Ne 26.4.09 17:30 zzPANK2 Jednota Košík JH   (HL7H)
Ne 26.4.09 18:45 zzPANK2 Eskadra smrti ONBLACK   (HL8R)
Ne 17.5.09 17:30 KBELY Hashlerka THC 1993 A Befeleme   (HL7H)
Ne 17.5.09 18:45 KBELY Atomový veverky A Letňany BD   (HL7J)

20. 6. 09 08:45 zzNOVOB Šachťor Praha CF Houbařův Ráj 11. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se zvyšující se převahou domácích, zejména vlivem většího počtu hráčů na střídání. Z obou stran slušně vedené utkání s minimem faulů. Jiří Žampa, Robert Mikšík
Šachťor Praha CF Houbařův Ráj
Roman Kreisinger – Marián Danko, Jan Hrabánek, Jan Jakimeczko, Tomáš Jindra, Martin Machata, David Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Jiří Polák, Karel Růžička, Václav Váradi vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Milan Prokop, Jakub Zais
24., 51. Miroslav Novotný
50. Martin Machata
3. Lukáš Labuda
6. 6. 09 10:00 zzPANK1 Houbařův Ráj Sebulba Utd. 10. 3:2 (1:0)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým.
Houbařův Ráj Sebulba Utd.
Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Petr Staveník, Jakub Švehla, Jakub Zais vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Martin Kuták, Michal Lupínek, Ondřej Štěpánský, Martin Štumpf, Petr Sváda
13., 38. Lukáš Labuda
43. OG
41. Michal Lupínek
53. Tomáš Jindra
30. 5. 09 11:15 P2 Scarface AC Houbařův Ráj 9. 5:3 (4:0)
Scarface vlastní poklad malovaný jako obrázek. Hráč samec nejen vyznává tetování, ale také válí fotbal a byl to on kdo otevřel skóre. V první půli mu sekundovali i další a tak poločas skončil 4:0. Po změně stran se však brankostroj zasekl a Houbaři našli svůj ráj. Během deseti minut stáhli náskok na 4:3 a znovu probudili hrdinu. Kdo jiný než Samec ukončil zápas hattrickem a body tak bere Scarface. Petr Jambor
Scarface AC Houbařův Ráj
Filip Junek – Radek Dvořáček, Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Robert Štíbr vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Milan Prokop, Jakub Zais
5., 10., 57. Jan Samec
17. Filip Junek
25. Štěpán Gregor
37. Dominik Feltl
38. Lukáš Labuda
47. Tomáš Daňhel
23. 5. 09 08:45 TEMPO Houbařův Ráj Příkopy FC 8. 9:3 (4:2)
Jednoznačné utkání vyhráli zaslouženě domácí. hrálo se v duchu fair play. Milan Petrák, Roman Krsek
Houbařův Ráj Příkopy FC
Tomáš Daňhel – Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Petr Staveník, Jakub Švehla vs Marek Škorvaga – David Černý, Jiří Klain, Martin Klain, Martin Matějka, Pavel Ryneš, Jan Sochor, Jan Thienel
9., 18., 26., 45., 53., 58. Lukáš Labuda
13., 38. Petr Pavlíček
59. Dominik Feltl
20., 42. David Černý
29. Jan Sochor
16. 5. 09 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Houbařův Ráj 7. 6:1 (2:0)
Na 7.ligu nadprůměrné utkání, ve kterém domácí skvěle kombinovali a zaslouženě vyhráli. Zdeněk Holakovský, Jiří Vítek
Přezletice SK RSC Houbařův Ráj
Petr Panocha – Tomáš Berka, Lukáš Kubelka, Jiří Mareš, Jakub Šiller, Libor Slavata vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Petr Pavlíček, Milan Prokop, Petr Staveník, Marek Švehla, Jakub Zais
20., 49., 53. Tomáš Berka
26. Libor Slavata
40., 46. Jakub Šiller
59. Marek Švehla
8. 5. 09 12:30 KBELY Houbařův Ráj Profesoři 6. 5:1 (2:0)
Zápas byl opticky vrovnaný, tým domácích si i přesto vytvořil náskok, který tým Profesoři nedokázal přes veškerou snahu smazat. Závěr druhé půle byl ve znamení oboustraně otevřené a líbivé hry. Pavel Mařata, Roman Typlt
Houbařův Ráj Profesoři
Tomáš Daňhel – Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Petr Staveník, Jakub Švehla, Marek Švehla, Jakub Zais vs Vladislav Ferkl – Tomáš Dvořák, Peter Galavský, Motohiro Hosoya, Patrik Khudhur, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček
10. Petr Staveník
24. Lukáš Labuda
50. Jakub Švehla
59., 59. Marek Švehla
54. Tomáš Dvořák
25. 4. 09 10:00 P3 Houbařův Ráj UNI - Lužiny 5. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Luboš Růžička, Martin Vodka
Houbařův Ráj UNI - Lužiny
Tomáš Daňhel – Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Milan Prokop, Petr Staveník, Jakub Švehla, Marek Švehla vs Jaroslav Pleskač – Michal Červeňák, Tomáš Havlíček, Jaroslav Herman, Libor Novák, Ján Pekník, Petr Stejskal
18. 4. 09 08:45 P2 Hashlerka THC 1993 B Houbařův Ráj 4. 2:6 (0:3)
V první půli vyhecované utkání, které vyústilo ve žlutá napomenutí. Po změně stran se hra uklidnila. Zasloužená výhra lepšího týmu. Tomáš Luka, Patrik Gregor
Hashlerka THC 1993 B Houbařův Ráj
Stanislav Bittner – Jan Bartůněk, Pavel Bartůněk, Miroslav Cicko, Filip Foit, Miroslav Hroch, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Petr Staveník, Jakub Švehla, Marek Švehla, Jakub Zais
60. Jakub Zais
11. 4. 09 11:15 P3 Houbařův Ráj Akvaristika TJ 3. 0:3 (0:0)
Velmi pohledný zápas. Hrálo se čistě a férově. Akvaristika vyhrála zaslouženě, poté co hráčům Houbařova ráje došly síly. Michael Richter, Jan Šebesta
Houbařův Ráj Akvaristika TJ
Vladimír Olšovský – Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Milan Prokop, Marek Švehla, Jakub Zais vs Josef Klail – Radek Holubec, Petr Jeník, Jan Kirschner, Ladislav Malý, Vladimír Němec, Zdeněk Pagač, Jan Petříček, David Ryšavý
40. Jan Kirschner
50. Zdeněk Pagač
55. Petr Jeník
4. 4. 09 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Houbařův Ráj 2. 1:2 (0:2)
Utkání dobré úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím týmu Houbařův ráj. Jiří Rus
Tycho de Brahe FC B Houbařův Ráj
Pavel Tolman – František Hulínský, Petr Morávek, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Vladimír Olšovský – Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Milan Prokop, Petr Staveník, Jakub Švehla, Jakub Zais
53. Martin Vais 16. Petr Pavlíček
24. Petr Staveník
28. 3. 09 11:15 P3 Houbařův Ráj Emergency 1. 0:2 (0:0)
Po vyrovnaném a bezbrankovém prvním poločase, začal s náporem tým Emergency a ve 37. minutě se ujal vedení po pěkné akci, zakončené skluzem. Houbařův ráj sice bojoval, ale branku nevstřelil a v 57. minutě Gasparovič krásnou střelou pojistil vítězství Emergency. Hynek Heisig