Čt 9.4.09 17:00 zzANG Terasy KFC A Orosený Paragraf   (HL6D)
Čt 9.4.09 18:15 zzANG Bakera VET Dřevorubci Modřany V   (VL1A)
Čt 23.4.09 17:00 zzANG XXX Terasy KFC A   (HL6D)
Čt 23.4.09 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany V Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)

18. 6. 09 18:15 HANSP Dvorce SK MPI A.G.Č.V. 11. 2:4 (1:1)
Poměrně vyrovnaný zápas. Až na menší výměnu názorů mezi rozhodčím a kapitánem domácích proběhlo vše bez problémů. Daniel Profous
Dvorce SK MPI A.G.Č.V.
Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený vs František Opolský – Milan Haas, Pavel Kaidl, Daniel Krynický, Martin Neruda, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek, Tomáš Voříšek
5. Tomáš Landgráf
39. Petr Pařízek
42 Luboš Olmr 24. Daniel Krynický
36., 55. Martin Neruda
52. Martin Urbánek
2. 6. 09 18:15 zzANG UTS Vršovice Dvorce SK MPI 10. 3:0 (0:0)
UTS předváděli týmovou kombinační hru, která s postupujícím časem přinášela ovoce i s ohledem na fakt, že Dvorce měli pouze jednoho hráče na střídání. Oboustraně čistý zápas. Jakub Plachetka, Aleš Vytečka
UTS Vršovice Dvorce SK MPI
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Kodýtek, Jan Krtil, David Rada, David Šefara, Aleš Štorc, David Štorc, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák vs Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený
31., 54. Aleš Štorc
41. David Rada
26. 5. 09 18:15 zzANG President FC Dvorce SK MPI 9. 1:7 (0:3)
Hosté nepřipustili v poměrně vyrovnaném utkání žádné debaty o výsledku.
President FC Dvorce SK MPI
Roman Kadlec – Ladislav Fořt, Mikuláš Hnátek, Petr Kadlec, David Sommer, Vladimír Sup vs Marcel Nikl – Marek Haleš, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený
46. Ladislav Fořt 1. Luboš Olmr
8., 16. Marek Haleš
32., 37. Petr Pařízek
38. OG
52. Oldřich Přibyl
19. 5. 09 18:15 zzANG Dvorce SK MPI Queens Park Club 8. 6:0 (2:0)
Utkání bylo v osmé minutě za stavu 2:0 předčasně ukončeno. Kapitán QPC požádal o ukončení zápasu pro zranění několika hráčů svého týmu.
Dvorce SK MPI Queens Park Club
Marcel Nikl – Marek Haleš, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený vs Petr Voves – Robert Baščan, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Michal Rod, Daniel Smrčka
4. David Zelený
6. Marek Haleš
2. Michal Rod
6. Petr Voves
7. Robert Baščan
12. 5. 09 19:30 zzANG J.R.Club A Dvorce SK MPI 7. 0:1 (0:1)
Vyhrál tým, kterému vyšla jedna střela, kterou gólman domácích neviděl.
J.R.Club A Dvorce SK MPI
Roberto Terragni – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Alessio Scarano vs Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený
28. David Zelený 36. Tomáš Landgráf
54. Tomáš Landgráf
5. 5. 09 18:15 zzANG Dvorce SK MPI GTL A 6. 8:2 (5:1)
Utkání rozhodla situace, kdy kapitán hostí za stavu 3:1 netrefil odkrytou branku a po vzoru nedáš - dostaneš skončil poločas 5:1. Druhý se dohrával jen z povinnosti, ale domácí ještě tři branky přidalli. Jan Menhard
Dvorce SK MPI GTL A
Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený vs Pavel Novák – David Guerrero, Michal Hořejší, Ivan Novák, Jiří Polanský, Zoltán Schneider, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal
8. Marek Haleš
15., 20., 26. Petr Pařízek
30. Tomáš Landgráf
35., 41., 60. Oldřich Přibyl
13., 44. Ivan Novák
28. 4. 09 18:15 zzANG Gambrinus VH Dvorce SK MPI 5. 2:3 (2:2)
Krásné vyhecované utkání v rychlém tempu plné zajímavých momentů. Utkání by slušela remíza, ale v závěru strhli vítězství na svoji stranu hosté. Jiří Šebesta, Denis Wanča
Gambrinus VH Dvorce SK MPI
Michal Petráš – Roman Kašajík, Rostislav Kotas, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka vs Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený
23., 29. Roman Kašajík 28., 30. Oldřich Přibyl
55. Petr Pařízek
21. 4. 09 18:15 zzANG Dvorce SK MPI Tuscarora A 4. 5:4 (3:1)
Parádní utkání, ve kterém byli hosté vždy o krok pozadu. Domácí podali velmi dobrý týmový výkon.
Dvorce SK MPI Tuscarora A
Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený vs Roman Alba – Roman Alba, Petr Marek, Petr Mocek, Jakub Sedláček, Jan Všetečka
21. Petr Marek
16. 4. 09 18:15 zzNOVOB Betl K.F.K. B Dvorce SK MPI 3. 6:0 k.
Hosté se dostavili až po uplynutí čekací doby. Jiří Svoboda, Josef Nový
Betl K.F.K. B Dvorce SK MPI
Vít Klupák – Jan Batrna, Tomáš Čedík, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Miloslav Král, Jan Lutr vs Marcel Nikl – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, David Zelený
6. 4. 09 18:45 TEMPO Dvorce SK MPI G.I.C La Plate de Cünde 2. 5:10 (3:3)
Vyhrál lepší ze soupeřů, i když ve druhé části první půle vlivem podcenění se do vedení dostali domácí. Dvorce však ve druhé půli zapomněli bránit, čehož hosté beze zbytku využili. Zápas byl útočný bez systému v obraně. Jan Oplt
Dvorce SK MPI G.I.C La Plate de Cünde
Luboš Olmr – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Marcel Nikl, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Dušan MelíšekTomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Martin Strouhal, Daniel Vališ