10. Borussia Dortšpunt C 11 2 0 9 19:32 4
11. Albuquerque tuplaks 11 2 5 4 27:21 3

Ne 19.10.08 15:00 zzS2 Sebranka FC B Suchdol stars RSC C   (HL7K)
Ne 19.10.08 16:15 zzS2 Spartakus FC M16 AC FC   (HL7I)
So 29.11.08 11:15 zzNOVOB Blizzard ZM Petrovice A   (HL6G)
So 29.11.08 12:30 zzNOVOB Kalich club Žižkov Plameňáci 1.FC A   (HL7G)

7. 12. 08 17:30 DEKAN Tornádo Labuť PM ONBLACK 11. 2:2 (0:1)
Poklidné utkání, průměrné úrovně. Hráči týmu Onblack otevřeli skóre už v páté minutě a vedení udrželi celý první poločas. Tornádo vstoupilo lépe do druhé půle a v závěru se dokonce ujalo vedení. Hostům se však podařilo tři minuty před koncem vyrovnat.
Tornádo Labuť PM ONBLACK
Martin Řežábek – Pavel Buřič, Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Bohumil Řežábek, Jiří Šak, Patrik Steinbauer vs Filip Šindelář – Tomáš Černý, Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Jakub Janhuba, Lukáš Löwinger, Tomáš Voráček
35., 53. Daniel Fišer 5. Jakub Janhuba
57. Lukáš Löwinger
23. 11. 08 15:00 HANSP Vixens Tornádo Labuť PM 10. 1:11 (0:6)
Vixens přišly prezentovat svou lásku k fotbalu. Tornádo nemělo moc prostoru, předvést se pod tlakem. V dresu Vixens, vyčnívala hráčka Vajďáková, z mužského kolektivu není koho vyzdvihnout. Karel Kolman, Lukáš Zeman
Vixens Tornádo Labuť PM
Veronika Vajďáková – Radka Havlová, Marie Keilová, Zuzana Kopřivová, Kateřina Pšeničková, Magda Uxová vs Martin Řežábek – Václav Hrdlička, Robert Janouch, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Daniel Šak, Jiří Šak, Patrik Steinbauer
57. Magda Uxová 10., 34. Patrik Steinbauer
11., 23., 27. Daniel Šak
20., 30., 32., 52. Robert Janouch
41. Jiří Šak
51. Václav Hrdlička
9. 11. 08 11:15 zzHAGI3 Sturm JM Tornádo Labuť PM 9. 3:1 (2:1)
Slušné utkání, hrané téměř bez faulů, ve kterém rozhodla výrazná převaha střídačky Sturmu. Tom Jankovec, Jakub Horáček
Sturm JM Tornádo Labuť PM
Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Frank, Martin Hyánek, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral vs Martin Řežábek – Pavel Buřič, Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Vít Šikýř
11. Jan Vybíral
25. Martin Klejna
51. Martin Hyánek
30. Martin Phillip
2. 11. 08 12:30 zzPANK1 Tornádo Labuť PM Pražská hnědka DK 8. 2:0 (2:0)
Zbytečně vyhrocené utkání týmem Pražská hnědka, který byl jasně horší. Zasloužené vítězství Tornáda. David Růžička
Tornádo Labuť PM Pražská hnědka DK
Václav Hrdlička – Pavel Buřič, Daniel Fišer, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Daniel Šak, Jiří Šak, Vít Šikýř vs Petr Zahradník – František Fiala, Richard Holas, Lukáš Janda, Filip Jiřikovský, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Rudolf Miler, Jan Válek
10., 14. Daniel Šak 50. Jan Válek
26. 10. 08 17:30 TEMPO Metro AFK Tornádo Labuť PM 7. 5:1 (1:1)
Kvalitní a v prvním poločase i vyrovnané utkání. Ve druhé půli byla bojovnost a nasazení Tornáda, převážena technickou hrou Metra, které třemi slepenými góly rozhodlo o svém vítězství. Hosté sice dohrávali v oslabení, nicméně bojovali až do konce. Domácí dotáhl ke dvěma bodům především Břeský, který svůj výkon ozdobil hattrickem. Daniel Truneček, Stanislav Holman
Metro AFK Tornádo Labuť PM
Antonín Doležel – Tomáš Bláha, Ladislav Břeský, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Vít Melichar, Jiří Vácha vs Martin Řežábek – Pavel Buřič, Václav Hrdlička, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Daniel Šak, Jiří Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek
21. Tomáš Bláha
41. Vít Melichar
43., 45., 55. Ladislav Břeský
11. Daniel Šak 50. Vladimír Vopátek
50. Vladimír Vopátek
12. 10. 08 13:45 zzS2 Tornádo Labuť PM England Praha 6. 1:1 (1:0)
Nejhezčí na tomto utkání bylo sluníčko. Sportu ZDAR! Tomáš Hlinka, Josef Vejšický
Tornádo Labuť PM England Praha
Martin Řežábek – Pavel Buřič, Václav Hrdlička, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Jiří Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek vs Tomáš Mareš – Jiří Chmelík, Jan Fára, Václav Krček, Roman Pém, Tomáš Pém
20. Vladimír Vopátek 43. Jiří Chmelík 52. Václav Krček
5. 10. 08 18:45 TEMPO Borussia Dortšpunt C Tornádo Labuť PM 5. 1:4 (0:2)
Zpočátku klidný zápas se lépe vyvíjel pro Tornádo. Po půli začali hráči Borussie používat vulgární gesta vůči rozhodčím. Po psychickém kolapsu kapitána Borussie, který chtěl konfrontaci RP, čímž se vyhrotila atmosféra zápasu, se tým Borussie postupně rozpadl. Tomu odpovídá i konečný výsledek. Jakub Kopecký, David Skála
Borussia Dortšpunt C Tornádo Labuť PM
Jiří Černý – Jan Baudisch, Michal Gajduszek, Vladimír Hejduk, Michal Jakubínský, Michal Jiřík, Andrej Kalanin, Tomáš Kubásek, Tomáš Málek, Ondřej Pecha, Robert Petřina, Václav Sider vs Martin Řežábek – Pavel Buřič, Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Daniel Šak, Jiří Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek
47. Jan Baudisch 11. Vladimír Vopátek
27. Vít Šikýř
52. Pavel Buřič
57. Václav Hrdlička
28. 9. 08 20:00 zzNOVOB Tornádo Labuť PM Bamboocha City 4. 0:4 (0:2)
V bojovně naladěném zápase bylo Tornádo co se týče běhavosti vyrovnaným soupeřem. Pokud se ale jedná o techniku a proměňování šancí, tam už Tornádo pokulhávalo. Bamboocha dala v každém poločase dvě branky a díky držení míče cca 70%, nedovolila Tornádu skórovat.
Tornádo Labuť PM Bamboocha City
Martin Řežábek – Pavel Buřič, Václav Hrdlička, Robert Janouch, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Jiří Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek vs Petr Pivoňka – Václav Boček, Jan Fiala, Tomáš Firek, Petr Konečný, Karel Páral, Martin Roman, Štěpán Škrach, Jakub Šticha, Antonín Vála, Martin Zemánek
13., 26. Štěpán Škrach
36. Martin Zemánek
46. Jakub Šticha
21. 9. 08 11:15 zzPODVI Bagr 1.FC Tornádo Labuť PM 3. 1:1 (1:0)
Bagr nevyužil své vyložené šance a v poslední mintě inkasoval vyrovnávací branku. Utkání hráno v přátelském duchu. Jan Brabenec, Vladislav Ferkl
Bagr 1.FC Tornádo Labuť PM
Jaroslav Balouš – Jaroslav Beran, Libor Kemza, Tomáš Krbec, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Martin Vít vs Bohumil Řežábek – Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Martin Řežábek, Jiří Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek
19. Jaroslav Beran 60. Václav Hrdlička
14. 9. 08 16:15 P2 Tornádo Labuť PM Albuquerque tuplaks 2. 3:0 (1:0)
Tornádo bylo dnes epší azaslouženě vyhrálo. Tuplaks hráli bez střídání a po zranění hráče ve 40 minutě dokonce jen ve čtyřech v poli. Tomáš Hybský
Tornádo Labuť PM Albuquerque tuplaks
Martin Řežábek – Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Robert Janouch, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Jiří Šak, Patrik Steinbauer, Vladimír Vopátek vs Jiří Žampa – Zdeněk Balcar, Zdeněk Chvostík, Miroslav Paštěka, Ferdinand Uberall, Ladislav Vokolek
12. Bohumil Řežábek
50., 60. Patrik Steinbauer
7. 9. 08 16:15 zzRIEG Akvaristika TJ Tornádo Labuť PM 1. 3:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním lepší Tornádo, ve druhém Akvaristika, hlavně díky drtivému nástupu do druhé půle. Milan Meričko
Akvaristika TJ Tornádo Labuť PM
Josef Klail – Ondřej Beran, Radek Holubec, Petr Jeník, Jan Kirschner, Jan Petříček, Václav Zadina vs Martin Řežábek – Václav Hrdlička, Robert Janouch, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Jiří Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek