7. Klokan Perón club A 11 5 1 5 38:41 11
8. Úterní hosté Ski FC A 11 4 1 6 46:39 9
9. Restaurace U Pecků A 11 4 1 6 34:34 9

Ne 4.5.08 08:45 ZAK A - klub 90 Nikdo nikde   (HL3D)
Ne 4.5.08 10:00 ZAK Krabí výměšky FC Čech Mejd   (HL5A)
Ne 4.5.08 11:15 ZAK Alej FK B Gee Gee Olive   (HL6H)
Ne 4.5.08 12:30 ZAK Alkmar Eskadra smrti   (HL7L)
Ne 4.5.08 13:45 ZAK Erko Kbely Válcovny plechu MS FC   (HL7K)

23. 6. 08 19:00 P2 Santa Tranta PC A Boston HS 11. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, které v první půli "ozdobila" ostřejší potyčka. Jinak ovšem zápas plný krásných akcí, který rozhodla o něco větší produktivita Bostonu. Jaroslav Procházka, Filip Umanec
Santa Tranta PC A Boston HS
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Martin Halbich – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Jakub Johaník, Ondřej Myška
50. Ondřej Janáček
16. 6. 08 19:30 zzNKBE Klokan Perón club A Santa Tranta PC A 10. 2:5 (0:3)
Santa Tranta byl celý zápas jasně lepším týmem, což ukázal už v prvních minutách, ve kterých rozhodl zápas. Ke konci sice přestali bránit s vědomím, že vyhrají a Klokanům se podařilo snížit, ale už jim to nebylo nic platné a prohráli.
Klokan Perón club A Santa Tranta PC A
Tomáš Pecháček – Jiří Franěk, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
56. Pavel Hašek
59. Jiří Franěk
2., 4., 42. Petr Stupka
27. David Čejka
44. Petr Žemla
2. 6. 08 19:30 zzNKBE Santa Tranta PC A Inter Lotyšák A 9. 1:0 (1:0)
Ukázka, jak chvilková nepozornost na konci prvního poločasu (nepovedený kop od branky) může rozhodnout celý zápas. Robert Benda, Richard Körner
Santa Tranta PC A Inter Lotyšák A
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek
29. Antonín Příkaský
26. 5. 08 19:30 zzNKBE HS Praha Santa Tranta PC A 8. 4:10 (1:7)
Santa si nemohla přád lepší vstup do utkání, 17 minuta a stav 7:0. Zbytek utkání už byl jen klišé. Dohrávalo se v klidu.
HS Praha Santa Tranta PC A
Michal Klíma – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Vít Turtenwald vs Petr Jeřábek – David Čejka, Petr Filouš, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
26., 58. Aleš Deré
38., 60. David Kratochvíl
5., 12., 17., 36., 59. Petr Stupka
6., 9., 10. David Čejka
14. Petr Žemla
43. Petr Filouš
19. 5. 08 19:30 zzNKBE Santa Tranta PC A Vokra VV 7. 4:1 (1:1)
Obě mužstva předvedla na těžkém terénu kvalitní kombinační fotbal. Vokra měla pomalejší rozjezd a na začátku utkání mohla prohrávat i větším rozdílem. Postupně ale Vokra dostala Santu pod tlak a na konci poločasu zaslouženě vyrovnala. Ve druhém poločase měla Vokra několik slibných šancí, ale nedokázala ani jednu proměnit. Utkání rozhodla 44. min., kdy Santa zahrávala přímý kop a tečovaná střela prošla až do sítě Vokry. Martin Stránský, Petr Franek
Santa Tranta PC A Vokra VV
Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Petr Blažek, Michal Bobysud, Petr Popelák, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
7., 59., 60. Petr Stupka
44. David Čejka
29. Michael Procházka
12. 5. 08 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Santa Tranta PC A 6. 3:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas s velkým množstvím šancí na obou stranách. Při jejich proměňování měli více štěstí hráči Šumavanu-Balkán, který toto pohledné utkání 8 minut před koncem rozhodl.
Šumavan-Balkán Santa Tranta PC A
Tomáš Obermajer – Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Martin Maxant, Miroslav Miller, Karel Poláček vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
12., 52. Lubomír Karda
17. Petr Dochtor
15. Petr Stupka
20. David Čejka
28. 4. 08 20:00 TEMPO Santa Tranta PC A Smutný potapěči 5. 7:3 (4:1)
Utkání hodné nejvyšší soutěže mělo zaslouženého vítěze. Smutný Potápěči od začátku duelu nenašli recept na agresivní hru Santa Tranty a nedokázali pokrýt hráče Stupku, jehož souboje s golmanem Šindelem byly ozdobou utkání. Martin Zajac, Petr Potoček
Santa Tranta PC A Smutný potapěči
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
1., 21., 40., 52., 60. Petr Stupka
15. David Čejka
30. Jan Musel
13., 36. Petr Dedek
56. Tomáš Kounovský
21. 4. 08 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Santa Tranta PC A 4. 8:3 (3:0)
Velmi hezké a rychlé utkání rozhodla větší sehranost a rychlost Úterních Hostí, kteří dokázali proměnit většinu šancí. Martin Král, Marek Hála
Úterní hosté Ski FC A Santa Tranta PC A
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Vojtěch Fukal, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský
58., 59. David Čejka
14. 4. 08 18:15 zzNKBE S.N.F. A Santa Tranta PC A 3. 1:3 (1:1)
Utkání otevřel krásným gólem přes půlku hřiště Pak. SantaTranta získávala převahu a zaslouženě nakonec utkání otočila. Na těžkém terénu se hrál krásný, rychlý fotbal. Nutno podotknout, že i góly tranty byly výstavní.
S.N.F. A Santa Tranta PC A
Marián Pašiak – Roman Bačák, Jaroslav Dryák, Martin Havelka, Jiří Pak, Petr Sedláček vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka
6. Jiří Pak 25., 53. Petr Stupka
31. David Čejka
7. 4. 08 20:30 HRAB3 Santa Tranta PC A Restaurace U Pecků A 2. 0:6 k.
Tým Santa Tranta se předem omluvil z utkání. Kontumace ve prospěch Restaurace U Pecků.
Santa Tranta PC A Restaurace U Pecků A
vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Aleš Vašíček
31. 3. 08 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A 1. 7:1 (2:0)
Od úvodních minut měly Vojenské Lesy mírnou převahu, ovšem dlouho se jim nedařilo překonat gólmana Kyrala v brance Santy. Až ve 22.minutě se po zpětné přihrávce prosadil Randák a hned v následující minutě pokořil Dohnal jesličkami Kyrala podruhé. Po změně stran se Santa Tranta začala více tlačit do útoku a záhy Čejka snížil. Ovšem o dvě minuty později se Filípek obětavě položil do dorážky a bylo to 3:1. Když pak ve 42.minutě zvýšil Dohnal svou druhou brankou na 4:1, Lesy prakticky ovládli zbytek zápasu. V závěrečných minutách si zaúřadoval kanonýr Bartejs a hattrickem stanovil výslednou podobu skóre.
Vojenské lesy Santa Tranta PC A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák, Jaromír Šmerda vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla