So 13.9.08 15:00 HANSP KC. Wallabies Nova LFC B   (HL7A)
So 13.9.08 16:15 HANSP Noční dravci Huntrs   (HL8K)
Ne 2.11.08 11:15 zzS1 Fifty-two faders River lejt A   (HL8N)
Ne 2.11.08 12:30 zzS1 Athletico KMF Motorclub   (HL8R)
Ne 14.12.08 11:15 zzS1 Kenguru FC River lejt A   (HL8N)
Ne 14.12.08 12:30 zzS1 Suchdol sabres B Colo-Colo   (HL6K)

7. 12. 08 13:45 zzS1 Suchdol stars RSC C Basta fidli B 11. 12:0 (5:0)
Jednoznačné utkání, hrané za velmi špatného počasí. Nejlepší hráč zápasu Petr mohl jasný výsledek korunovat hattrickem, ale bohužel po zranění odstoupil. Martin Háněl, Miloslav Hotovec
Suchdol stars RSC C Basta fidli B
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Petr Matoušek, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Tomáš Šalplachta, Václav Surynek, Miroslav Vytiska
59. Jiří Hotovec
23. 11. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Suchdol stars RSC C 10. 3:0 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase, se nakonec zaslouženě radovaly Vácovny. Pavel Štern, David Ambartsumyan
Válcovny plechu MS FC Suchdol stars RSC C
David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Jan Seidl
16. Martin Vondrášek
48. Radek Holeček
56. Roman Geyer
9. 11. 08 15:00 zzS2 Sme moc Suchdol stars RSC C 9. 3:2 (0:1)
V utkání byli velmi dlouho lepší hráči Stars, ale v samém závěru zápasu dvakrát zaúřadoval svou levačkou Vlasák a strhl vítězství na stranu Sme moc David Václavík, Tomáš Srb
Sme moc Suchdol stars RSC C
Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Jan Seidl
47. Libor Bečvář
56., 60. Stanislav Vlasák
14. Tomáš Papírník
41. Jiří Hotovec
26. 10. 08 17:30 DEKAN Suchdol stars RSC C Senioři Praha B 8. 2:2 (0:1)
Senoři vstoupili do zápasu velmi aktivně a brzy se ujali vedení. Bohužel po ně se v závěru projevil nedostatek lidí na střídání, v úbytku sil. Proto také Suchdol snížil a v samotném závěru i vyrovnal. Myslím že remíza je dle vývoje zápasu zasloužená. Martin Škop, Petr Michalčič
Suchdol stars RSC C Senioři Praha B
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Petr Hrášek, Bohuslav Macháček
45. Jiří Čurda
60. Jiří Hotovec
6. Jan Bozděch
33. Bohuslav Macháček
19. 10. 08 15:00 zzS2 Sebranka FC B Suchdol stars RSC C 7. 0:0 (0:0)
Pěkné technické utkání, ve kterém vstřelení branky bránila smůla v koncovce a špatný terén. Remíza je pro oba týmy zasloužená. Vít Šikýř, Václav Hrdlička
Sebranka FC B Suchdol stars RSC C
Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Petr Karban, Martin Kasal, Tomáš Klement, Roman Kokeš, Tomáš Kopal, Tomáš Svoboda vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl
12. 10. 08 15:00 zzS1 Suchdol stars RSC C Petrovice B 6. 2:0 (1:0)
První poločas vcelku vyrovnaný. Stars předvedli několik pěkných akcí a podařilo se jim vstřelit první gol. V druhém poločase byly prvních 25 minut lepším týmem Petrovice, ale nepodařilo se jim vstřelit branku. V závěru se projevila únava a soupeři se podařilo vstřelit druhou branku, což rozhodlo o utkání. Petr Bína, Jiří Suchan
Suchdol stars RSC C Petrovice B
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Petr Matoušek, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl vs Libor Vorel – Jan Baborský, Roman Chládek, Pavel Dubský, David Mach, Michal Patka, Martin Svoboda
19. Jiří Hotovec
55. Matěj Kotlín
5. 10. 08 12:30 zzS1 Manchlastr FC Suchdol stars RSC C 5. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání s převahou domácích, především ve druhém poločase. Tomáš Mozr, Pavel Čermák
Manchlastr FC Suchdol stars RSC C
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Matoušek, Tomáš Papírník, Jan Seidl
29. Milan Jarkovský
33. Jakub Krebs
50. Tomáš Papírník
28. 9. 08 15:00 zzS1 Suchdol stars RSC C Jednota Košík 4. 2:0 (1:0)
Větší bojovnost rozhodla o výhře Suchdolu. Domácí se sice do šancí dostávali, ale selhali v koncovce. Zbyněk Varga, Ondřej Brejcha
Suchdol stars RSC C Jednota Košík
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Tomáš Papírník vs Jaromír Machej – Tomáš Erben, Daniel Fanta, Petr Hlawiczka, Miroslav Kolísek, Otakar Mráz, František Stegmüller   , Jiří Tecl
20. Jiří Čurda
50. Matěj Kotlín
21. 9. 08 15:00 zzS1 GoHosp PK Suchdol stars RSC C 3. 0:2 (0:1)
Vcelku korektně hrané utkání, bez závažnějších excesů, vyhrálo fotbalovější mužstvo Stars. Suchdol si vytvořil více brankových příležitostí a dokázal alespoň dvě z nich proměnit. Jindřich Čáp, Jakub Burian
GoHosp PK Suchdol stars RSC C
Marek Farda – Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ivan Sikora, Ondřej Vank vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl
6. Matěj Kotlín
32. Ondřej Malý
14. 9. 08 16:15 zzS1 Suchdol stars RSC C Gangbeng 2. 1:1 (0:1)
Hrál se pěkný, technický fotbal. Zápas měl díky vyrovnání domácích velice napínavý závěr. Martin Fadrhons, Dominik Šavrda
Suchdol stars RSC C Gangbeng
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Tomáš Papírník, Jan Seidl vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr
51. Ondřej Malý 5. Jakub Grafnetter
7. 9. 08 13:45 P1 Buffeti HK Suchdol stars RSC C 1. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla využitá šance v úvodu druhého poločasu. Lukáš Benda, Jiří Sova
Buffeti HK Suchdol stars RSC C
Petr Uchytil – Vít Bartoš, Marek Černý, Robert Chudý, Michal Kurcik, Jan Rataj, Marek Šedlbauer, Miroslav Zelinka vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl