St 2.4.08 17:00 zzPANK1 Exact FC A The Best of England   (HL6C)
St 2.4.08 18:15 zzPANK1 Bratři v triku Typos FC   (HL4B)
Po 21.4.08 19:15 HRAB3 Tatra 04 JUDr. Brouk Pytlík   (HL8A)
Po 21.4.08 20:30 HRAB3 Viktoria Bítovská VET A Orion Praha SK B   (VL3B)
Po 5.5.08 18:00 HRAB1 Kbelák FC SUP Suprtechno   (SVL1A)
Po 5.5.08 19:15 HRAB1 Pigs FC PFC Kodymka A   (HL6A)

23. 6. 08 20:15 METE1 Pankráckej válec Xamax AC VET 11. 3:1 (0:0)
Pohledné utkání starších pánů. Xamax musel po první inkasované brance otevřít obranu, což se mu stalo osudným.
Pankráckej válec Xamax AC VET
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, František Brabač, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
44. Jaroslav Hájek
53. Libor Foldyna
54. Miroslav Petržilka
60. Jan Bucháček
16. 6. 08 18:00 HRAB3 Hloubětínské srdce Pankráckej válec 10. 2:3 (2:2)
Nervózní utkání, především zásluhou hráče Škody. Vítězství hostujícího Válce je zasloužené.
Hloubětínské srdce Pankráckej válec
Roman Soukup – Jan Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, František Brabač, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Zdeněk Koucký, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera
28. Jiří Melč
29. Milan Škoda
40 Milan Škoda 2. Libor Foldyna
18. Miroslav Petržilka
40. Miloslav Smetana
40. František Brabač
2. 6. 08 18:15 HANSP Pankráckej válec Flamengo CR VET 9. 7:1 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Pankráckej válec Flamengo CR VET
Josef Hojsák – Tomáš Bárta, František Brabač, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Martin Jirsa, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Petr Hadrava, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Martin Novák, Miroslav Příložný, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
9. František Brabač
11., 50. Libor Foldyna
38. OG
41., 60. Miloslav Smetana
58. Leoš Jindra
10. Petr Hadrava
26. 5. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Pankráckej válec 8. 3:1 (2:0)
Tým domácích po zásluze vyhrál. Tým hostů se celý první poločas bránil až na pář brejků. Brankář týmu hostů neunesl špatně se vyvíjející utkání a zbytečně strkal do hráče týmu domácích Pavel Černý
Ekonom WT VET Pankráckej válec
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Zdeněk Koucký, Martin Novák, Tomáš Vevera
2. Zdeněk Fiala
27. Karel Chaloupka
40. Luboš Škornička
50 Luboš Škornička 48. Leoš Jindra 50. Martin Gabriel
19. 5. 08 18:00 HRAB1 Pankráckej válec Blesk VK VET A 7. 2:4 (2:1)
Z počátku velmi vyrovnané utkání, hosté rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase, když během tří minut vstřelili tři branky. Jan Strachan, Eugen Klíma
Pankráckej válec Blesk VK VET A
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Leoš Jindra, Martin Novák, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera vs Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný
6., 22. Miroslav Petržilka 13., 42. Jaroslav Výborný
40., 41. Jindřich Ludmila
12. 5. 08 18:00 HRAB3 Apostrophe FZ Pankráckej válec 6. 4:1 (1:0)
Tento zápas byl přesně o tom, když si jdou pánové v mém věku zahrát. Mělo to vše co dělá fotbal krásným. Čistou hru, hezké šance, výborné zákroky brankářů, trochu nervozity, trochu (velmi mírných) nadávek na rozhodčího. No prostě fajn. Vladimír Oliberius
Apostrophe FZ Pankráckej válec
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Josef Hojsák, Leoš Jindra, Martin Novák, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera
16., 33. Jiří Jindra
48. Jiří Holba
58. Tomáš Vevera
60. OG
4. 5. 08 18:45 TEMPO Pankráckej válec Typos - Garda FC 5. 2:3 (0:2)
Skoro zrozhodnutý zápas dokázali hráči Pankráckého válce zdramatizovat a mohli i vyrovnat. Příležitosti na to měli. Zdeněk Holakovský, Milan Haramule
Pankráckej válec Typos - Garda FC
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Martin Jirsa, Zdeněk Koucký, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera vs Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Martin Sekvard, Jiří Šíp
36. Tomáš Vevera
42. František Brabač
11. Robert Hlinák
26. Pavel Ducháček
35. Jiří Šíp
27. 4. 08 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Pankráckej válec 4. 3:5 (0:2)
Poměrně dobrý zápas, ale Pan. Válec i přes vedení zápas příliš vyhrocoval. Tycho od 7. min pouze dohánělo náskok soupeře.
Tycho de Brahe VET Pankráckej válec
Marek Poláček – Jiří Bidovský, Petr Morávek, Josef Oplt, Jiří Patka, Michal Pína, Pavel Živný vs Martin Jirsa – Tomáš Bárta, František Brabač, Libor Foldyna, Leoš Jindra, Zdeněk Koucký, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera
41., 56. Jiří Bidovský
50. Jiří Patka
6., 24., 33. Miroslav Petržilka
37., 53. Libor Foldyna
55. Libor Foldyna
14. 4. 08 17:00 DEKAN Pankráckej válec Trops Old Boys 1.SK 3. 1:6 (0:1)
Jednoznačná záležitost hostů, kteří hráli fotbal a nediskutovali s rozhodčím jako domácí. Zejména pak hráč Foldyna, který psychicky neunesl debakl a sváděl vše na všechno možné.
Pankráckej válec Trops Old Boys 1.SK
Martin Gabriel – Pavel Bláža, František Brabač, Libor Foldyna, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jiří Sládek, Miloslav Smetana vs Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák
50. Miroslav Petržilka 15. Miroslav Vozňák
35. Petr Pulchart
39. Michal Moučka
43. Petr Kovanda
44., 55. Libor Tůma
7. 4. 08 18:00 HRAB2 Rychlé pípy VET Pankráckej válec 2. 1:0 (0:0)
Na šance vcelku vyrovnané utkání, rozhodla důraznější koncovka Pípy. Jan Meloun, Tomáš Vitásek
Rychlé pípy VET Pankráckej válec
Zdeněk Zárybnický – Milan Kott, Martin Mačalík, Pavel Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Petr Vlach, Jan Vorlík vs Martin Gabriel – František Brabač, Leoš Jindra, Martin Novák, Miroslav Petržilka, Tomáš Vevera
50. Jan Spěvák
31. 3. 08 18:00 HRAB1 Pankráckej válec PH Servis 1. 2:2 (1:0)
Začala liga, a tak se hrála první půli v klidu a pohodě. Na všech bylo vidět, že se těšili. Druhá půle se hrála ve stejném duchu. Hráno slušně. V 53. minutě penalta za ruku ve vápně. Nikdo nevynikl natolik, aby šlo určit nejlepšího hráče. Vladimír Oliberius, Jaroslav Exner
Pankráckej válec PH Servis
Martin Gabriel – František Brabač, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Zdeněk Koucký, Martin Novák, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera vs Libor Novák – Petr Andreas, Jiří Landa, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Jan Vaníček, Ivan Zajíc