Technický fotbal z obou stran s velice zajímavými individuálními výkony bylo kaženo hecováním a nadávkami hráčů mezi sebou. David Mička, Lukáš Skřivan
Daniel Smrčka – Robert Baščan, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Michal Rod, Petr Voves vs Dušan Melíšek – Jan Maxa, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
32., 54. Martin Pecka
59. Martin Strouhal
43. Miroslav Pecka
4. 6. 09 19:00 P3 G.I.C La Plate de Cünde J.R.Club A 10. 1:3 (0:1)
Domácí hráli v první půli profesorský fotbal bez zájmu a JR Club toho před přestávkou využil. La Plate sice hned po změně stran vyrovnali, ale herně je to nijak nenakoplo a naopak dvakrát lacino inkasovali. Po třetí brance sice chytili druhý dech, ale zvláště hráč Holub ho ventiloval jinak než by bylo vhodné. JR Club výsledek ubránil a zaslouženě vyhrál. Lukáš Závodský
G.I.C La Plate de Cünde J.R.Club A
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Martin Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička
32. Ondřej Holub 52 Ondřej Holub 29., 46. Tomáš Kaprálek
38. David Mička
25. 5. 09 19:30 KBELY GTL A G.I.C La Plate de Cünde 9. 1:1 (0:1)
Utkání dobré kvality skončilo zaslouženou remízou.
GTL A G.I.C La Plate de Cünde
Radek Witkovský – David Guerrero, Marek Hladík, Tomáš Hladík, Michael Mráz, Ivan Novák, Zoltán Schneider, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Zdeněk Šlehofer, Martin Vyhnal vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Martin Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
44. Zoltán Schneider 15 Martin Vyhnal
35 Zdeněk Šlehofer
50 Ivan Novák
16. Jakub Pírko
21. 5. 09 18:15 BECH G.I.C La Plate de Cünde Gambrinus VH 8. 2:5 (2:1)
Velmi kvalitní utkání, které rozhodl druhý poločas. La Plate ve snaze vyrovnat otevřeli hru a přestali v závěru úplně bránit, z rychlých brejků Gambrinus trestal a nakonec zvítězil o tři branky, což určitě neodpovídá průběhu utkání. Jiří Jansa, Petr Kostelka
G.I.C La Plate de Cünde Gambrinus VH
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Michal Petráš – Roman Kašajík, Rostislav Kotas, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka
3. Jakub Pírko
26. Jan Maxa
28., 38. Radek Smolík
50., 52. František Novák ml.
58. Jan Vladyka
14. 5. 09 20:15 P3 Tuscarora A G.I.C La Plate de Cünde 7. 3:3 (1:1)
Krásný vyrovnaný zápas, oba týmy předváděly fotbal na vysoké úrovni. Zasloužená remíza po vydařeném závěru domácích. Viktor Komar, Petr Veselý
Tuscarora A G.I.C La Plate de Cünde
Roman Alba – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček vs Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
2., 58. Petr Vondráček
56. Tomáš Slabý
2. Ondřej Holub
37. Jan Maxa
44. Jakub Pírko
7. 5. 09 19:15 ZAK G.I.C La Plate de Cünde Betl K.F.K. B 6. 5:3 (3:1)
Velmi pohledné utkání, plné krásných gólů, ale i tvrdých osobních soubojů. O vítězství svého týmu rozhodl hattrickem Pírko.
G.I.C La Plate de Cünde Betl K.F.K. B
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Jakub Pírko, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Vít Klupák – Jan Batrna, Tomáš Čedík, Petr Cízner, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Petr Wiesner
7. Martin Strouhal
21., 42., 47. Jakub Pírko
2. David Filip
39. Petr Wiesner
40. Jan Batrna
29. 4. 09 18:30 HRAB3 G.I.C La Plate de Cünde UTS Vršovice 5. 3:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Hosté začali oslabeni a brzy dostali dva góly, a to rozhodlo. Michal Perna, Roman Bačák
G.I.C La Plate de Cünde UTS Vršovice
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jan Maxa, Dušan Melíšek, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Jan Kilián – Jan Krtil, Martin Sekan, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák
2., 56. Martin Strouhal
5. Daniel Vališ
19. Peter Teniak
23. 4. 09 20:30 METE1 Audi United FC G.I.C La Plate de Cünde 4. 1:0 (0:0)
Velmi pohledné utkání s rychlostí i důrazem a skvělými gólmany na obou stranách. Michal Adámek, Pavel Najman
Audi United FC G.I.C La Plate de Cünde
Jan Berger – Jan Brodecký, Lukáš Carboch, František Douděra, Mileli Dumitru, Marek Kóňa, Martin Kyloušek, Michal Minařík, Martin Šimek vs Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Martin Strouhal, Daniel Vališ
57. Marek Kóňa 30 Martin Kyloušek 11. Ondřej Holub
30. Jan Maxa
13. 4. 09 20:45 BECH G.I.C La Plate de Cünde A.G.Č.V. 3. 2:0 (0:0)
Vyrovnané kvalitní utkání. Hosté se dlouho pokoušeli vyrovnat, měli velký tlak, ale domácí měli Holuba, který rozhodl. Petr Chmelař
G.I.C La Plate de Cünde A.G.Č.V.
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Martin Strouhal vs František Opolský – Pavel Kaidl, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Martin Neruda, Stanislav Pech, Tomáš Voříšek
40., 55. Ondřej Holub
6. 4. 09 18:45 TEMPO Dvorce SK MPI G.I.C La Plate de Cünde 2. 5:10 (3:3)
Vyhrál lepší ze soupeřů, i když ve druhé části první půle vlivem podcenění se do vedení dostali domácí. Dvorce však ve druhé půli zapomněli bránit, čehož hosté beze zbytku využili. Zápas byl útočný bez systému v obraně. Jan Oplt
Dvorce SK MPI G.I.C La Plate de Cünde
Luboš Olmr – Marek Haleš, Tomáš Landgráf, Marcel Nikl, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Dušan MelíšekTomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Martin Pecka, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Martin Strouhal, Daniel Vališ