7. Konflikt Praha 1984 VET 9 3 2 4 27:30 7
9. Vibromax 1985 juniorka 9 1 2 6 7:32 4

Čt 25.9.08 19:00 P3 Gambrinus VH VET Manchester United V   (VL3C)
Čt 25.9.08 20:15 P3 Prapražačka A Balabuška Old TJ   (VL2A)
Út 30.9.08 19:00 P1 Bum bar PV A Terron AC Bozi A   (HL2B)
Út 30.9.08 20:15 P1 Po Útlumu 06 Malostranský SK   (VL2B)
Čt 23.10.08 19:30 DEKAN Stará garda Útlum   (HL5D)
Čt 23.10.08 20:45 DEKAN Poblióni FC Strašnická šlechta   (HL7D)

4. 12. 08 18:15 BECH Úterní hosté VET Estudiantes VET B 9. 6:3 (3:2)
Klidné utkání, které ovlivnilo, že hráči Estudiantes nastoupili pouze v pěti lidech. Přesto byli domácím Hostům zdatným soupeřem. Tomáš Růžička, Jiří Novák
Úterní hosté VET Estudiantes VET B
Karel Kopecký – Petr Brautferger, Karel Hodeček, Stanislav Morávek, Vladimír Ryška, Jan Tóth, Pavel Vácha, Miroslav Votápek vs Antonín Alčer – Jan Kriesman, Radovan Loužecký, Antonín Pustějovský, Pavel Toman, Petr Walter
2., 34., 49. Karel Hodeček
8., 39. Jan Tóth
11. Petr Brautferger
21. Petr Walter
28., 57. Antonín Pustějovský
27. 11. 08 20:15 P2 Estudiantes VET B Konflikt Praha 1984 VET 8. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodovaly šťastné góly. Jiří Zeman, Martin Flegr
Estudiantes VET B Konflikt Praha 1984 VET
Antonín Alčer – Antonín Herzog, Martin Just, Jan Kriesman, Radovan Loužecký, Pavel Toman, Petr Walter vs Jiří Doležel – Petr Hnilička, Miloš Růžička, Andreja Stojkovič, Antonín Vích, Jiří Vích, Michal Žežulka
27. Radovan Loužecký
36. Antonín Herzog
24. Miloš Růžička
49. OG
13. 11. 08 20:15 P3 Lomíci VET Estudiantes VET B 7. 2:5 (0:4)
Díky povedenému sólu Waltera šli hosté brzy do vedení a celý první poločas byli lepším týmem. Po přestávce Lomíci srovnali krok, ale z mírné převahy vytěžili jen dva góly v závěru. Milan Macela, Milan Kvajsar
Lomíci VET Estudiantes VET B
Karel Kulhánek – Jaroslav Bánovský, Miroslav Buzek, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Pavel Kucler, Miloš Princ vs Jan Kriesman – Antonín Herzog, Martin Just, Lubomír Kubička, Antonín Pustějovský, Pavel Toman, Petr Walter
52. Jaroslav Bánovský
54. Josef Krupička
9., 30. Petr Walter
17. Martin Just
25. Antonín Pustějovský
49. Pavel Toman
30. 10. 08 20:15 P3 Estudiantes VET B Slepí koně VET 6. 1:4 (0:1)
Tvrdší a hodně na tělo hrané utkání, v němž rozhodly brejky Slepých koní. Zejména hráč Owen byl pro obranu Estudiantes dost rychlý. Domácí nevyužili hodně gólových šancí. Luboš Urban
Estudiantes VET B Slepí koně VET
Antonín Alčer – Antonín Herzog, Martin Just, Jan Kriesman, Radovan Loužecký, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda, Petr Walter vs Martin Morozovič – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Jaroslav Renda
58. Pavel Toman 21. Martin Gutvirt
44., 55. Owen Chapman
56. Pavel Fifka
43. Petr Gutvirt
16. 10. 08 20:45 ZAK Vibromax 1985 juniorka Estudiantes VET B 5. 0:4 (0:2)
Díky extra formě č.2 Waltera, vedli EST. na úvodu druhé části již 0:3. Ve 38.min. pak ještě VEJVODA přidal další branku na 0:4. Walter výborně i bránil a tak se Est. podařilo udržet čisté konto. No zkrátka u všeho byl Walter - MUŽ ZÁPASU! Jambor, Píta
Vibromax 1985 juniorka Estudiantes VET B
Milan Satranský – Petr Burian, Karel Čáp, Josef Doseděl, Luboš Hladík, Jiří Mužíček, Jiří Petrla vs Antonín Alčer – Martin Just, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Radovan Loužecký, Vlastibor Vejvoda, Petr Walter
15., 23., 33. Petr Walter
38. Vlastibor Vejvoda
1. 10. 08 19:00 P3 Estudiantes VET B Orion Praha SK B 4. 1:2 (1:1)
Pohledné a technické utkání, s mnoha šancemi na obou stranách. Jen těch branek bylo málo. Adam Slánský, Petr Tomečka
Estudiantes VET B Orion Praha SK B
Martin Just – Antonín Herzog, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Radovan Loužecký, Antonín Pustějovský, Pavel Toman, Petr Walter vs Václav Kovařík – Miloš Jirák, Václav Jirsák, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Slavomír Novotný, Vít Štěpánek
14. Pavel Toman 21. Aleš Kuželka
37. Slavomír Novotný
18. 9. 08 19:30 DEKAN FC Střešovice Estudiantes VET B 3. 1:3 (0:2)
Výborný zápas, dvě individuality Loužecký a Cibík, slušné tempo a korektní přístup. Loužecký našel přeci jen o něco více pochopení u spoluhráčů. Cibík byl bráněn i třemi hráči a prosadil se jen jednou hned při výkopu. Výsledek pečetěn v poslední minutě. Jan Severa, Radek Škarda
FC Střešovice Estudiantes VET B
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Antonín Alčer – Antonín Herzog, Martin Just, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Radovan Loužecký, Antonín Pustějovský, Pavel Toman, Petr Walter
39. Milan Cibík 9. Antonín Herzog
23. Radovan Loužecký
60. Petr Kytka
55. Lubomír Kubička
11. 9. 08 17:00 HANSP Estudiantes VET B Kehar club VET 2. 4:3 (2:3)
Utkání plné rušných momentů a zvratů. Domácí odmítli jít do poločasového vedení, když nejprve promrhali dvoubrankový náskok, aby pak Walter neproměnil penaltu a tak poločasový obrat dokonal Lepša. Ve druhé půli domácí zmobilizovali síly a otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Zajistili si tak dva body, o které mohli ovšem tři minuty před koncem přijít, jenže domácí gólman byl proti a nařízenou penaltu chytil. Tomáš Bárta
Estudiantes VET B Kehar club VET
Antonín Alčer – Antonín Herzog, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Petr Walter vs Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Josef Liska, Pavel Ondra, Martin Rieger, Miroslav Zeman