24. 5. 09 17:30 P1 M - Bubo A Arabská 9. 3:3 (1:2)
Zcela zasloužená remíza, po výborném výkonu obou týmů.
Miroslav Samec – Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Petr Řebíček, Jakub Vítek vs Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Michal Skorkovský
5. Martin Fried
13. Viktor Dolista
49. Petr Hájek
17. 5. 09 17:30 P2 Absinth M - Bubo A 8. 1:3 (1:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, domácím pak došly síly kvůli nemožnosti střídat. Marek Kouřímský, Radek Vojtěch
Absinth M - Bubo A
David Vítek – Ladislav Just, Ondřej Pohan, Martin Svoboda, Jakub Uher, Martin Zeman vs Jan Dušek – Manuel Fernandez, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Petr Koller, Josef Kubr, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička
5. Ondřej Pohan 38. Jan Dušek
46. Filip Kirchberger
54. František Roub
9. František Roub
10. 5. 09 17:30 P2 M - Bubo A A - klub 90 7. 2:7 (1:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se začal ve  druhém poločase prosazovat a lépe kombinovat A-klub, navíc ve 48.minutě byl vyloučen jeden z domácích hráčů. Přesilovku hosté využili několika góly a tak zaslouženě zvítězili. Michal Pešek, Jozef Borčin
M - Bubo A A - klub 90
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Milan Svoboda – Josef Holkup, Tomáš Kaplan, Michal Lukács, David Mareš, František Mrázek, Jan Rybář, Bedřich Šťastný
48. Josef Holkup
3. 5. 09 17:30 P2 Reage boys M - Bubo A 6. 1:1 (1:0)
Velmi slušné pohledné a vyrovnané utkání, kterému nechyběl náboj. Každý ze soupeřů udával chvíli tempo hry. Domácí měli v závěru tutovky, které ale trestuhodně zahodili, což je může mrzet. Rastislav Macko, Martin Vobecký
Reage boys M - Bubo A
Ondřej PavlíčekJaromír Hladůvka, Michal Jareš, Jan Kocum, Martin Lehečka, Pavel Sivák, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Vojtěch Holoubek, Jan Kaše, Petr Koller, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička
29. Jaromír Hladůvka 31. Jakub Vítek 48. Jan Kubr
26. 4. 09 17:30 P2 M - Bubo A Pražačka 5. 4:5 (4:2)
Utkání nadprůměrné úrovně originálního průběhu. Domácí si v úvodu vytvořili čtyřbrankový náskok, soupeř se však nevzdal, do přestávky snížil, po změně stran vyrovnal a v samém závěru rozhodl.
M - Bubo A Pražačka
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Vojtěch Holoubek, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Petr KubínAndreas García, Jiří Karafiát, Ladislav Kratochvíl, David Nauš, Tomáš Solar, Jan Syrovátka, Zbyněk Zahrádka
2., 13. František Roub
9. Filip Kirchberger
12. Jan Kubr
15., 32. Andreas García
17., 48. Jan Syrovátka
60. Jiří Karafiát
19. 4. 09 17:30 P2 Kojots United M - Bubo A 4. 1:3 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které zdobily technické finesy hostujícího Rouba a přesné výkopy domácího gólmana Svobody. Kojoti i ve čtyřech bojovali, nakonec však zaslouženě zvítězili hosté. Vanda Seidelová, Jan Novotný
Kojots United M - Bubo A
Petr SvobodaFilip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Vojtěch Šimůnek vs Miroslav Samec – Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička
24. Vojtěch Šimůnek 11. František Roub
57. Jan Kubr
60. Josef Kubr
20. Josef Řebíček
13. 4. 09 17:30 P1 Šrot FC M - Bubo A 3. 3:3 (3:1)
První poločas diktovali tempo hry domácí a vytvořili si náskok, ale ve druhém poločase ho svými chybami ztratili. Zápas tak skončil zaslouženou remízou. Michal Kovář, David Štěpina
Šrot FC M - Bubo A
Jan Ptáčník – Zbyněk Adamec, Jan Konšel, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček vs Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, Petr Řebíček, František Roub, Jakub Vítek, Karel Vodička
2. Zbyněk Adamec
4., 15. Jan Konšel
24. Jan Kubr
42. František Roub
5. 4. 09 17:30 P2 M - Bubo A Farkáň 92 1.FC 2. 5:2 (1:0)
Zasloužené vítězství lepšího týmu. Oba soupeři hráli čistě. Libor Švec
M - Bubo A Farkáň 92 1.FC
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Vojtěch Holoubek, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, Petr Řebíček, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Ondřej Nierostek
22. Jan Kaše
31. Vojtěch Holoubek
36. Jakub Vítek
53., 60. Filip Kirchberger
47., 51. Petr Adam 48. Jan Fousek
29. 3. 09 20:00 P1 Lord Mayor Idiot M - Bubo A 1. 3:1 (1:1)
LMI postupně přebírali iniciativu a po zásluze zvítězili.
Lord Mayor Idiot M - Bubo A
Aleš Krempa – Pavel Císař, Karel Engliš, Vladimír Folber, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Robert Šárovec, Petr Zeman vs Filip Kirchberger – Manuel Fernandez, Jan Kaše, Petr Koller, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Josef Samec, Miroslav Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička