7. Klokan Perón club A 11 5 1 5 38:41 11
8. Úterní hosté Ski FC A 11 4 1 6 46:39 9
9. Restaurace U Pecků A 11 4 1 6 34:34 9

Út 22.4.08 17:00 zzPANK1 STS Chvojkovice - Brod Komtupapa   (HL6D)
Út 22.4.08 18:15 zzPANK1 Tučňáci VET Bílý lev CF VET   (VL3A)
Pá 9.5.08 16:45 ZAK Masters V Sklenářka S.G.   (VL3C)
Pá 9.5.08 18:00 ZAK Hell´s boys Santa Tranta PC C   (HL4D)

23. 6. 08 19:15 HRAB2 S.N.F. A Vojenské lesy 11. 2:6 (1:2)
V tomto utkání šlo pouze o čest, Lesy už nemohly vylepšit své druhé místo a SNF by ani výhra nepomohla k záchraně v první lize. Úvod byl ve znamení náporu vicemistra, který byl korunován v 10 minutě gólem Bartejse. Hned v následující minutě zvýšil po autovém vhazování Čejka na 2:0. Poté si hráči Vojenských lesů začali myslet, že branky budou do soupeřovy svatyně padat samy, ztratili tempo a hráli laxně. SNF ztratilo ostych a začalo si vytvářet šance a zaměstnávat gólmana Čabu. Ten sice několoikrát výborně zakročil, ale ve 25 minutě neudržel v souboji míč a Perna snížil na rozdíl jediné branky. Po změně stran zvýšil Hrabák individuální akcí na 3:1 ale hned v následující minutě si Čaba vybral další slabší chvilku, když ho Čech střelou z dálky pokořil. SNF ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu, čehož Lesy vzápětí využily. V rychlém sledu skórovali Bartejs a Pašek a bylo prakticky rozhodnuto. Po následující hluché destiminutovce se ještě podruhé zapsal mezi střelce nahrávač Hrabák, čímž stanovil konečné skóre. Ve zbývající čtvrthodince už se navzdory převaze Vojenských lesů nikdo střelecky neprosadil. Lukáš Michl, David Ronn
S.N.F. A Vojenské lesy
Martin Havelka – Pavel Čech, Adam Karásek, Jiří Pak, Michal Perna, Michal Šimlinger vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek
25. Michal Perna
33. Pavel Čech
10., 34. Petr Bartejs
11. Ladislav Čejka
32., 45. Lukáš Hrabák
35. Daniel Pašek
16. 6. 08 20:30 ZAK Vojenské lesy Restaurace U Pecků A 10. 1:1 (0:1)
Oběma týmům šlo o hodně - Lesy potřebovaly zvítězit, aby si uchovaly šanci na titul, naopak soupeři stačila remíza k uchování prvoligové příslušnosti. Úvodní čtvrthodina byla v režii domácích, ale jejich šance pochytal Stránský. A jak už to tak většinou bývá, udeřilo na druhé straně - ve 20.minutě se trefil Stejskal. Zbytek prvního poločasu se dohrával za mírné převahy domácích, na obou stranách zazvonily tyče. Po změně stran utkání pokračovalo ve vysokém tempu a oba gólmani museli předvést své umění. Ve 39.minutě se přeci jen Lesy dočkaly branky - vsítil ji Bäumel po přihrávce Hrabáka. V dalších minutách pokračovala převaha Lasů, stejně jako jejich spalování šancí a tak utkání skončilo remízou, která hosty udržela v elitní soutěži, zatímco domácím utekl o vlásek titul.
Vojenské lesy Restaurace U Pecků A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Jaromír Šmerda vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Aleš Vašíček, Michal Votava
39. Roman Bäumel 59 Petr Bartejs 20. Pavel Stejskal
2. 6. 08 18:15 BECH Vojenské lesy Úterní hosté Ski FC A 9. 4:2 (1:2)
Domácí začali náporem, ale hned ve druhé minutě inkasovali. Vojenské lesy i nadále útočily, v 16.minutě se jim podařilo vyrovnat. Po závaru před Čabou se chvíli před poločasem dostali znovu do vedení hosté. V první desetiminutovce druhého poločasu se dvakrát prosadil Bartejs, jednou Doležal a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Po té domácí neproměnili několik tutovek, dobré zákroky musel vytáhnout i Čaba, skóre se už ale nezměnilo.
Vojenské lesy Úterní hosté Ski FC A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Jan Filípek, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Jan Mikeš, Jan Zeman
16., 33., 37. Petr Bartejs
38. Lukáš Doležal
2. Martin Doležal
26. Tomáš Čapek
26. 5. 08 20:30 ZAK Boston HS Vojenské lesy 8. 1:5 (1:1)
Vojenské lesy začaly náporem, ale gólman Bostonu svými skvělými zákroky držel v úvodní desetiminutovce čisté konto. V 11.minutě však přece jen inkasoval po dorážce Filípka. Po té opět pochytal několik šancí hostů a ve 25.minutě padla branka do sítě domácích, když si dali vlastní gól. Hned po změně stran se prosadil Bartejs a hosté šli opět do vedení. Boston se začal tlačit více do útoku, ale gólově se neprosadil. Zato Vojenské lesy přidaly ještě tři branky a rozhodly o výsledku utkání. Jan Borovička, Pavel Novotný
Boston HS Vojenské lesy
David Maršál – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Ondřej Myška vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Josef Dufek, Jan Filípek, František Herynk, Radek Hochmeister, Jaromír Šmerda
25. OG 11., 44. Jan Filípek
32., 58. Petr Bartejs
48. Radek Hochmeister
19. 5. 08 20:30 ZAK Vojenské lesy Klokan Perón club A 7. 3:2 (1:2)
Od úvodních minut získaly Vojenské lesy územní převahu, vytvářeli si gólové šance, ale gólman Voženílek byl vždy na svém místě. Gól tak padl nečekaně na druhé straně, když Hašek nachytal střelou z půlky Čabu na švestkách. Klokan se ještě více stáhl do obrany a vyrážel do nebezpečných brejků. Vyrovnání přišlo po rohovém kopu, poté měly Voj. lesy další příležitosti, ale skórovat se jim nepodařilo. Ve 24.min. opět Hašek využil po rohovém kopu zaváhání Voj. lesů a hlavičkou dostal Klokan do vedení. Ve druhém pol. pokračovala převaha Voj. lesů, které se dočkaly vyrovnání ve 46.min. Klokan si za stavu 2:2 vytvořil dvě tutovky, které však neproměnil a v 55.min se tak Voj. lesy dočkaly vítězného gólu po tvrdé střele Doležala. František Hanzák
Vojenské lesy Klokan Perón club A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Jan Filípek, Adam Randák, Jaromír Šmerda vs Petr Voženílek – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Martin Lafek, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml.
13. Jaromír Šmerda
46. Petr Bartejs
55. Lukáš Doležal
5., 24. Pavel Hašek
12. 5. 08 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Vojenské lesy 6. 1:3 (0:1)
Duel tradičních soupeřů zahájily náporem Vojenské lesy, které si také vytvářely brankové příležitosti, ovšem gólman Lotyšáku Bek prokazoval své nesporné kvality, navíc měl dobře postavené tyče, které mu třikrát pomohly. Ještě za stavu 0:0 orazítkoval spojnici břevna a tyče Filípek. V 15.min. se Vojenské lesy ujali vedení, když po přihrávce Filípka nádherně z "voleje" trefil Dohnal. Do přestávky měly Vojenské lesy několik dalších příležitostí, výsledkem však byla jen další tyč Bekovy branky nastřelená Filípkem. Po změně stran se do útoku vrhli hráči Lotyšáku, defenzíva Vojenských lesů měla několik okének, takže i Čaba v brance Vojenských lesů se musel činit. Ve 40.min. udeřilo opět na druhé straně, Dohnal po přihrávce Kargla zvýšil na 2:0 pro Vojenské lesy. Lotyšak ve snaze korigovat skóre, otevřel hru, gólové příležitosti se však vesměs rodily před brankou Beka. Největší z nich měl Kargl, Překonal i gólmana, odražený míč od tyče však vykopl z brankové čáry obránce Lotyšáku. Když hráči Vojenských lesů nedali ještě několik dalších jasných brankových příležitostí tak je za to potrestal Brabec, který střelou z dálky v 50.min. překonal Čabu a snížil na rozdíl jediného gólu.. V 55min. po hezké kombinační akci Hochmeister uvolnil Šmerdu, který upravil na 3:1 pro Vojenské lesy. Ladislav Němec, Michal Němec
Inter Lotyšák A Vojenské lesy
Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Petr Kapoun, Bořivoj Německý, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Tomáš Stejskal vs Ladislav Čaba – Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Radek Hochmeister, Lukáš Hrabák, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda
50. Matěj Brabec 15., 40. Jiří Dohnal
55. Jaromír Šmerda
28. 4. 08 20:30 ZAK Vojenské lesy HS Praha 5. 2:2 (1:1)
Vojenské lesy zahájily utkání náporem, zapomněly však na zadní vrátka a již ve 3.minutě je za to potrestal Deré, jehož tečovaná střela skončila za zády Čaby. Vyrovnáno bylo v 11.minutě po vlastním gólu hostí. Do poločasu pak byli stále aktivnější domácí, jejichž převaha pokračovala i po změně stran. Do vedení se však po rychlém protiútoku dostali hosté. Remízu nakonec zařídil v 50.minutě Dohnal. Jiří Sehnoutka
Vojenské lesy HS Praha
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Vladimír Kargl, Daniel Pašek vs Michal Klíma – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Vít Turtenwald, Zdeněk Vořechovský
11. OG
50. Jiří Dohnal
51 Petr Bartejs 3. Aleš Deré
41. David Kratochvíl
21. 4. 08 20:30 ZAK Vokra VV Vojenské lesy 4. 1:4 (0:2)
Pěkné utkání, které měly Lesy po celou dobu pod kontrolou. Měly pevnou obranu a to, co přes ni prošlo řešil brankář. Lesy začaly utkání náporem a korunovaly ho ve 14. minutě. Domácí vstřelili gól až v závěru za stavu 0:3. Pavel Winkler
Vokra VV Vojenské lesy
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Petr Blažek, Michal Bobysud, Michael Procházka, Pavol Stanek, Pavel Zmatlík vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek
57. Ondřej Bláha 14. Ladislav Čejka
27. Roman Bäumel
34. Jiří Dohnal
60. Petr Bartejs
14. 4. 08 20:45 ARIT Vojenské lesy Šumavan-Balkán 3. 1:3 (1:2)
Vojenské lesy zahájily utkání náporem, neproměnily své šance a naopak ve 12. min. prohrávaly vlastním gólem Randáka, který trefil šibenici Čabovy branky. Šumavan se po laciném vedoucím gólu stáhl do obranné ulity a vyrážel do nebezpečných protiútoků. Ve 23. Pašek dělovkou přeci jen vyrovnal na 1:1. Ve 25. min. poté ještě agilní Pašek nastřelil tyč branky šumavanu, aby v nastaveném čase 1. pol. Karda prostřelil "hladovou" zeď Vojenských lesů i gólmana Čabu a opět dostal Šumavan do vedení. Také ve 2. půli pokračovala platonická převaha Vojenských lesů, Bartejs z trestného kopu nastřelil tyč a Kargl orazítkoval břevno (to již bylo za stavu 1:3, když autorem třetí branky Šumavanu byl ve 49. min. opět Karda). Utkání by slušela remíza,ale paní štěstěna tentokrát Vojenské lesy zcela opustila. Kohout
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Lukáš Hrabák, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Adam Randák vs Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Martin Maxant, Miroslav Miller, Karel Poláček, Martin Šírl
23. Daniel Pašek 44 Petr Bartejs 12. OG
30., 49. Lubomír Karda
55. Miroslav Miller
7. 4. 08 20:30 ZAK Smutný potapěči Vojenské lesy 2. 1:2 (1:1)
Od úvodních minut převzaly Vojenské les iniciativu a zatlačily Potapěče do obrany. Ti se tradičně spoléhali na nacvičené kombinace s rychlým přechodem do útoku a častou střelbou. Po jedné z nich v 6.minutě Žalud otevřel skóre. Přes několik příležitostí se Lesy prosadily až v 19.minutě, kdy Pašek zužitkoval dlouhý centr a z voleje překonal Šindelku. Do přestávky ještě na obou stranách zazvonily tyče, ale skóre se neměnilo. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Vojenské lesy byly aktivnější v poli a Potapěči zlobili z protiútoků. Rozhodující branku vsítil v 45.minutě Bartejs, po přihrávce Filípka. Potapěči poté otevřeli hru, z čehož rezultovalo několik dalších příležitostí Lesů, ale ani jedna neskončila v síti. V závěru hráli Potapěči vabank s útočícím brankářem, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Na druhé straně hráči Vojenských lesů nedokázali skórovat ani do opuštěné branky. Jan Sova, Jindřich Stejskal
Smutný potapěči Vojenské lesy
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák
6. Jiří Žalud 19. Daniel Pašek
45. Petr Bartejs
31. 3. 08 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A 1. 7:1 (2:0)
Od úvodních minut měly Vojenské Lesy mírnou převahu, ovšem dlouho se jim nedařilo překonat gólmana Kyrala v brance Santy. Až ve 22.minutě se po zpětné přihrávce prosadil Randák a hned v následující minutě pokořil Dohnal jesličkami Kyrala podruhé. Po změně stran se Santa Tranta začala více tlačit do útoku a záhy Čejka snížil. Ovšem o dvě minuty později se Filípek obětavě položil do dorážky a bylo to 3:1. Když pak ve 42.minutě zvýšil Dohnal svou druhou brankou na 4:1, Lesy prakticky ovládli zbytek zápasu. V závěrečných minutách si zaúřadoval kanonýr Bartejs a hattrickem stanovil výslednou podobu skóre.