Pá 10.4.09 18:15 BECH Libeň SK A Šejk Peterka   (HL5E)
Pá 10.4.09 19:30 BECH Rohožník United FC B Delivery FC   (HL6E)
Pá 10.4.09 20:45 BECH Holosmetky FC A Důchodci   (HL2B)
Po 27.4.09 17:30 STER3 Ecotoner Speciál Braník VET   (VL4A)
Po 27.4.09 18:45 STER3 Katovna Žižkov Bakera VET   (VL1A)
Po 27.4.09 20:00 STER3 Berlínští lvi S.N.F. A   (HL2B)

14. 6. 09 13:45 TEMPO Farkáň 92 1.FC Kojots United 11. 9:4 (3:1)
Na hostujícím týmu bylo vidět, že mu vůbec o nic nejde... Za stavu 5:1 začal hrát a dokázal trochu zkorigovat výsledek, i když Farkáň dál proměňoval brejky, a to hrál celý zápas oslaben. Petr Jedlička
Farkáň 92 1.FC Kojots United
Jan Mandelík – Petr Adam, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Ondřej Nierostek vs Pavel Svoboda – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek
8. Filip Donát
31. 5. 09 15:00 zzANG Kojots United A - klub 90 10. 2:8 (0:6)
Domácí brzdil omezený počet hráčů a také lehce zraněný brankář. Výsledek je až příliš krutý. Adam Trska, Jan Trska
Kojots United A - klub 90
Petr Svoboda – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Vojtěch Šimůnek vs Milan Svoboda – Josef Holkup, Tomáš Kaplan, Jiří Lopata, Michal Lukács, David Mareš, František Mrázek, Jan Rosák, Bedřich Šťastný
46., 48. Vojtěch Šimůnek 4. Jiří Lopata
11. Michal Lukács
12., 24. David Mareš
17., 40., 50. Tomáš Kaplan
28. Bedřich Šťastný
24. 5. 09 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Kojots United 9. 2:1 (1:1)
Kojoti se ujali vedení ale před poločasem se prosadil Folber a vyrovnal. Po změně stran pak druhým gólem otočil skóre ve prospěch LMI.
Lord Mayor Idiot Kojots United
Vladimír Pelán – Karel Engliš, Vladimír Folber, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Petr Hartmann, Robert Šárovec vs Petr Svoboda – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek
30., 43. Vladimír Folber 4. Vojtěch Šimůnek
17. 5. 09 18:45 P1 Kojots United Reage boys 8. 5:3 (2:1)
Do posledních minut vyrovnaný zápas, koncovku zvládli lépe domácí. Michael Kyjak, Michal Černík
Kojots United Reage boys
Petr Svoboda – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Vojtěch Šimůnek vs Pavel Sivák – Daniel Čermák, Michal Jareš, Jan Kocum, Martin Lehečka, Ivan Straka, Radek Švejdar
5. Vojtěch Šimůnek
27. Tomáš Jozífek
46., 60. Filip Donát
52. Václav Adolf
16., 56. Michal Jareš
44. Radek Švejdar
10. 5. 09 15:00 P2 Benda OFC Kojots United 7. 1:3 (0:0)
Aktivnější domácí překvapila efektivita brejků hostů a najednou to bylo 0:2. Poté se hosté soustředili na obranu a využili ještě jednu z chyb domácích, ti pak už jen korigovali na 1:3. Martin Vrbovský, Jozef Borčin
Benda OFC Kojots United
Bohumil Váňa – Jan Baudyš, Jan Heinrich, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Petr Svoboda – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Vojtěch Šimůnek
56. Vladimír Kůla 31. Filip Donát
42. Vojtěch Šimůnek
48. Tomáš Jozífek
28. 4. 09 20:15 P3 Kojots United Pražačka 6. 0:2 (0:1)
Bojovné utkání plné osobních soubojů, slovních výpadů a nervozity. Vítězství si připsali hosté díky fantastickému výkonu gólmana a dvoum podařeným akcím. Martin Procházka, Tomáš Procházka
Kojots United Pražačka
Tomáš Jozífek – Václav Adolf, Filip Donát, Ondřej Jupa, Jaroslav Křivka, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek vs Tomáš Mattern – Andreas García, Jiří Karafiát, Ladislav Kratochvíl, Petr Kubín, David Nauš, Tomáš Solar, Jan Syrovátka, Zbyněk Zahrádka
13 Václav Adolf 27. Jiří Karafiát
34. Ladislav Kratochvíl
26. 4. 09 15:00 P3 Sever 1.FC Kojots United 5. 3:2 (2:0)
Vítězný tým se opíral o výborný výkon Štědroňského ml., jenž se podílel na všech brankách Severu. Kojotům prospěla poločasová výměna brankářů a zvýšené úsilí po obrátce stran a nakonec sahali po bodu. Vít Pecka, Martin Oulehla
Sever 1.FC Kojots United
Tomáš Roštík – Jiří Charousek, Pavel Dusbaba, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Petrák, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Petr SvobodaFilip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek
11. Jiří Štědronský
18. Pavel Dusbaba
44. Jiří Štědronský
47. Filip Donát
57. Vojtěch Šimůnek
19. 4. 09 17:30 P2 Kojots United M - Bubo A 4. 1:3 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které zdobily technické finesy hostujícího Rouba a přesné výkopy domácího gólmana Svobody. Kojoti i ve čtyřech bojovali, nakonec však zaslouženě zvítězili hosté. Vanda Seidelová, Jan Novotný
Kojots United M - Bubo A
Petr SvobodaFilip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Vojtěch Šimůnek vs Miroslav Samec – Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička
24. Vojtěch Šimůnek 11. František Roub
57. Jan Kubr
60. Josef Kubr
20. Josef Řebíček
13. 4. 09 17:30 P3 Arabská Kojots United 3. 1:1 (0:0)
Opatrné utkání, ve kterém oba týmy vycházely ze zajištěné defenzivy. O remíze rozhodla chyba brankáře Kojotů. Radovan Jánský
Arabská Kojots United
Jan Egem – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský vs Tomáš Jozífek – Filip Donát, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Jaroslav Křivka, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda
52. Michal Skorkovský 47. Vojtěch Šimůnek
5. 4. 09 16:15 P1 Kojots United Šrot FC 2. 4:4 (1:1)
Vyrovnaná hra nahoru dolů. Šrot nedal ve druhé půli spoustu šancí a nechal Kojoty vyrovnat. Martin Vápeník, Tomáš Vápeník
Kojots United Šrot FC
Petr Svoboda – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Jaroslav Křivka, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek vs Michal Adamec – Zbyněk Adamec, Jan Konšel, Pavel Kramer, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Jan Ptáčník, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček
9. Filip Donát
41. Michal Kroh
57., 60. Petr Svoboda
17., 49., 56. Pavel Kramer
54. Zbyněk Adamec
29. 3. 09 12:30 zzZARUB Absinth Kojots United 1. 6:0 (1:0)
Trošku překvapivě jasný zápas. Ze začátku to určitě nevypadalo na jasnou výhru Absinthu. Poslední minuty už Kojoti odchodili a proto došlo k výraznému navýšení skóre. Jiří Ptáček, Lukáš Kotrba
Absinth Kojots United
David Vítek – Michal Baštář, Ladislav Just, Ondřej Pohan, Martin Svoboda, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Martin Šimek – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Jaroslav Křivka, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda