So 22.11.08 10:00 zzPANK2 Hilton Prague Dukla Praha FK   (HL8H)
So 22.11.08 11:15 zzPANK2 Gremio Torpedo Praclub   (HL8H)
So 13.12.08 10:00 zzNOVOB Petrovice A Kapr tým 86 B   (HL6G)
So 13.12.08 11:15 zzNOVOB K.F.C. Praha Gremio   (HL8H)

7. 12. 08 18:45 ZAK Rumové pralinky FC Delirium FC 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, remíza je zasloužená. Karel Antonín, Vladimír Lhota
Pavel Šuráň – Martin Časar, Tomáš Horák, Pavel Kohout, Tomáš Kougl, Martin Maryška, Jaromír Mazura, Martin Svoboda, Robert Václavík, Pavel Valenta vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, František Líman, Milan Nejman, Roman Storch, David Valenta
27. Pavel Valenta
55. Martin Maryška
14., 43. František Líman
30. 11. 08 13:45 zzHAGIB Delirium FC Rokoko - Travel HCZ 10. 8:2 (3:0)
Delirium, se třemi hráči na střídání, nemělo s oslabeným Rokokem žádné potíže. Poražené zdobila snad jen produktivita, když ze dvou šancí vstřelili dva góly. Vladimír Cieslar, Richard Novotný
Delirium FC Rokoko - Travel HCZ
Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, František Líman, Jaroslav Líman, Milan Nejman, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta vs Petr Kotek – Pavel Burian, Petr Dančišák, Roman Kostka, Roman Pospíšil
55. Petr Dančišák
17. 11. 08 12:30 BECH Hardly Athletic Delirium FC 9. 3:2 (0:0)
Ve vyrovnaném a velmi slušně hraném utkání se nakonec štěstí přiklonilo na stranu Hardly Athletic. A to ještě v posledních vteřinách vítězové neproměnili pokutový kop. Jan Vimer, David Bochníček
Hardly Athletic Delirium FC
Matthew Ford – Martin Busta, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Milan Nejman, Tomáš Oral, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta
42. Zlatko Olšiak
51. Michail Tsvetanov
52. Bojan Lipovšek
40. David Valenta
43. Kamil Srb ml.
9. 11. 08 12:30 zzZLICH Delirium FC Habet Praha FŇ 8. 1:7 (0:2)
Souboj technického Habetu, se silnějšími hráči Deliria se rozhodl až ve druhém poločase. Po několika laciných gólech bylo rozhodnuto a Delirium si tak připsalo jen jeden čestný úspěch. Marek Plachý, Jiří Lipár
Delirium FC Habet Praha FŇ
Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Milan Nejman, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, Marek Jakubec, Martin Jelínek, David Lukeš, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava
48. Milan Nejman 16. Jan Gregar
20., 47. Marek Jakubec
34., 36., 45. David Lukeš
42. Matouš Pinkava
2. 11. 08 12:30 zzPANK2 GFC Delirium FC 7. 4:1 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Martin Veselý, Lukáš Kuba
GFC Delirium FC
Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Pavel Kozler, Lukáš Lebr, Jan Šída vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Milan Nejman, Roman Storch, David Valenta, Miroslav Vlček
17., 39. Michal Husák
44. Pavel Kozler
60. Lukáš Lebr
24. Milan Nejman
19. 10. 08 13:45 zzHAGIB Delirium FC Levá fuska 6. 3:0 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Adam Dlesk, Lukáš Hazda
Delirium FC Levá fuska
Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, František Líman, Jaroslav Líman, David Valenta vs Daniel Doležal – Milan Doležal, Jan Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour
3. Jaroslav Líman
23., 47. František Líman
20 Jaroslav Líman
56 František Líman
54. Pavel Mejstřík
12. 10. 08 13:45 zzZLICH Delirium FC Vodka team FC 5. 7:1 (2:1)
Kvalitní zápas, větší fotbalový přehled mělo mužstvo Delirium, které zaslouženě zvítězilo. Radovan Jánský
Delirium FC Vodka team FC
Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, František Líman, Jaroslav Líman, Tomáš Oral, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta, Miroslav Vlček vs Jiří Souček – Jan Foukner, Kole Kolarovski, Jaroslav Kyznar, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka
11., 20., 31., 36., 58. Jaroslav Líman
56. David Valenta
56. OG
16. Karel Šukovský
5. 10. 08 15:00 P3 Beerchester United Delirium FC 4. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, kdy hráči Beerchesteru neproměnili své šance a tak poločas skončil 0:2. Po půli vystrčil tým domácích své nejlepší hráče na hrot a podařilo se jim snížit, ale v 59. minutě pojistil vítězství 1:3 hráč Deliria - Líman Michal Pešek, Martin Vrbovský
Beerchester United Delirium FC
Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Michal Černoch, František Kylar, Ivo Míča, Zdeněk Škoda, Petr Vítek vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Jaroslav Líman, Milan Nejman, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta, Miroslav Vlček
35. Ivo Míča 13. Kamil Srb ml.
26. David Valenta
59. Jaroslav Líman
21. 9. 08 15:00 BECH Delirium FC Athletico Spořilov 3. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, Delirium doplatilo na nízký počet hráčů. Jiří Dohnal, Michal Šimánek
Delirium FC Athletico Spořilov
Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Jaroslav Líman, David Valenta vs Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Mikeš, Jan Mráček, Jiří Vlach
41. Jaroslav Líman 16., 60. Antonín Kec
25. Jiří Mikeš
14. 9. 08 12:30 DEKAN Tvůj děda! Delirium FC 2. 4:7 (3:4)
Na osmou ligu vcelku pěkné, běhavé utkání, které rozhodl individuálním výkonem a střeleckou pohotovostí Líman.(Měl by si však odpustit neustálé řečnění)
Tvůj děda! Delirium FC
Tomáš Aubrecht – Tadeáš Bohatec, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Lukáš Melichar, Jan Nezveda, Lukáš Sadecký, Václav Vrba vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Jaroslav Líman, Milan Nejman, Tomáš Oral, Kamil Srb ml., David Valenta
10., 36. Marek Cimpl
16. Constantin Daciu
24. Václav Vrba
27 Tomáš Aubrecht 3. Kamil Srb ml.
5., 15., 20., 33., 57. Jaroslav Líman
50. Tomáš Oral
7. 9. 08 13:45 TEMPO Delirium FC Sakostra 1. 3:4 (1:3)
Ve velice vyrovnaném utkání vyhrála Sakostra, díky větší vůli po vítězství. Ke konci při snaze o vyrovnání už bylo Delirium ve značné křeči. Martin Hašek
Delirium FC Sakostra
Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Jaroslav Líman, Tomáš Oral, Miroslav Srb, Roman Storch, David Valenta, Miroslav Vlček vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Jan Sedláček