10. Klokan Perón club A 11 3 0 8 37:56 6

Pá 3.4.09 16:45 ZAK Masters V Apostrophe FZ   (VL2B)
Pá 3.4.09 18:00 ZAK Hell´s boys Růžoví delfínci 97,2   (HL4C)
Pá 24.4.09 16:45 ZAK PH Servis Masters V   (VL2B)
Pá 24.4.09 18:00 ZAK Démoni Hell´s boys   (HL4C)
Ne 3.5.09 18:45 ZAK Debakl FC Erko Kbely   (HL5I)
Ne 3.5.09 20:00 ZAK TuMPach 1.AC VET Calvados FC   (VL3C)

30. 3. 10 20:00 ZAK Boston HS Vojenské lesy 1. 3:1 (1:0)
Utkání bylo zpočátku vyrovnané. Důležitý moment přišel v 9.minutě, kdy rozhodčí pustil faul na Kargla, útočník Bostonu Hrodek se se dostal sám před gólmana Čabu a pohodlně otevřel skóre. Vojenské lesy musely začít útočit, což byla voda na mlýn konsolidované obraně Bostonu. Ani po změně stran se obraz hry nezměnil, Lesy se snažily útočit a Boston trestal jejich chyby. Jako v 39.minutě, když po chybné malé domů, zvýšil na 2:0 Cruz. O pět minut později Hrodek svým druhým gólem dostal Boston už do tříbrankového vedení. Až ve 46.minutě se poprvé rozvlnila síť v brance Bostonu, když Hochmeister "angličanem" snížil. To bylo ale pohříchu vše co dokázali hráči Vojenských lesů se skóre zápasu udělat. Miroslav Kastner, Martin Flegr
Boston HS Vojenské lesy
Jakub Janáček – Michal Běla, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Ondřej Myška, Jiří Sivák vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Radek Hochmeister, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek
9., 44. Josef Hrodek
39. Jan Cruz
46. Radek Hochmeister
15. 6. 09 18:45 STER1 Vojenské lesy Klokan Perón club A 11. 5:4 (4:2)
Kvalitní fotbal v podání dvou nejúspěšnějších týmů posledních let(dohromady 17 titulů), kterým se v letošní sezóně příliš nedařilo. Klokan vstoupil do utkání lépe a v deváté minutě se po střele Kučery ujal vedení.. Vojenské lesy však dokázali za pouhé dvě minuty vyrovnat, když se trefil Dohnal, po nezištné přihrávce Matějovského. V 15.minutě se mezi střelce zapsal Bäumel, opět po asistenci Matějovského a o minutu později, zkompletoval Matějovský "asistenční hattrick", když vybídl ke skórování Bartejse. Další změna skóre přišla ve 20.minutě když Šmerda nastřelil tyč a odražený míč uklidil do sítě Matějovský. Klokani nebyli bez šance, ale pouze dvakrát zazvonili na tyč Řezáčovy branky. Až ve 30.minutě se znovu prosadil Kučera a dal ještě Klokanům šanci na zvrat v utkání. Druhá půle začala ve znamení zvýšené aktivity Klokanů a jejich snaha přinesla ovoce tři minuty po začátku, když Hašek snížil na rozdíl jediné branky. Hráči Vojenských lesů byli v herním a střeleckém útlumu a tak není divu, že Štěpánek ve 40.minutě vyrovnal. Klokan ve snaze strhnout vítězství na svou stranu ještě více otevřel obranu, což nahrálo Vojenským lesům a jejich nebezpečným brejkům, které výborně likvidoval gólman Kolkanů. Nestačil až na střelu Bartejse, který v 49.minutě strhl vedení zpět na stranu Vojenských lesů. Klokan sice měl závěrečný tlak a s ním dvě dobré šance, ale na výsledku už se nic nezměnilo.
Vojenské lesy Klokan Perón club A
Pavel Řezáč – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Marek Matějovský, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda vs Erik Löffler – Ondřej Bálek, Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Petr Štěpánek
40. Petr Štěpánek
8. 6. 09 20:00 ZAK Traktor humus A Vojenské lesy 10. 3:9 (1:3)
Od úvodních  minutzískaly Vojenské lesy převahu a v 5.minutě otevřel skóre Bartejs. O minutu později však Šefrna pohotově vyrovnal. Góly Matějovského a Bartejse z 15. respektive 17.minuty dostaly Lesy do dvoubrankového vedení a uklidnily spoluhráče. Ještě před poločasem jedna střela Traktoristů skončila na tyči Čabovy branky. Nástup do druhé půle byl jasně v režii Vojenských lesů, když se mezi 35. až 47.minutou postupně mezi střelce zapsala pětice hráčů. Kargl, Bartejs, Dohnal, Bäumel a Matějovský dali skóre podobu lehkého debaklu a poté hráči Lesů polevili v koncentraci. Toho využili Šefrna a Zvolský, když během minuty dvěma góly korigovali výsledek. Poslední slovo měly ovšem Vojenské lesy, když Matějovský v 59.minutě zkompletoval hattrick a dal tak výsledku konečnou podobu. Jan Strachan, Eugen Klíma
Traktor humus A Vojenské lesy
Filip Kudrnáč – Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Václav Meisner, Pavel Řepa, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Matějovský, Daniel Pašek, Pavel Řezáč
43. Roman Bäumel
1. 6. 09 20:45 ARIT Vojenské lesy Šumavan-Balkán 9. 1:3 (1:1)
Utkání lépe zahájily Vojenské lesy a v 10. minutě se ujaly vedení, když po přihrávce Bartejse, Dohnal střelou z úhlu prostřelil golmana. V 11. minutě měl tutovku Pašek, ale nedal a skore se měnilo na druhé straně. Obránci VL se snažili řešit ve 13.min. situaci příliš fotbalově, toho využil Šírl, když přízemní střelou překonal Čabu a srovnal. Poté získal Šumavan územní převahu, ale soupeř ji m hrozil brejky. Skore se měnilo ve 39.minutě, když střelu Dochtora nešťastně tečoval Šmerda za záda padajícího Čaby. Šumavan se poté zatáhl více do obrany, ale převaha VL vyzněla brankově naprázdno, naopak v 56.minutě dal Grejcar výsledku definitivní podobu. Tomáš Bárta, Martin Strouhal
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Daniel Pašek, Pavel Řezáč, Jaromír Šmerda vs Tomáš Obermajer – Michal Dochtor, Petr Dochtor, Roman Grajcár, Lubomír Karda, Vojtěch Kubányi, Martin Pospíšil, Radek Šírl
10. Jiří Dohnal 13. Radek Šírl
39. Petr Dochtor
56. Roman Grajcár
25. 5. 09 20:00 ZAK Vokra VV Vojenské lesy 8. 0:3 (0:0)
Utkáí zahájily oba týmy opatrně. Vokra však působila konsolidovanějším dojmem a také si vytvořila první šanci. V první půli se ovšem gólově nedokázal prosadit ani jeden celek. Druhou půli začaly lépe Vojenské lesy a ve 34.minutě otevřel skóre Bartejs. Poté Vokra ve snaze o vyrovnání začala více útočit a Lesy si vytvářely šance z protiútoků. Přesto se skóre měnilo až v závěrečných minutách utkání. V 55.minutě opět Bartejs pojistil výhru pro Lesy a minutu před koncem zkompletoval hattrick, čímž stanovil konečný výsledek na 3:0 pro Vojenské lesy. Lukáš Michl, Martin Vejsada
Vokra VV Vojenské lesy
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor
34., 55., 59. Petr Bartejs
18. 5. 09 19:30 KBELY Santa Tranta PC A Vojenské lesy 7. 1:1 (1:0)
Na malém hřišti ve Kbelích se nedal hrát příliš kombinační fotbal. Úvod byl vyrovnaný, Vojenské lesy si vytvořily více příležitostí, ale vedení se ujala Santa Tranta. Od toho okamžiku se Santa stáhla do obranné ulity, ze které jejich hráči vyráželi do nebezpečných protiútoků. Také z převahy Voj. lesů se rodily šance, ale bez gólového vyjádření. Po změně stran se převaha lesů stupňovala, ale gólman Jeřábek dlouho držel čisté konto, byť leckdy se štěstím. Převaha však vyrovnání přeci jen přinesla, když po rohovém kopu skóroval v 55. min. Šmerda. Závěrečné minuty přinesly šance na obou stranách, skóre se však již nezměnilo. František Hanzák, Václav Kolafa
Santa Tranta PC A Vojenské lesy
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Daniel Krulich, Marek Moravský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, Pavel Řezáč, Jaromír Šmerda
20. Petr Stupka 55. Jaromír Šmerda
11. 5. 09 20:00 ZAK Vojenské lesy Rowdies HFC 6. 1:1 (0:0)
V úvodu byla hra celkem vyrovnaná, od 15.minuty získaly Lesy územní převahu a uzamkly soupeře na jeho polovině hřiště. Rowdies se soustředili na obranu a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Převaha domácích nepřinesla brankové vyjádření, Belladu několikrát zachránila konstrukce jeho branky. A tak se nakonec ujali vedení hosté, když ve 37.minutě skóroval Socher. Vojenské lesy ještě vystupňovaly svou převahu, ale Belladu nemohli překonat. Nakonec se však Lesy dočkaly vyrovnání, když v 55.minutě překonal Belladu nádhernou dělovkou Filípek. Karel Čáp
Vojenské lesy Rowdies HFC
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Jan Filípek, Radek Hochmeister, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Jaroslav Bellada – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Václav Dub, Filip Fuchsa, Martin Hošek, Otakar Mestek, Richard Peer, Martin Pleštil, Václav Socher, Jan Toman
55. Jan Filípek 37. Václav Socher
4. 5. 09 20:00 ZAK Restaurace U Pecků A Vojenské lesy 5. 3:4 (3:1)
Úvod utkání vyšel hráčům Restaurace, především Jiřímu Novákovi. Hned v první minutě po jeho střele vyrazil hostující gólman míč před sebe a po následném souboji byla nařízena penalta, kterou Petržílka s přehledem proměnil. V 11. minutě to po dvou dalších akcích Nováka zakončených jeho spoluhráči bylo už 3:0. Od 20.minuty Lesy převzaly iniciativu a vytvářely si brankové příležitosti, které však nezakončovaly ideálně. Až ve 24.minutě našel Pašek centrem Hochmeistra, který snížil na 3:1. Také po změně stran útočili hlavně hosté, ale domácí měli nebezpečné brejky, ze kterých mohli skórovat. V rozmezí 43.až 53. minuty daly Vojenské lesy tři góly a dostaly se do vedení. Hektické závěrečné minuty sice přinesly ještě další gólové šance na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.
Restaurace U Pecků A Vojenské lesy
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Josef Dufek, Radek Hochmeister, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda