Po 18.5.09 17:00 STOD Mastný tyče Nemesis   (HL2A)
Po 18.5.09 18:15 STOD 1.FC Žižkov Notorlet Stodůlky   (HL5A)
Po 18.5.09 19:30 STOD Vyzunk FM Ruzyně 1995 AC   (HL4A)
Po 8.6.09 17:00 zzZARUB Banana Chiquíta Lucián FC A   (HL3A)
Po 8.6.09 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Trops Old Boys 1.SK   (VL2A)
Po 8.6.09 19:30 zzZARUB Deko Mastný tyče   (HL2A)

14. 6. 09 13:45 TEMPO Farkáň 92 1.FC Kojots United 11. 9:4 (3:1)
Na hostujícím týmu bylo vidět, že mu vůbec o nic nejde... Za stavu 5:1 začal hrát a dokázal trochu zkorigovat výsledek, i když Farkáň dál proměňoval brejky, a to hrál celý zápas oslaben. Petr Jedlička
Farkáň 92 1.FC Kojots United
Jan Mandelík – Petr Adam, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Ondřej Nierostek vs Pavel Svoboda – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek
8. Filip Donát
31. 5. 09 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Farkáň 92 1.FC 10. 3:7 (0:3)
Domácí korigovali až v samém závěru, přesto však nebyli o tolik slabším týmem. Milan Čech, Marek Mach
Lord Mayor Idiot Farkáň 92 1.FC
Karel Engliš – Pavel Císař, Roman Drábek, Vladimír Folber, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Jaroslav Zlámal vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek
48. Roman Drábek
51. Jaroslav Zlámal
54. Pavel Císař
20., 30., 42., 47. Petr Adam
23., 39. Jan Fousek
43. Tomáš Kofroň
24. 5. 09 15:00 P2 Farkáň 92 1.FC Benda OFC 9. 4:1 (2:0)
Farkáň vyhrála zcela zaslouženě. Od počátku lépe kombinovala a dokázala využít všechny své šance. Hynek Franta
Farkáň 92 1.FC Benda OFC
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň vs Bohumil Váňa – Jan Baudyš, Jan Heinrich, Vladimír Kůla, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
21., 51. Petr Adam
29., 45. Jan Fousek
49. Vladimír Kůla 30. Miloslav Svatoš
17. 5. 09 15:00 zzPANK1 Sever 1.FC Farkáň 92 1.FC 8. 1:1 (0:0)
Hosté měli v prvním poločase jasnou převahu a když ji na počátku 2. poločasu konečně zúročili ve vedoucí gól, zdálo se že si jdou pro vítězství. Jenže opak byl pravdou a hosté nakonec mohou být rádi za bod, jelikož tlak domácích byl v závěru značný.
Sever 1.FC Farkáň 92 1.FC
Roman Kuba – Jiří Charousek, Pavel Dusbaba, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Petrák, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek
42. David Jankovský 32. Jan Fousek 56. Karel Jelínek
10. 5. 09 17:30 P1 Farkáň 92 1.FC Arabská 7. 5:1 (3:0)
Pěkné fotbalové utkání, kdy po lepších kombinačních akcích zaslouženě zvítězili domácí. V posledních deseti minutách se hosté snažili kontrovat, ale bohužel bezúčelně. Marek Jaroš, Filip Hamza
Farkáň 92 1.FC Arabská
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň vs Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Jan Egem, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák
19., 44., 46. Petr Adam
24. Karel Jelínek
26. Jan Fousek
39. Martin Jinek
3. 5. 09 12:30 TEMPO Absinth Farkáň 92 1.FC 6. 1:4 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Absinth Farkáň 92 1.FC
David Vítek – Michal Baštář, Ladislav Just, Martin Moník, Martin Svoboda, Jakub Uher, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň
41. Jakub Uher 23. OG
33. Jan Fousek
39. Petr Adam
42. Tomáš Kofroň
26. 4. 09 12:30 P3 Farkáň 92 1.FC A - klub 90 5. 4:2 (4:2)
Heroický výkon Farkáně, který ač bez možnosti střídání a posledních 10 min. dokonce pouze se 4 hráči v poli udolal houževnatého soupeře. Přitom hosté měli skvělý vstup do utkání a vedli 2:0. Poté ovšem Fousek dvěma góly vyrovnal a o obrat se postaral nejlepší hráč na hřišti Adam. Vít Pecka, Pavel Strejček
Farkáň 92 1.FC A - klub 90
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň vs Milan Svoboda – Josef Holkup, Tomáš Kaplan, Jiří Lopata, Michal Lukács, David Mareš, František Mrázek, Jan Rybář, Bedřich Šťastný
17., 22. Jan Fousek
27., 29. Petr Adam
42 Martin Kavalír 7. Bedřich Šťastný
12. Jiří Lopata
46. Tomáš Kaplan
19. 4. 09 18:45 P1 Reage boys Farkáň 92 1.FC 4. 2:3 (2:1)
Hrál se relativně kontaktní fotbal z obou stran. V první půli působili o něco fotbalověji domácí a také ho vyhráli. Ve druhé půli se projevila širší lavička hostů, kteří byli ve zbytku zápasu aktivnější,  což vedlo až k otočení výsledku. Patrik Sieber, Michal Kalát
Reage boys Farkáň 92 1.FC
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Sivák, Radek Švejdar vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek
20. Pavel Sivák
27. Radek Švejdar
45 Martin Lehečka 21. Martin Kavalír
35. Petr Adam
55. Jan Fousek
7. 4. 09 20:45 DEKAN Farkáň 92 1.FC Pražačka 3. 0:3 (0:2)
Důrazné a bojovné utkání bylo vyrovnanější, než napovídá konečný výsledek. Pražačka se dokázala vyvarovat chyb v obraně a sama těžit z rychlých protiútoků. Ve vítězném týmu vynikal rozvážný režisér hry Syrovátka a rychlý Mattern. Tým Farkáně byl vyrovnaný, za uklidňování rozvášněných spoluhráčů si zaslouží uznání kapitán Kavalír. Miroslav Jiřička, Petr Dittrich
Farkáň 92 1.FC Pražačka
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek, Štěpán Suchý vs Petr Kubín – Andreas García, Pavel Jirák, Jiří Karafiát, Jiří Líkař, Tomáš Mattern, Tomáš Solar, Jan Syrovátka
4., 53. Andreas García
25. Jan Syrovátka
5. 4. 09 17:30 P2 M - Bubo A Farkáň 92 1.FC 2. 5:2 (1:0)
Zasloužené vítězství lepšího týmu. Oba soupeři hráli čistě. Libor Švec
M - Bubo A Farkáň 92 1.FC
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Vojtěch Holoubek, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, Petr Řebíček, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Ondřej Nierostek
22. Jan Kaše
31. Vojtěch Holoubek
36. Jakub Vítek
53., 60. Filip Kirchberger
47., 51. Petr Adam 48. Jan Fousek
29. 3. 09 16:15 P1 Farkáň 92 1.FC Šrot FC 1. 0:2 (0:1)
Velmi bojovné utkání, plné technických fines, které díky dvěma povedeným akcím vyhrál Šrot, jinak excelovali brankáři. Petr Bulín
Farkáň 92 1.FC Šrot FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek vs Michal Adamec – Zbyněk Adamec, Michal Andráško, Jan Konšel, Pavel Kramer, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Jan Ptáčník, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček