Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 20.6.09 | 08:45 | DEKAN | Tycho de Brahe FC B Akvaristika TJ | 11. | 4:1 |
So 20.6.09 | 08:45 | ZAK | Emergency Hashlerka THC 1993 B | 11. | 0:3 |
So 20.6.09 | 08:45 | zzNOVOB | Šachťor Praha CF Houbařův Ráj | 11. | 3:1 |
So 20.6.09 | 08:45 | P2 | Sebulba Utd. Profesoři | 11. | 0:3 |
So 20.6.09 | 08:45 | KBELY | Scarface AC Přezletice SK RSC | 11. | 1:7 |
So 20.6.09 | 08:45 | zzPANK1 | Příkopy FC UNI - Lužiny | 11. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Scarface AC | 11 | 8 | 1 | 2 | 62:33 | 17 |
2. | UNI - Lužiny | 11 | 6 | 3 | 2 | 28:20 | 15 |
3. | Tycho de Brahe FC B | 11 | 5 | 4 | 2 | 46:32 | 14 |
4. | Hashlerka THC 1993 B | 11 | 6 | 2 | 3 | 35:26 | 14 |
5. | Houbařův Ráj | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:28 | 11 |
6. | Šachťor Praha CF | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:37 | 11 |
7. | Emergency | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:22 | 10 |
8. | Akvaristika TJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:25 | 10 |
9. | Příkopy FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:44 | 10 |
10. | Přezletice SK RSC | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:23 | 7 |
11. | Profesoři | 11 | 1 | 2 | 8 | 17:34 | 4 |
12. | Sebulba Utd. | 11 | 1 | 1 | 9 | 16:47 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 29.3.09 | 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15 | DEKAN | Sebulba Utd. |
Ne 29.3.09 | 18:45, 20:00 | ZAK | Profesoři |
Po 6.4.09 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Tycho de Brahe FC B |
Út 7.4.09 | 17:00, 18:15 | KBELY | Šachťor Praha CF |
Pá 24.4.09 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Tycho de Brahe FC B |
Pá 24.4.09 | 17:00, 18:15 | KBELY | Šachťor Praha CF |
Ne 26.4.09 | 17:30, 18:45 | zzPANK2 | Houbařův Ráj |
Ne 10.5.09 | 10:00, 11:15 | KBELY | Přezletice SK RSC |
Ne 17.5.09 | 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15 | DEKAN | Akvaristika TJ |
Ne 17.5.09 | 17:30, 18:45 | KBELY | Houbařův Ráj |
Ne 24.5.09 | 08:45, 10:00 | BECH | Emergency |
Ne 24.5.09 | 12:30, 13:45 | KBELY | Příkopy FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Samec | Scarface AC | 19 |
2. | Martin Machata | Břewnow boys KMK | 16 |
3. | Martin Vais | Tycho de Brahe FC B | 14 |
4. | Petr Morávek | Tycho de Brahe FC B | 14 |
5. | Lukáš Labuda | Houbařův Ráj | 13 |
6. | Roman Procházka | Scarface AC | 11 |
7. | Jan Sochor | Příkopy FC | 11 |
8. | Petr Jeník | Terron AC Bozi B | 11 |
9. | Jaroslav Herman | UNI - Lužiny | 11 |
10. | Tomáš Gasparovič | Emergency | 10 |
11. | Miroslav Cicko | Hashlerka THC B | 10 |
12. | František Hulínský | Tycho de Brahe FC B | 10 |
13. | Robert Štíbr | Scarface AC | 8 |
14. | Martin Budař | Přezletice SK RSC | 8 |
15. | Michal Lupínek | Gremio | 7 |
16. | Lukáš Kubelka | Přezletice SK RSC | 7 |
17. | Filip Foit | Hashlerka THC B | 7 |
18. | Pavel Rozkovec | Profesoři | 6 |
19. | David Černý | STS Chvojkovice - Brod | 6 |
20. | Pavel Pokorný | Přezletice SK RSC | 5 |