7. Sací komando Modřany 11 7 1 3 36:29 9
12. Rokoko - Travel HCZ 11 0 0 11 0:66 0

So 28.3.09 11:15 HANSP Boca Seniors Krokodýl Vršovice FC   (HL8J)
So 28.3.09 12:30 HANSP Kenguru FC Klub odložených mužů   (HL8M)
So 28.3.09 13:45 HANSP Neúspěch Strouhalák Strážci Pomeranče   (HL7G)
So 28.3.09 15:00 HANSP Dejvický expres Tankista Orange   (HL8L)
So 28.3.09 16:15 HANSP 64! FC Kobylisy A KC. Wallabies   (HL6G)

21. 6. 09 16:15 zzZARUB MoKo 2.FC Gangbeng 11. 0:0 (0:0)
Utkání hodně slabé úrovně. Divím se, že brankáři neusnuli nudou. Zápas bez jediné kloudné šance, skončil zaslouženě bez branek. Petr Harant, Kamil Vavřina
MoKo 2.FC Gangbeng
Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Jiří Křivský, Jan Stolář, Pavel Švarc vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
14. 6. 09 15:00 HANSP Gangbeng Magic boys 10. 3:0 (2:0)
Slušný zápas s minimem faulů. V obraně i koncovce byl lepším týmem Gangbeng. Vladimír Spěvák
Gangbeng Magic boys
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Michael Richter – Jan Kabíček, Tomáš Kolomazník, Jaroslav Mareček, Václav Němeček, Jan Šebesta
9. Ondřej Tyrychtr
14. Jiří Herrmann
52. Jakub Grafnetter
7. 6. 09 12:30 zzZLICH Koza znezaneřáděná Gangbeng 9. 1:1 (0:1)
Gangbeng se štěstím uhájil bod, jelikož herně lepší Koza neproměnila ani stoprocentní šance. Kamil Srb ml., Milan Nejman
Koza znezaneřáděná Gangbeng
Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Michal Macek, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
50. Pavel Ptáček 14. Jiří Douda
31. 5. 09 12:30 KBELY Gangbeng Hardly Athletic 8. 3:0 (1:0)
Bojovné utkání průměrné úrovně, hrané za stálé převahy Gangbengu. Alan Karn, Robert Junek
Gangbeng Hardly Athletic
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Martin Zeljak – Martin Busta, Dean Caffrey, Fernando Feria, Borislav Ivanov, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Roman Vomlel, Robert Zeljak
24., 38. Radek Dvořák
35. Martin Vaňač
24. 5. 09 15:00 zzANG Gangbeng Sací komando Modřany 7. 6:0 (5:0)
Ve velkém horku byl jasně lepší domácí Gangbeng a zaslouženě zvítězil. Jan Hodík, Ondřej Koucký
Gangbeng Sací komando Modřany
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
8., 27. Jakub Grafnetter
22., 24. Martin Vaňač
28. Radek Dvořák
39. Ondřej Novotný
17. 5. 09 16:15 zzJUNI2 Buffeti HK Gangbeng 6. 1:1 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Buffeti HK Gangbeng
Petr Uchytil – Vít Bartoš, Michal Kurcik, Petr Mazúr, Vojtěch Přibyl, Marek Šedlbauer, Libor Široký vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Martin Vaňač
39. Petr Mazúr 58. Radek Dvořák
3. 5. 09 17:30 zzHAGIB Gangbeng Athletico KMF 5. 5:4 (1:2)
Začátek utkání patřil Athleticu, ale postupně převzali otěže utkání do rukou hráči Gangbengu a zápas dotáhli do vítězného konce. Jaromír Hajn, Jan Odvárka
Gangbeng Athletico KMF
Jiří Douda – Radek Dvořák, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Martin Vaňač vs Jiří Bruna – Milan Fudali, Tomáš Pecka, Tomáš Rejlek, Michael Rutar, Tomáš Sluka, Petr Zlámal
21. Jiří Douda
31., 53., 56. Radek Dvořák
48. Lukáš Kohoutek
5., 7. Tomáš Pecka
45., 60. Tomáš Rejlek
26. 4. 09 16:15 P3 Albuquerque tuplaks Gangbeng 4. 3:6 (2:2)
Hráči AT se rychle ujali vedení, ale hosté našli brzkou odpověď a vyrovnali. Do poločasu padlo ještě po brance na každé straně. O všem rozhodla úvodní desetiminituvka druhého poločasu, kdy se podařilo Gangbengu vstřelit tří góly. Vít Pecka, Pavel Strejček
Albuquerque tuplaks Gangbeng
Jiří Vařeka – Zdeněk Balcar, Rudolf Bucha, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Václav Kotek, Robert Mikšík, Miroslav Paštěka, Jan Rajšpís, Martin Šimoník, Jiří Wolf vs Nikolas Petr – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
43. Lukáš Kohoutek
18. 4. 09 08:45 BECH Gangbeng Rokoko - Travel HCZ 3. 6:0 k.
Zápas proběhl bez komplikací. Rostislav Klouda
Gangbeng Rokoko - Travel HCZ
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Petr Kotek – Pavel Burian, Jiří Dančišák, Petr Dančišák, David Hozman, Antonín Kédl, Roman Kostka
2., 23., 35., 41., 55. Jakub Grafnetter
10., 25., 51. Radek Dvořák
29., 53. Martin Vaňač
40. Lukáš Kohoutek
35., 55. Jiří Dančišák
4. 4. 09 13:45 TEMPO Parukářka FC Gangbeng 2. 2:4 (2:2)
Hosté si udržovali po celý zápas převahu, vytvořili si náskok, o který ale v závěru 1.poločasu po dvou chybách přišli. Ve druhém poločase si opět vytvořili náskok, který tentokráte udrželi. Norman David, Tomáš Reiter
Parukářka FC Gangbeng
Milan Diviš – Jiří Čihák, Radim Fischer, David Jedlička, Stanislav Pýcha, Přemysl Rokyta, Radim Sabela vs Petr Solnička – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
28., 30. Stanislav Pýcha 16., 57. Jakub Grafnetter
27. Radek Dvořák
37. Jiří Herrmann
29. 3. 09 13:45 zzJUNI1 Gangbeng Orange Predators B 1. 1:2 (0:0)
V prvním poločase se jednalo o vyrovnaný souboj. Na počátku druhé půle otevřel skóre Bouše z trestného kopu a o deset minut později pojistil vedení Wiesner. Ve 46.minutě sice Herrmann snížil, ale Predators si výhru pohlídali.

pozn.redakce: Rozhodčí uvedl u branky Gangbengu pouze jméno Herrmann, takže je to 50 na 50. Pokud je autorem gólu P.Herrmann, napište na adresu redakce@rbpress.cz
Vladimír Benda, Petr Komárek
Gangbeng Orange Predators B
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Michal Němeček – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Jan Krouský, Jakub Krupička, Jiří Mareš, Otto Naď, Ondřej Vysopal, Jan Wiesner