Po 31.3.08 18:00 ZAK Bronx KKK A Ujde to 1980 SK   (HL5A)
Po 31.3.08 19:15 ZAK Kent Tučňáci VET   (VL3A)
Po 31.3.08 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A   (HL1A)
Pá 25.4.08 19:15 ZAK Efficenza AC Orosený Paragraf   (HL6F)
Pá 25.4.08 20:30 ZAK Těžká demence Pradox 1.FC   (HL6F)
Čt 29.5.08 19:30 zzJUNI1 Ansámbl 1.FC Holešovice   (HL7C)

26. 6. 08 19:00 P3 Lomíci VET FC F*C* VET 13. 1:0 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Dominik Zeman, Vladimír Zeman
Lomíci VET FC F*C* VET
Karel Kulhánek – Jaroslav Bánovský, Petr Hejč, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Miloš Princ, Zdeněk Vondrát vs Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, David Pikálek, Jiří Rojíček, Marek Sikora, David Šindler
50. Petr Hejč
19. 6. 08 19:15 METE1 FC F*C* VET Sebranka FC VET 12. 5:1 (4:0)
Jednoznačné utkání, které domácí rozhodli už v prvním poločase a pak už jen kontrolovali dění na hřišti.
FC F*C* VET Sebranka FC VET
Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, Jiří Rojíček, Marek Sikora, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka vs Milan Švábik – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Jan Hána, Miloslav Kobera, Petr Kozel, Jan Kvapil, Petr Vojtěch
1. Marek Mlčoch
11. Aleš Mynařík
17., 28. David Šindler
59. Jiří Rojíček
59. Jan Kvapil
10. 6. 08 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET FC F*C* VET 11. 4:4 (2:4)
FC F#C# ovládl 1. poločas díky hattricku Mlčocha. V 2. půli se ale projevila početní převaha domácích potřeb na střídačce, když se hrálo ve velkém horku a tým FC F#C# se soustředil na obranu. Hráli se rozdílné poločasy, remíza tak byla zasloužená. Martin Vlach, Jan Židlický
Domácí potřeby VET FC F*C* VET
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Reiner Attner – Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka
15. OG
26. Miroslav Kvasnička
39. Jan Louda
52. Stanislav Kohoutek
5., 9., 27. Marek Mlčoch
7. Tomáš Střílka
3. 6. 08 19:30 zzBALK FC F*C* VET Károv ZJ veteran 10. 0:5 (0:3)
Hosté byli efektivní v koncovce, už v prvním poločase si vypracovali tříbrankové vedení. Domácí své šance nedokázali proměňovat, netrefili ani prázdnou branku.
FC F*C* VET Károv ZJ veteran
Reiner Attner – Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, David Pikálek, Ludovít Prodovský, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka vs Radek Motyka – Zdeněk Botek, Štěpán Jakeš, Miroslav Kadič, Petr Křovina, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Petr Vítek, Petr Zavřel
1., 60. Miroslav Kadič
20. Zdeněk Botek
22., 33. Jaromír Rajský
29. 5. 08 18:15 zzJUNI1 Dejvický expres VET FC F*C* VET 9. 1:3 (1:1)
Utkání hrané na hranici pravidel, ale bez hrubějších zákroků. Jiří Bačkora, Luboš Giertli
Dejvický expres VET FC F*C* VET
Michal Poslušný – Aleš Breburda, Tomáš Fleischmann, Stanislav Fryč, Luboš Jeřábek, Milan Kocan, Petr Šeba, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám, Pavel Strnad vs Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, Jiří Rojíček, Marek Sikora, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka
25. OG 29. Pavel Kodytek
39. Marek Mlčoch
40. Miroslav Žižka
20. 5. 08 20:15 P3 FC F*C* VET Vibromax 1985 juniorka 8. 1:3 (0:1)
Na staré pány velmi pohledné, ale především velmi čisté utkání bez žádných zákeřností. Hosté byli produktivnější, a proto zvítězili. Jiří Fiala
FC F*C* VET Vibromax 1985 juniorka
Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, David Pikálek, Ludovít Prodovský, Jiří Rojíček, Marek Sikora, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka vs Milan Satranský – Petr Burian, Jan Doseděl, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek, Ján Valkovič
32. Marek Mlčoch 30., 48., 52. Pavel Mráz
15. 5. 08 17:00 HANSP Kehar club VET FC F*C* VET 7. 7:0 (4:0)
Jednoznačné utkání v režii Keharu, který těžil i z úvodního početního oslabení soupeře.
Kehar club VET FC F*C* VET
Michal Černý – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Josef Liska, Pavel Ondra, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman vs Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, Jiří Rojíček, Marek Sikora, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka
10., 23., 27. Jan Lepša
29., 53. Tomáš Doležal
52., 53. Pavel Ondra
12. 5. 08 19:15 HRAB2 FC F*C* VET Speciál jedna 6. 0:5 (0:0)
Hosté byli celý zápas nebezpečnější před soupeřovou brankou a po zásluze vyhráli.
FC F*C* VET Speciál jedna
Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, David Pikálek, Jiří Rojíček, Marek Sikora, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka vs Ladislav Svoboda – Jaroslav Holub, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, David Ledinský, Bohuslav Martínek, Ondřej Mošovský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Ivan Vokurka
31. Jaroslav Holub
32. Ondřej Mošovský
37. Karel Kodeš
42., 45. Pavel Procházka
60. Ota Kopřiva
28. 4. 08 20:30 HRAB2 Dehet Old FC FC F*C* VET 5. 0:3 (0:1)
V prvním poločase se hrálo poměrně vyrovnané utkání. Gól dali hráči FC až v úplném závěru prvního poločasu. Ve druhém poločase se snažili hráči Dehetu útočit, čehož využívali hráči FC a ze svých brejků byli hodně nebezpeční. Dehet dlouho držel vyborně chytající brankář, ale prohru neodvrátil. Daniel Vrzák, Josef Píša
Dehet Old FC FC F*C* VET
Petr Votruba – Petr Bašus, Martin Burian, Ondřej Fatka, Jan Rédr, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, David Pikálek, Jiří Rojíček, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka
37 Petr Bašus 29. Jiří Rojíček
41., 51. Marek Mlčoch
27. 4. 08 16:15 zzCIS FC F*C* VET Old boys Bohemia Chips 4. 3:0 (2:0)
Utkání, hrané v klidu, velice slušně a ohleduplně. Bohemia hrála a FC dávalo branky. Všechny tři góly po obrovském nedorozumění obrany a brankáře.
FC F*C* VET Old boys Bohemia Chips
Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, David Pikálek, Jiří Rojíček, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka vs Kamil Srb – Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Miloš Kohl, Václav Křikava, Miroslav Tichý
11., 36. David Šindler
21. Jiří Rojíček
18. 4. 08 18:15 zzANG Oblouci 81 AFC FC F*C* VET 3. 2:6 (2:2)
Klidné a férové utkání. Oblouci ve druhé půli poněkud odpadli.
Oblouci 81 AFC FC F*C* VET
Vojtěch Engelmann – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Josef Svoboda, Rudolf Zuman vs Reiner Attner – Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, Marek Sikora, David Šindler, Tomáš Střílka
19., 22. Petr Kruml 12., 21., 50., 58., 60. Marek Mlčoch
53. Aleš Mynařík
9. 4. 08 18:15 zzJUNI1 FC F*C* VET Manchester United V 2. 0:2 (0:0)
Veteráni předvedli lišáckou hru, bylo to vyrovnané utkání, rozhodlo se těsně před závěrečným hvizdem.
FC F*C* VET Manchester United V
Reiner Attner – Pavel Kodytek, Aleš Mynařík, Jiří Rojíček, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka vs Jiří Panec – Vratislav Hanzlík, Ivan Kubík, Miroslav Rozporka, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich
40. Ivan Kubík
59. Zdeněk Táborský
2. 4. 08 18:15 zzJUNI1 TuMPach 1.AC VET FC F*C* VET 1. 1:1 (0:1)
Slušně hrané utkání, skončilo spravedlivou remízou. Ladislav Jizba, Libor Foldyna
TuMPach 1.AC VET FC F*C* VET
Vít Brabec – Karel Mašata, Josef Melka, Petr Porebski, Tomáš Sluka, Petr Tůma, Petr Zlámal vs Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, Jiří Rojíček, David Šindler, Tomáš Střílka, Miroslav Žižka