Ne 7.6.09 13:45 zzTKSPA Magic boys Buffeti HK   (HL8S)
Ne 7.6.09 15:00 zzTKSPA Améby AFC B Sporting Luka   (HL8O)
Ne 7.6.09 16:15 zzTKSPA Habet Praha FŇ Los Gigoalos   (HL8Q)
Ne 7.6.09 17:30 zzTKSPA Deportivo Praga Letňany BD   (HL7J)
Ne 7.6.09 18:45 zzTKSPA River lejt B Real Sharks   (HL6J)

20. 6. 09 08:45 KBELY Scarface AC Přezletice SK RSC 11. 1:7 (0:0)
Ačkoliv se nejdřív zdálo, že se týmy nesejdou, nakonec se sešly oba. Utkání bylo plné akcí a střel, místy bylo trochu vyhrocené. Jan Barcal, Petr Mlejnek
Scarface AC Přezletice SK RSC
Michal Čiernik – Radek Dvořáček, Matouš Hlušička, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Robert Štíbr vs Lukáš Kubelka – Tomáš Berka, Martin Budař, Jiří Krejčoves, Jan Moulis, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Libor Slavata
60. Martin Plevka 33., 38., 53. Jiří Krejčoves
43., 57., 59. Martin Budař
49. Jakub Šiller
6. 6. 09 12:30 KBELY Profesoři Scarface AC 10. 3:5 (3:1)
Profesoři Scarface AC
Vladislav Ferkl – Jan Brabenec, Motohiro Hosoya, Patrik Khudhur, Martin Nůsek, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Michal Čiernik – Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Robert Štíbr
1., 13., 29. Pavel Rozkovec 12. Martin Plevka
37., 42. Jan Samec
39. Robert Štíbr
59. Štěpán Gregor
30. 5. 09 11:15 P2 Scarface AC Houbařův Ráj 9. 5:3 (4:0)
Scarface vlastní poklad malovaný jako obrázek. Hráč samec nejen vyznává tetování, ale také válí fotbal a byl to on kdo otevřel skóre. V první půli mu sekundovali i další a tak poločas skončil 4:0. Po změně stran se však brankostroj zasekl a Houbaři našli svůj ráj. Během deseti minut stáhli náskok na 4:3 a znovu probudili hrdinu. Kdo jiný než Samec ukončil zápas hattrickem a body tak bere Scarface. Petr Jambor
Scarface AC Houbařův Ráj
Filip Junek – Radek Dvořáček, Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Robert Štíbr vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Milan Prokop, Jakub Zais
5., 10., 57. Jan Samec
17. Filip Junek
25. Štěpán Gregor
37. Dominik Feltl
38. Lukáš Labuda
47. Tomáš Daňhel
23. 5. 09 08:45 P3 Hashlerka THC 1993 B Scarface AC 8. 4:4 (3:3)
Vyrovnané, hezké utkání, zasloužená remíza. Pavel Kaucký, Jan Baborský
Hashlerka THC 1993 B Scarface AC
Stanislav Bittner – Pavel Bartůněk, Miroslav Cicko, David Cyprian, Miroslav Hroch, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Petr Šmíd, Michael Špaček, Petr Vopálka vs Matouš Hlušička – Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Robert Štíbr
56. Lukáš Kunt
16. 5. 09 11:15 P3 Scarface AC Akvaristika TJ 7. 7:2 (3:2)
Čtyři branky domácího celku jsou označeny jako vlastní neboť rozhodčí uvedl čísla střelců, ovšem čísla u hráčů v zápise schází.
Scarface AC Akvaristika TJ
Michal Čiernik – Štěpán Gregor, Jakub Havel, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Jakub Raboch, Jan Samec, Jiří Samec, Robert Štíbr, Richard Valoušek vs Josef Klail – Petr Jeník, Jan Kirschner, Ladislav Malý, David Ryšavý, Václav Zadina
7., 45., 60. Roman Procházka
14., 30., 42., 55. OG
12. Petr Jeník
29. David Ryšavý
8. 5. 09 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Scarface AC 6. 3:9 (2:2)
Drtivý nástup AC Scarface byl korunován vedením 0:2, ale poté polevili a Tycho do poločasu rychlými výpady vyrovnalo.Druhý poločas začal jako první tlakem Scarface a byl odměněn dvoubrankovým náskokem. Na to ještě tycho dokázalo odpovědět gólem, ale nedisciplinovanost Vaise, který z ničehonic odešel do kabin odsoudila tycho do konce utkání hrát bez střídání. Mladší tým Scarface toho využil. Ke konci utkání se ještě zranili po srážce vlastních hráčů Tycha a dohrávali ve 4. Petr Vorm, Jiří Štechmüller
Tycho de Brahe FC B Scarface AC
Bohumil Karafiát – Petr Morávek, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Michal Čiernik – Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Martin Plevka, Roman Procházka, Jakub Raboch, Jan Samec, Robert Štíbr
55. Štěpán Gregor
1. 5. 09 08:45 KBELY Šachťor Praha CF Scarface AC 4. 4:10 (0:4)
Utkání jednoznačného průběhu plné gólů. Vítězný tým sázel soupeři gól za gólem, nakonec se zastavil na desítce. Domácím vyšla čtvrthodinka ve druhém poločase, kdy vstřelili své čtyři branky.
Šachťor Praha CF Scarface AC
Roman Kreisinger – Marián Danko, Jan Jakimeczko, Tomáš Jindra, Martin Machata, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Jiří Polák, Karel Růžička, Václav Váradi vs Michal Čiernik – Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Jiří Samec, Robert Štíbr, Richard Valoušek
36., 48., 49. Martin Machata
40. Václav Váradi
4., 28., 37. Jiří Samec
21., 34., 36., 59. Robert Štíbr
27., 39. Roman Procházka
55. Richard Valoušek
25. 4. 09 11:15 P2 Scarface AC Emergency 5. 3:1 (2:0)
Jednoznačné utkání za řežie Scarface, které Emergency nedokázali zdramatizovat. Scarface má asi soutěž o to, kod vystřelí za zápas vícekrát,  jinak by mohli dát o 20 gólů více. Robert Bertien Fencl, Jiří Cipra
Scarface AC Emergency
Michal Čiernik – Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Martin Plevka, Roman Procházka, Jakub Raboch, Jan Samec, Richard Valoušek vs Petr Hostaša – Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Karel Pavlíček, David Řehořka, Michal Šárka, Radek Seidl
10. Roman Procházka
25. Jan Samec
59. Martin Plevka
58. Karel Pavlíček
11. 4. 09 10:00 zzPANK1 Scarface AC Sebulba Utd. 3. 4:0 (2:0)
Jednoznačná partie, v domácím dresu kraloval hráč č. 10 Samec.
Scarface AC Sebulba Utd.
Michal Čiernik – Matouš Hlušička, Filip Junek, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Jakub Raboch, Jan Samec, Richard Valoušek vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Ondřej Štěpánský, Martin Štumpf
4., 37. Richard Valoušek
9. Roman Procházka
51. Jakub Raboch
4. 4. 09 10:00 zzTKSPA UNI - Lužiny Scarface AC 2. 4:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích. Po vstřeeníi gólu na 3:1 už jenom kontrolovali průběh utkání. Po té ještě padl jeden gól na koždé straně.
UNI - Lužiny Scarface AC
Jaroslav Pleskač – Michal Červeňák, Tomáš Havlíček, Jaroslav Herman, Jan Paux, Ján Pekník, Martin Popovič, Michal Rehák, Jan Šikl, Petr Stejskal vs Roman Procházka – Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Filip Junek, Martin Plevka, Jakub Raboch, Jan Samec, Richard Valoušek
13. Michal Červeňák
19. Jaroslav Herman
35. Michal Rehák
52. Jan Šikl
8., 55. Jan Samec
28. 3. 09 08:45 P2 Příkopy FC Scarface AC 1. 2:12 (1:4)
Utkání bylo hráno v ospalém tempu, hlavně kvůli týmu Příkopy. Tým Scarface se jim, ač vybaven lepšími hráči bohužel přizpůsobil. Petr Žáček, Jan Horalík