St 17.9.08 16:30 zzS1 Spalovna FK Pivušky FC   (HL7C)
St 17.9.08 17:45 zzS1 Praga Calcio CC MVS Vršovice A   (HL6D)
Pá 3.10.08 19:30 HANSP Ústavan 01 KK PAPE Dejvice   (HL5E)
Pá 3.10.08 20:45 HANSP Efficenza AC Fugas CF B   (HL6E)
Po 17.11.08 15:00 HANSP S.N.F. B Medvědi A   (HL5H)
Po 17.11.08 16:15 HANSP Nottoric Forest KC. Wallabies   (HL7A)

8. 12. 08 17:00 ARIT Sbohemka Zelení študáci 11. 0:6 k.
24. 11. 08 20:15 P2 Zelení študáci Sculpturo FC 10. 4:0 (2:0)
Utkání se hrálo v duchu fair-play. Zelení študáci potvrdili roli favorita a nepustili Sculpturo prakticky k žádnému vážnějšímu ohrožení své branky. Sami pak proměnili několik z mnoha šancí a zaslouženě vyhráli. Lukáš Dvořáček, Jaroslav Čepl
Zelení študáci Sculpturo FC
Pavel Janeček – Radek Drbal, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár vs Aleš Beránek – Roman Bajtek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Daniel Stránský, Lukáš Vladyka, Miloš Vladyka
8. Kamil Molnár
29., 47. Michal Gertner
40. Miroslav Martan
10. 11. 08 17:00 HANSP Rock Joint Zelení študáci 9. 4:3 (1:1)
Rozhodčí se nedostavili, zápas odpískali zástupci obou týmů.
Rock Joint Zelení študáci
Lukáš Rohlíček – Zdeněk Batěk, Tomáš Duha, Rostislav Jež, Petr Knápek, Jaroslav Nováček, Jakub Podaný, Ondřej Rak, Jindřich Václavek, Jakub Zálešák vs Pavel Janeček – Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Vojtěch Provazník, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích
28. Ondřej Rak
38. Petr Knápek
48. Jindřich Václavek
55. Jakub Zálešák
28. Michal Gertner
36., 60. Jan Bozděch
3. 11. 08 17:00 HANSP Zelení študáci PRKA 8. 3:0 (1:0)
Pohledné a vyrovnané utkání. Zelení študáci měli více štěstí v zakončení. Lukáš Drbola
Zelení študáci PRKA
Pavel Janeček – Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Vojtěch Provazník, Zbyněk Svoboda, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Jan Horyna, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
10. Pavel Fic
52., 54. Tomáš Tauchman
20. 10. 08 17:00 HANSP JUDr. Brouk Pytlík Zelení študáci 7. 0:6 k.
13. 10. 08 17:00 zzNOVOB Zelení študáci Admira 97 6. 3:2 (0:2)
V první půli bylo jasně lepší mužstvo Admiry a vypadalo to, že jde pouze o otázku skóre. Ve druhé půli se obraz hry diametrálně změnil a Zelení študáci třemi brankami otočili vývoj. Martin Nečas, Zdeněk Hnát
Zelení študáci Admira 97
Pavel Janeček – Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Vojtěch Provazník, Zbyněk Svoboda, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích vs Petr Štrébl – Cyril Fischer, Jindřich Holakovský, Pavel Hron, Tomáš Junek, Petr Kopsa, Robert Kovařík, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Lácha, Jan Šabacký, Petr Sinke, Dušan Štumpf, Václav Teller, Martin Veselý
37., 60. Michal Gertner
42. Pavel Janeček
9. Petr Sinke
22. Václav Teller
6. 10. 08 17:00 HANSP Viktor 1.FC Zelení študáci 5. 0:6 k.
Domácí Viktor se nesešel v počtu umožňujícím zahájení zápasu. Tomáš Miko, Pavel Švejda
Viktor 1.FC Zelení študáci
Vít Červenka – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč vs Pavel Janeček – Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Kamil Molnár, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích
29. 9. 08 17:00 HANSP Zelení študáci GK Ohradní A 4. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, s šancemi na obou stranách. Miroslav Sládek, Lukáš Kuba
Zelení študáci GK Ohradní A
Pavel Janeček – Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Vojtěch Provazník, Tomáš Vích vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Tomáš Burger, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb
20. Tomáš Vích
51. Pavel Fic
6., 22., 39. Zdeněk Kovář
51. Ondřej Srb
15. 9. 08 17:00 HANSP Speciál Bráník A Zelení študáci 3. 6:1 (2:0)
Ve velmi slušně hraném utkání, byla znatelná technická převaha hráčů Braníku. Študáci byli sice bojovní, ale časté nepřesnosti přihrávek jim znemožnili častější možnost orozit gólmana domácích. První velkou šanci měli sice v utkání Študáci, ale pak už převzal otěže Speciál, podporován svým ofenzivním brankářem, který ve druhé půli strávil dobrých 10 minut na polovině soupeře. Jaroslav Vimer, Martin Jaroš
Speciál Bráník A Zelení študáci
Pavel Procházka – Jiří Březina, Štěpán Černušák, Jiří Dorazil, Jiří Kotáb, Martin Palacký, Jiří Petr, Jan Ropický vs Pavel Janeček – Jan Bozděch, Michal Brož, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Vojtěch Provazník, Tomáš Tauchman
20., 32., 53. Jiří Petr
28. Štěpán Černušák
39., 47. Martin Palacký
33. Michal Brož
8. 9. 08 17:00 HANSP Zelení študáci Blankyt bulldogs 2. 0:3 (0:2)
Průměrný zápas, který rozhodla střelecká potence hostujícího Sanisla.
Zelení študáci Blankyt bulldogs
Pavel Janeček – Jan Bozděch, Michal Brož, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Vojtěch Provazník, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích vs Milan Knoblau – Tomáš Bieber, Zdeněk Černoch, Pavel Knoblau, Pavel Knoblau, Milan Riener, Robert Sanislo, Jiří Studený
13., 27., 44. Robert Sanislo
1. 9. 08 17:00 HANSP Saens 1.FC B Zelení študáci 1. 1:4 (0:2)
Utkání jednoznačně v režii Zelených študáků. saens mohou děkovat brankáři, že neinkasovali více gólů. Čestný úspěch domácích padl z penalty za faul. Jiří Šebesta