St 23.4.08 18:15 HANSP Ansámbl Hajdaláci z Masné 18 FK   (HL7C)
St 23.4.08 19:30 HANSP Typos FC Pendula Bona AC   (HL4B)
Čt 8.5.08 17:00 HANSP Manchester United V Vibromax 1985 juniorka   (VL4B)
Čt 8.5.08 18:15 HANSP Bohdalec PC Vibromax 1985   (HL7B)
Pá 30.5.08 17:00 HANSP Blesk VK A Lipodur FC A   (HL5E)
Pá 30.5.08 18:15 HANSP Démoni Grinders FC   (HL4D)

23. 6. 08 19:30 HANSP Rychlé pípy VET Flamengo CR VET 11. 6:0 (0:0)
Zápas byl ve 45. minutě předčasně ukončen pro inzultaci rozhodčího hráčem Flamenga J.Gaučem. O konečném výsledku rozhodne STDK, ale těžko čekat jiné rozhodnutí než kontumaci.

pozn. redakce: Tedy inzultovat rozhodčího za udělení ŽK v situaci kdy můj tým vede 4:2 je přinejmenším nevysvětlitelné...
Josef Mitošinka, Tomáš Kopecký
Rychlé pípy VET Flamengo CR VET
Milan Kott – Martin Mačalík, Pavel Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Libor Viták, Petr Vlach, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Miroslav Příložný
45. Jaromír Gauč
16. 6. 08 17:00 HANSP Flamengo CR VET PH Servis 10. 5:0 (2:0)
Poklidné utkání dobré úrovně. Hráči Flamenga si v prvním poločase vypracovali více příležitostí a získali dvoubrankové vedení. Po změně stran hráči PH Servisu přidali na bojovnosti, soupeř však přesněji kombinoval a přidal další tři góly. Střelec Foubík zaznamenal hattrick.
Flamengo CR VET PH Servis
Tomáš Landovský – Jan Ander, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Miroslav Macháček, Miroslav Příložný, Josef Rot, Vladimír Sidorjak vs Libor Novák – Petr Andreas, Jiří Čermák, Petr Kožich, Roman Künzel, Milan Kvajsar, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Jan Vaníček, Ivan Zajíc
24. Jan Dřevíkovský
26., 36., 47. Zdeněk Foubík
54. Jaromír Gauč
2. 6. 08 18:15 HANSP Pankráckej válec Flamengo CR VET 9. 7:1 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Pankráckej válec Flamengo CR VET
Josef Hojsák – Tomáš Bárta, František Brabač, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Martin Jirsa, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Martin Novák, Miroslav Příložný, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
9. František Brabač
11., 50. Libor Foldyna
38. OG
41., 60. Miloslav Smetana
58. Leoš Jindra
10. Petr Hadrava
26. 5. 08 18:15 HANSP Flamengo CR VET Hloubětínské srdce 8. 2:0 (0:0)
Hloubětínské srdce hrálo celý zápas ve 4 v poli a to ovlivnilo zápas. Jinak po zcela vyrovnaném 1. poločase ve druhém borcům z Hloubětína docházely síly. Výborně je od většího přídělu zachránil brankář Soukup.
Flamengo CR VET Hloubětínské srdce
Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Příložný, Vladimír Sidorjak vs Roman Soukup – Jan Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pejcha, Luboš Svoboda
47. Jan Dřevíkovský
54. Martin Novák
19. 5. 08 19:00 METE1 Flamengo CR VET Xamax AC VET 7. 7:1 (1:1)
Z počátku vyrovnané utkání, postupem času však hráči Flamenga dokázali své šance proměňovat.
Flamengo CR VET Xamax AC VET
Tomáš Landovský – Jan Ander, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Příložný, Josef Rot vs Luděk Záhejský – Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
4. Zdeněk Foubík
42., 52. Martin Novák
51. Miroslav Příložný
55., 59. Petr Hadrava
60. Karel Haškovec
22. Zdeněk Sokol
12. 5. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Flamengo CR VET 6. 4:0 (1:0)
Zpočátku vyrovnané a zároveň nervózní utkání, které postupem času ovládli domácí. Martin Plch, Bedřich Lebeda
Ekonom WT VET Flamengo CR VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Zdeněk Fiala, Petr Novotný, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Jaromír Gauč, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Příložný, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
16., 35. Tomáš Zvěřina
55., 59. Luboš Škornička
18 Ladislav Adamec
20 Zdeněk Fiala
49. Petr Hadrava
28. 4. 08 18:15 HANSP Flamengo CR VET Blesk VK VET A 5. 0:2 (0:1)
V 59.minutě neproměnil Přiložný z  Flamenga pokutový kop a míč skončil mimo. V prvním poločase byla hra vlice nevzhledná, ve druhém se příchody Příložného a Jeslínka kvalita hry zvětšila, nicměné nebýt fantastických zákroků Landovského, nemuseli se hosté o vítězství strachovat až do poslední minuty.
Flamengo CR VET Blesk VK VET A
Tomáš Landovský – Jan Ander, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Martin Novák, Miroslav Příložný, Josef Rot, Vladimír Sidorjak vs Tomáš Peterka – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila
3. Vladimír Fuka
56. Marek Lorenc
21. 4. 08 18:15 HANSP Apostrophe FZ Flamengo CR VET 4. 4:3 (1:0)
Utkání lahodící oku diváka, staří páni zase jednou ukázali, jak se hraje fotbal, tak aby běhal míč a nikoli hráči. Nutno vyzvednout čarovný výkon brankáře hostů, který přiváděl útočníky domácích k šílenství. Petr Bartík, Jiří Stockmann
Apostrophe FZ Flamengo CR VET
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Miroslav Trnka vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Zdeněk Foubík, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Martin Novák, Josef Rot
30., 31., 56. Miroslav Přibyl
59. Jiří Jindra
34., 42. Zdeněk Foubík
55. Jaroslav Červenka
20. 4. 08 18:45 TEMPO Flamengo CR VET Typos - Garda FC 3. 2:4 (1:2)
Bojovné utkání průměrné úrovně. Hráči Typosu si v úvodu vypracovali dvoubrankové vedení, soupeř však do přestávky snížil. Obraz druhého poločasu byl podobný. Typos dvěma góly navýšil náskok, hráči Flamenga korigovali až v závěru.
Flamengo CR VET Typos - Garda FC
Karel Haškovec – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Petr Hadrava, Martin Novák vs Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, František Lepič, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Martin Sekvard, Jiří Šíp
15. Jan Dřevíkovský
59. Karel Haškovec
4. Roman Hlinák
5. František Lepič
50. Pavel Ducháček
52. Robert Hlinák
7. 4. 08 18:15 HANSP Tycho de Brahe VET Flamengo CR VET 2. 5:8 (4:3)
Utkání jednoho hráče. Tycho de Brahe i přes větší fotbalovost doplatilo na neschopnost uhlídat útočníka Příložného. František Rada, Martin Musil