procházka
51. Matouš Kačaba
10. Adam Dlesk
36. Zdeněk Kovář
14. 11. 08 19:00 TEMPO GK Ohradní A Speciál Bráník A 9. 5:1 (2:1)
Místy nervózní utkání rozhodl tým GK Ohradní ve svůj prospěch až v samém závěru. Libor Bican
GK Ohradní A Speciál Bráník A
Martin Javor – Miroslav Beneš, Martin Borovec, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb, Otakar Šuffner, Jan Švimberský vs Ondřej Váňa – Jiří Březina, Štěpán Černušák, Tomáš Matoušek, Martin Palacký, Jiří Petr, Jan Ropický
10., 60. Jan Švimberský
17. Zdeněk Kovář
56., 58. Petr Čmelík
35 Lukáš Hazda 11. Tomáš Matoušek
25. 10. 08 11:15 BECH GK Ohradní A Sculpturo FC 7. 2:6 (0:3)
Výsledek vypadá na jasnou záležitost, ale byl to vyrovnaný kvalitní boj, který skončil výhrou mrně lepšího Sculptura. David Moc, Jiří Zuna
GK Ohradní A Sculpturo FC
Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb vs Miroslav Slavětínský – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Pavel Petr, Daniel Stránský, Lukáš Vladyka, Miloš Vladyka
41. Petr Čmelík
45. Zdeněk Kovář
6., 56. Štěpán Marek
15., 48. Aleš Beránek
24. Miloš Vladyka
44. Lukáš Vladyka
13. 10. 08 16:30 zzPANK2 PRKA GK Ohradní A 6. 2:3 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase, který ovšem nepřinesl moc fotbalové krásy, šly týmy do šaten za stavu 1:1. Ve druhém poločase se projevily technické schopnosti týmu GK, které zúročily až v závěru zápasu. Adam Mayer, Tomáš Nulíček
PRKA GK Ohradní A
Antonín Vrána – Ondřej Erban, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Jan Lehejček – Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář
29. Marek Viták
50. Martin Šantrůček
12., 48. Petr Čmelík
60. Zdeněk Kovář
6. 10. 08 17:00 zzNOVOB GK Ohradní A Admira 97 5. 3:1 (2:1)
Převaha domácích byla korunována vítězstvím 3:1. Na osmou ligu pohledné, kombinační utkání. Miroslav Hyža, Karel Kreibich
GK Ohradní A Admira 97
Jan Lehejček – Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb vs Petr Štrébl – Cyril Fischer, Jindřich Holakovský, Pavel Hron, Tomáš Junek, Petr Kopsa, Robert Kovařík, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Lácha, Jan Šabacký, Petr Sinke, Dušan Štumpf, Václav Teller, Martin Veselý
12., 56. Zdeněk Kovář
28. Petr Čmelík
9. Jan Kratochvíl
29. 9. 08 17:00 HANSP Zelení študáci GK Ohradní A 4. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, s šancemi na obou stranách. Miroslav Sládek, Lukáš Kuba
Zelení študáci GK Ohradní A
Pavel Janeček – Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Vojtěch Provazník, Tomáš Vích vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Tomáš Burger, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb
20. Tomáš Vích
51. Pavel Fic
6., 22., 39. Zdeněk Kovář
51. Ondřej Srb
22. 9. 08 20:00 STOD Saens 1.FC B GK Ohradní A 8. 2:1 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém byli domácí po celou dobu lepším týmem. Zasloužená výhra. David Aubrecht
Saens 1.FC B GK Ohradní A
Michal Petr – Ivo Hasal, Antonín Jandus, František Mak, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Tomáš Tichý, Miroslav Trojan vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář, Otakar Šuffner
17. Miroslav Trojan
47. Jiří Štemberk
12. Zdeněk Kovář
15. 9. 08 16:30 zzS1 Blankyt bulldogs GK Ohradní A 3. 2:0 (1:0)
Bylo to utkání mladých (Ohradní) proti starým (Bulldogs). Mladí do starých, hlavně ve druhé půli bušili jako hluchý do vrat, ale gól by nedali ani kdyby se hrálo do půlnoci. Martin Pařík, Petr Hradecký
Blankyt bulldogs GK Ohradní A
Pavel Knoblau – Tomáš Bieber, Zdeněk Černoch, Milan Knoblau, Milan Riener, Robert Sanislo vs Zdeněk Kovář – Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Jan Lehejček, Tomáš Režný, Ondřej Srb
16. Zdeněk Černoch
55. Pavel Knoblau
8. 9. 08 16:45 zzHAGIB GK Ohradní A Sbohemka 2. 6:0 k.
O hlavu větší a o 20kg těžší Sbohemka nedokázala přetlačit Ohradní, přestože ještě 13.minut před koncem vedla 2:0. Na fotbal se moc koukat nedalo, ale aspoň byla sranda.
GK Ohradní A Sbohemka
Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb vs František Hromas – Jiří Hejný, Róbert Klobučník, Peter Kloc, Michal Moráfka, George Nezval, Vladimír Petrovič, Jaroslav Sankot, Rostislav Vlk
47. Martin Javor
52., 58. Lukáš Hazda
36. Jaroslav Sankot
45. Peter Kloc
56. Peter Kloc
1. 9. 08 17:00 zzS1 Rock Joint GK Ohradní A 1. 2:2 (2:2)
Velmi slušné utkání bez jediného faula. Mírnou převahu měl Rock Joint, nicméně remíza je spravedlivá. Jakub Vokurka
Rock Joint GK Ohradní A
Martin Vlášek – Zdeněk Batěk, Tomáš Duha, Rostislav Jež, Petr Knápek, Jaroslav Nováček, Jakub Podaný, Ondřej Rak, Lukáš Rohlíček, Jakub Švercl vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář