Čt 1.5.08 19:30 ARIT Fugas CF A Šachta UK   (HL4C)
Čt 5.6.08 19:30 ARIT Litrpůl FC Fugas CF A   (HL4C)
Čt 19.6.08 19:30 ARIT Fugas CF A Matfyz   (HL4C)
Po 23.6.08 17:00 ARIT AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)
Po 23.6.08 18:15 ARIT Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A   (HL1A)
Čt 26.6.08 19:30 ARIT Penco FC Fugas CF A   (HL4C)

23. 6. 08 19:30 ARIT Trops Old Boys 1.SK Ekonom WT VET 11. 3:4 (0:0)
Utkání dvou tváří a dvou rozdílných poločasů. V první půli se hrálo v pohodě a bez branek. Po změně stran to začalo jiskřit a bohužel nejen brankově. Zejména ze strany hostů. Utkání by slušela remíza, leč nestalo se.
Miloš Maršíček, Lubomír Karda
Trops Old Boys 1.SK Ekonom WT VET
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda vs Michal Juna – František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Petr Novotný, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina
41., 42., 56. Radek Škarda 31. Tomáš Zvěřina
34. Luboš Škornička
45. Petr Novotný
59. Jan Čermák
16. 6. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Rychlé pípy VET 10. 6:1 (3:1)
Po vyrovnaném úvodu zápasu, ve kterém se Rychlým pípám podařilo skórovat, se postupně začínala projevovat fyzická převaha soupeře, který otočil zápas během dvou minut. Hráč Zvěřina se blýskl pěkným hattrickem. Václav Blažek, Miloš Opatrný
Ekonom WT VET Rychlé pípy VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina vs Libor Viták – Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Vorlík, Zdeněk Zárybnický
27., 28., 54. Tomáš Zvěřina
29. Jan Čermák
48. Luboš Škornička
5. Petr Novotný 39. Jan Vorlík
2. 6. 08 18:15 ARIT PH Servis Ekonom WT VET 9. 0:6 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů. Ladislav Linek, Miloš Maršíček
PH Servis Ekonom WT VET
Libor Novák – Petr Andreas, Jiří Čermák, Petr Kožich, Roman Künzel, Milan Kvajsar, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Jan Vaníček, Ivan Zajíc vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina
9., 11., 47., 60. Tomáš Zvěřina
29., 56. Luboš Škornička
26. 5. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Pankráckej válec 8. 3:1 (2:0)
Tým domácích po zásluze vyhrál. Tým hostů se celý první poločas bránil až na pář brejků. Brankář týmu hostů neunesl špatně se vyvíjející utkání a zbytečně strkal do hráče týmu domácích Pavel Černý
Ekonom WT VET Pankráckej válec
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Zdeněk Koucký, Martin Novák, Tomáš Vevera
2. Zdeněk Fiala
27. Karel Chaloupka
40. Luboš Škornička
50 Luboš Škornička 48. Leoš Jindra 50. Martin Gabriel
19. 5. 08 18:15 ARIT Hloubětínské srdce Ekonom WT VET 7. 0:4 (0:3)
Klasické utkání veteránské ligy. Ač fotbalovosti věkem neubývá, IQ zřejmě ano. Snad už jen alergií na zvuk píšťalky by se daly omluvit neustálé komentáře verdiktů sudího. Jinak hezké, technické utkání, v němž si však domácí prakticky nevytvořili žádnou šanci a hosté nekompromisně trestali. Ondřej Smoček, Petr Louda
Hloubětínské srdce Ekonom WT VET
Roman Soukup – Jan Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina
12., 18., 22. Tomáš Zvěřina
55. Luboš Škornička
12. 5. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Flamengo CR VET 6. 4:0 (1:0)
Zpočátku vyrovnané a zároveň nervózní utkání, které postupem času ovládli domácí. Martin Plch, Bedřich Lebeda
Ekonom WT VET Flamengo CR VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Zdeněk Fiala, Petr Novotný, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Jaromír Gauč, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Příložný, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
16., 35. Tomáš Zvěřina
55., 59. Luboš Škornička
18 Ladislav Adamec
20 Zdeněk Fiala
49. Petr Hadrava
28. 4. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Xamax AC VET 5. 1:0 (0:0)
Xamax odehrál prvních 15minut 4+1 a jen bránil. To se kupodivu příliš nezměnilo ani po příchodu posl. hráče, proto domácí vyhráli zaslouženě.
Ekonom WT VET Xamax AC VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Petr Herdegen, Luboš Škornička, Tomáš Vais vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka
53. Zdeněk Fiala
21. 4. 08 18:15 ARIT Blesk VK VET A Ekonom WT VET 4. 1:5 (0:1)
Lepší taktika a disciplína dovedly Ekonom k vítězství.
Blesk VK VET A Ekonom WT VET
Tomáš Peterka – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Petr Herdegen, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina
35. Jindřich Ludmila 28., 50. Luboš Škornička
38., 40. Tomáš Zvěřina
57. Zdeněk Fiala
14. 4. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Apostrophe FZ 3. 1:4 (1:3)
Pěkný fotbalový zápas. Apostrophe rozhodlo v závěru 1. poločasu.
Ekonom WT VET Apostrophe FZ
František Čálek – Ladislav Adamec, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Michal Juna, Luboš Škornička vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Miroslav Trnka
7. František Čálek 22. Jiří Jedlička
26. Ivan Kovařík
28. Miroslav Přibyl
43. Jiří Jindra
13. 4. 08 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Ekonom WT VET 2. 4:2 (2:0)
V 1. poločase Typos Garda jednoznačně lepší, pak už byl zápas vyrovnaný, Jinak velice tvrdé utkání. Dejan Hrnjica
Typos - Garda FC Ekonom WT VET
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, Jan Salivar, Martin Sekvard, Jiří Šíp vs Ladislav Adamec – František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Petr Herdegen, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina
19. Robert Hlinák
21. Milan Kratochvíl
35. Roman Hlinák
39. Pavel Ducháček
44. Luboš Škornička
45. Tomáš Zvěřina
30. 3. 08 18:45 DEKAN Ekonom WT VET Tycho de Brahe VET 1. 6:4 (3:2)
Vyrovnané utkání rozhodl Ekonom dvěma góly v samém závěru. Zápas ukázal starou pravdu, že góly jsou kořením fotbalu. Adam Loukotka, Martin Zatřepálek