12. Traktor humus VET A 11 1 0 10 17:48 2

Út 21.10.08 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Bílý lev CF VET   (VL3A)
Út 21.10.08 18:15 zzNOVOB Sklenářka S.G. Rychlé pípy VET   (VL2A)
Po 3.11.08 17:00 DEKAN VV Vokra VV Defect   (VL2A)
Po 3.11.08 18:15 DEKAN Demínka B Socra FC AFK Karlín   (HL6A)

7. 12. 08 19:30 HRAB3 Manchester United V TuMPach 1.AC VET 11. 1:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Ladislav Němec, Jakub Martinek
Manchester United V TuMPach 1.AC VET
Pavel Novák – Boleslav Entner, František Hodač, Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich vs Jan Vítek – Vít Brabec, Petr Porebski, Tomáš Sluka, Richard Šváb, Petr Zlámal
42. Karel Šafařík 7. Richard Šváb
23. 11. 08 17:30 P3 Speciál jedna Manchester United V 10. 4:1 (2:1)
Zápas odehraný ve svižném tempu, rozhodla přesnější koncovka Speciálu a výpadek koncentrace hostů před a po přestávce. Gólman Manchesteru zabránil ve druhé půli několika dalším jasným gólům. Martin Horyna, Michal Kočí
Speciál jedna Manchester United V
Jiří Dorazil – Jaroslav Holub, Martin Kladiva, Karel Kodeš, Martin Kopřiva, David Ledinský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Jaroslav Zíka vs Radek Pecák – František Hodač, Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Miroslav Rozporka, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich
3., 51. Radovan Sveykovský
29. Jaroslav Zíka
33. Martin Kopřiva
17. Ivan Kubík
17. 11. 08 17:30 DEKAN Manchester United V Traktor humus VET A 9. 3:1 (1:1)
Utkání dobré úrovně, o jehož vítězi rozhodl samotný závěr. Traktor se v úvodu ujal vedení, ale Manchester do přestávky vyrovnal. Po změně stran se hrálo dlouho bez branek a vypadalo to na remízu. V poslední pětiminutovce však hráči Manchesteru dvěma góly rozhodli. Jiří Čermák
Manchester United V Traktor humus VET A
Radek Pecák – Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Jiří Panec, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich vs Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Jaroslav Zámyslický
25. Jaroslav Novotný
55. Václav Schwengsbier
58. Ivan Kubík
2. Václav Meisner
6. 11. 08 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Manchester United V 8. 5:0 (2:0)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po dohodě řídil utkání hráč Interu Klofáč.
Inter Lotyšák VET A Manchester United V
Petr Haas – Daniel Brodský, Petr Ezr, Zdeněk Janoušek, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Radek Pecák – Ivan Kubík, Karel Šafařík, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich
11., 54. Jan Malypetr
30., 37. Daniel Brodský
39. Martin Kraus
2. 11. 08 18:45 DEKAN Manchester United V Tycho de Brahe VET 7. 0:6 (0:3)
Manchester hrál pouze ve čtyřech v poli. Jednoznačná záležitost. Jan Kaňok, Jan Svoboda
Manchester United V Tycho de Brahe VET
Radek Pecák – Boleslav Entner, Jiří Panec, Karel Šafařík, Michal Voldřich vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Michal Pína, Antonín Tichý
5. Michal Pína
14. Aleš Netolický
28. Jiří Bidovský
40. Michal Košťál
45. Antonín Tichý
53. Marek Poláček
14. 10. 08 20:15 P1 Zachovalí Manchester United V 6. 2:3 (0:2)
Pohledné utkání, které pokazilo zbytečné nesportovní chování. Richard Lottring
Zachovalí Manchester United V
Jan Libjak – Tomáš Dolínek, Pavel Dvořák, Petr Houf, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Bedřich Lebeda, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Radek Pecák – Boleslav Entner, Vratislav Hanzlík, František Hodač, Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Jiří Panec, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský
42. Vratislav Hanzlík
8. 10. 08 20:15 P2 Manchester United V Santa Dominica VET 5. 0:6 (0:0)
Jasná převaha Santa Dominiky se ólově projevila až ve druhém poločase. Ke konci utkání patrná únava. Lukáš Zeman, Petr Sova
Manchester United V Santa Dominica VET
Radek Pecák – Vratislav Hanzlík, František Hodač, Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Jiří Panec, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich vs Martin Petrů – Kamil Kohout, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Michal Pospiš, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
32., 38. Roman Šťastný
40. Miloš Pastyřík
52. Miloslav Lev
53., 54. Kamil Kohout
1. 10. 08 19:00 P2 PH Servis Manchester United V 4. 2:2 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Milan Letoch, Zbyněk Johanis
PH Servis Manchester United V
Petr Andreas – Jiří Čermák, Petr Kožich, Roman Künzel, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc vs Radek Pecák – Boleslav Entner, Vratislav Hanzlík, Karel Kašpar, Jaroslav Novotný, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich
29. Ivo Sedlák
40. Petr Kožich
15. Jaroslav Novotný
58. Vratislav Hanzlík
25. 9. 08 19:00 P3 Gambrinus VH VET Manchester United V 3. 5:0 (4:0)
Hezká kombinační hra vítězů. A to ještě brankář Manchesteru několik šancí zneškodnil. Petr Walter, Jan Toman
Gambrinus VH VET Manchester United V
Michal Petráš – Milan Doruška, Petr Grégr, Petr Hromas, František Novák, Milan Novák vs Radek Pecák – Boleslav Entner, Jiří Panec, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich
6. Milan Novák
17., 27., 43. Petr Grégr
28. Petr Hromas
11. 9. 08 18:15 BECH Manchester United V Dřeváci 2. 3:1 (0:0)
Po vyrovnané první půli se Dřeváci zaslouženě ujali vedení na začátku poločasu druhého a měli i více ze hry, ale po dvou střelách Kubíka, na kterých měl svůj podíl doposud vynikající brankář se hra vyrovnala. Karel Kopecký, Dalibor Tomek
Manchester United V Dřeváci
Radek Pecák – Boleslav Entner, Vratislav Hanzlík, Ivan Kubík, Jaroslav Novotný, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský vs Tomáš Šlemr – Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Martin Kment, Petr Rathouský, Milan Žák
37., 39. Ivan Kubík
56. Václav Schwengsbier
33. Petr Dosoudil
2. 9. 08 19:15 ZAK Calvados FC Manchester United V 1. 5:1 (2:1)
Jednoznačné vítězství domácích. Roman Bajtek, Daniel Stránský
Calvados FC Manchester United V
Michal Háva – Václav Hanzlík, Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, David Polák, David Spousta, Josef Vejšický vs František Hodač – Boleslav Entner, Ivan Kubík, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich