11. Bývalí fotbalisti SK 11 0 3 8 12:36 2

Ne 21.9.08 13:45 zzANG Houbaři Dehet Old 1.FC SUP   (SVL2B)
Ne 21.9.08 15:00 zzANG Sací komando Modřany Prokaryota FZ   (HL7L)
Ne 5.10.08 13:45 P2 Sestra Sojka Prokaryota FZ   (HL7L)
Ne 5.10.08 15:00 P2 Kanálpucers PL 100P FC   (HL6J)
Ne 19.10.08 12:30 zzANG Sestra Sojka Sací komando Modřany   (HL7L)
Ne 19.10.08 13:45 zzANG Medvědi A Kolomajzna TJ   (HL5H)

5. 12. 08 17:00 BECH Partizan Východ Kvantanámo 11. 16:0 (7:0)
Kvantanámo není až tak špatný tým, jak ukazuje výsledek, ale neměli nikoho na střídání a v dresu Partizanu "řádil" kouzelník Fedorík. Při jednom z jeho gólů byl ve vápně soupeře sám proti 3 obráncům a brankáři. Jednoho po druhém obešel(některé i dvakrát) a skóroval do prázdné branky. Ke cti Kvantanáma je třeba dodat, že se snažili o čestný úspěch až do poslední minuty. Tomáš Mládek, Jiří Landa
Partizan Východ Kvantanámo
Loránt Csete – Peter Fedorik, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Marcel Schlifka, Pavel Veverka vs Ladislav Koucký – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Dušan Kuzmík, Vlastimil Němec, Ladislav Vaněk
3., 18., 24., 26., 28., 32., 45., 51., 54., 59., 60. Peter Fedorik
16., 20. Pavel Veverka
36. Marcel Schlifka
48., 58. Tomáš Meštellér
18. 11. 08 19:15 HRAB1 Gólostroje FC Partizan Východ 10. 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané a pěkné utkání. Brankář domácích udělal velkou chybu, když si po centru hodil míč do brány. Jiří Polák
Gólostroje FC Partizan Východ
Jiří Stuchlík – Jan Herych, Aleš Hlavička, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Michal Slavíček, Lukáš Vacovský vs Róbert Pituch – Peter Fedorik, Jiří Hricko, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Viktor Vasil, Pavel Veverka
9., 54. Vojtěch Noha
21. Aleš Hlavička
22. Viktor Vasil
23. Jiří Hricko
46. OG
14. 11. 08 17:00 DEKAN Partizan Východ Defect Praha 9. 8:0 (2:0)
První poločas byl prachbídný. Hosté nebyli schopni ohrozit domácího brankáře a Partizan, který byl lepší, se také utápěl v nepřesnostech. Dva góly si Defect dal prakticky sám. V první minutě druhého poločasu inkasovali hosté třetí branku a nebylo co řešit. Partizan pak předváděl pěkné akce a skóre mohlo být klidně dvouciferné. David Najman
Partizan Východ Defect Praha
Loránt Csete – Peter Fedorik, Jiří Hricko, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Marcel Schlifka vs Tomáš Vitiš – Tomáš Ďuríček, Felix Ruiz, Mojmír Sedláček, Jaroslav Slavík, Jakub Vejvoda, Martin Vitiš, Pavel Votava
14., 31., 43., 53. Peter Fedorik
16., 53. OG
50. Loránt Csete
55. Igor Mora
31. 10. 08 20:15 P1 Černý koně TMK Partizan Východ 8. 0:6 (0:2)
Partizan byl po celý zápas lepším týmem, což dokázal vyjádřit i brankově.
Černý koně TMK Partizan Východ
Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Jakub Dobiáš, Martin Hoidar, Ronald K. Howqvist, Václav Kovanda, Tomáš Riedl vs Peter Lacký – Vojtech Dohányos, Peter Fedorik, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Marcel Schlifka, Viktor Vasil, Pavel Veverka, Vojtěch Vítek
17. Vojtech Dohányos
28. Vojtěch Vítek
49., 57., 58. Peter Fedorik
57. Pavel Veverka
15. 10. 08 20:15 P3 Partizan Východ Bývalí fotbalisti SK 7. 4:1 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích se sice rodilo těžko, ale v závěru stav odpovídal dění na hřišti. Jan Navrátil
Partizan Východ Bývalí fotbalisti SK
Peter Lacký – Loránt Csete, Vojtech Dohányos, Peter Fedorik, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Róbert Pituch, Viktor Vasil, Pavel Veverka vs Michal Pokorný – Jiří Dlesk, Adam Hokr, Petr Hokr, Tomáš Klesal, Petr Klíma, Antonín Pavlíček
9. Peter Fedorik
37., 49. Pavel Veverka
40. Róbert Pituch
44. Jiří Dlesk
11. 10. 08 13:45 P2 Prosím, nesmějte se Partizan Východ 6. 1:3 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Roman Chládek
Prosím, nesmějte se Partizan Východ
Jiří Smíšek – Tomáš Böhm, Tomáš Jakoubek, Petr Makovec, Petr Nedvěd, Václav Pokorný, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Loránt Csete – Vojtech Dohányos, Peter Fedorik, Jiří Hricko, Matej Lenárth, Igor Mora, Marcel Schlifka, Pavel Veverka, Vojtěch Vítek
19. Vladimír Staněk 54 Václav Pokorný 36. Peter Fedorik
49. Pavel Veverka
56. Vojtech Dohányos
43. Vojtech Dohányos
3. 10. 08 19:30 BECH Partizan Východ Pražská esa 5. 3:2 (1:2)
V  utkání měli po většinu zápasu mírně navrch hostující Esa, nicméně poločasové vedení nedokázali udržet a ve strhujícím závěru přišli i o bod, když se v pokutovém území dobře zorientoval Vítek a zajistil pro Partizan šťastnou výhru.
Partizan Východ Pražská esa
Vojtěch Vítek – Loránt Csete, Jiří Hricko, Peter Lacký, Matej Lenárth, Róbert Pituch, Pavel Veverka vs Pavel Vokněr – Lukáš Bílý, Stanislav Čejka, Miroslav Kárník, Libor Koleček, Jan Petrák, Jan Ries, Roman Šlapeta, Pavel Vratislavský
16., 43. Pavel Veverka
60. Vojtěch Vítek
8. Jan Petrák
27. Jan Ries
26. 9. 08 17:00 HANSP Pragoflora TJ Partizan Východ 4. 7:4 (5:4)
Velmi vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Pragofloru. Jaroslav Červenka
Pragoflora TJ Partizan Východ
Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Richard Kepka, Martin Konvalinka, Daniel Krása vs Peter Lacký – Loránt Csete, Vojtech Dohányos, Peter Fedorik, Jiří Hricko, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Róbert Pituch, Marcel Schlifka, Pavel Veverka
9., 44. Daniel Krása
22., 27., 29., 60. Tomáš Cavalieri
25. Jan Cavalieri
5. Jiří Hricko
17., 18., 28. Peter Fedorik
19. 9. 08 16:30 zzS1 Partizan Východ Petrohradská BFK B 3. 5:3 (2:1)
Výborně odehrané utkání. Hrálo se nahoru-dolů, šance na obou stranách a ani góly nechyběly. Na osmou ligu super zápas. Robert Pojer
Partizan Východ Petrohradská BFK B
Loránt Csete – Vojtech Dohányos, Peter Fedorik, Jiří Hricko, Matej Lenárth, Tomáš Meštellér, Viktor Vasil, Vojtěch Vítek vs Tomáš Vokůrka – Petr Kytka, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Zdeněk Štumpf, Jan Vokůrka, František Zeman
1., 23. Vojtech Dohányos
34., 55., 60. Peter Fedorik
3., 43. Jiří Růžička
50. Jan Vokůrka
12. 9. 08 16:30 TEMPO Wyllitým Partizan Východ 2. 2:10 (1:3)
Jasné vítězství pro Partizan. Hlavní postavou na hřišti byl Fedorik, který tvořil i střílel. Wyllitým se smířil s porážkou příliš brzy... Tomáš Chalupa
Wyllitým Partizan Východ
Pavel Kreuz – Lubomír Dvořák, Vojtěch Hami, Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Roman Rot, Vladimír Zika vs Vojtěch Vítek – Loránt Csete, Peter Fedorik, Peter Lacký, Tomáš Meštellér, Róbert Pituch, Marcel Schlifka, Viktor Vasil
13. Vojtěch Hami
45. Vladimír Zika
8. Róbert Pituch
10., 25., 34., 38., 51., 54., 57. Peter Fedorik
35. Marcel Schlifka
59. Viktor Vasil
2. 9. 08 18:15 zzJUNI1 No madam ! B Partizan Východ 1. 0:3 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil, odpískáno zástupcem týmu Partizan Východ.
No madam ! B Partizan Východ
Tomáš Baier – Petr Ležatka, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Aleš Pelikán, Pavel Řezníček, Jindřich Vlček vs Matej Lenárth – Peter Fedorik, Jiří Hricko, Peter Lacký, Tomáš Meštellér, Igor Mora, Marcel Schlifka, Viktor Vasil, Pavel Veverka, Vojtěch Vítek