Po 26.10.09 18:45 TEMPO Kalparta Kids Cerveza 18.FC   (HL6F)
Po 26.10.09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Hertha ZMZ   (HL1A)
Po 9.11.09 18:30 HRAB3 Socra FC AFK Karlín Vinohrady FC   (HL7D)
Po 9.11.09 19:45 HRAB3 Restaurace U Pecků A Vokra VV   (HL1A)

1. 12. 09 18:15 ARIT J.R.Club A Gambrinus VH 11. 4:8 (0:3)
Hned v úvodu nastřelili hráči Gambrinusu třikrát tyčku a nedařilo se mu dopravit míč do branky. Pak ale spustili ofenzivní smršť, zejména dvojice Hancko - Grégr se činila a bylo vystaráno. Pochvalu zaslouží za střeleckou potenci Mička z JR Clubu. Petr Vosmík, Tomáš Vodsloň
J.R.Club A Gambrinus VH
Zdeněk Liška – Václav Blažek, Petr Kačírek, Tomáš Kaprálek, Aleš Mička, Miloš Opatrný vs Michal Petráš – Petr Grégr, Martin Hancko, Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Rostislav Kotas, Jakub Ondráček, Michal Šmíd, Radek Smolík
34., 41., 49., 60. Aleš Mička 11., 20., 36. Petr Grégr
23., 45. Martin Hancko
32. Jakub Ondráček
51. Michal Šmíd
55. Radek Smolík
24. 11. 09 19:30 ARIT Eden 1999 J.R.Club A 10. 2:1 (0:1)
Rychlé a tvrdé utkání bez větších problémů. Pouze osvětlení, bylo špatné, svítila jen jedna lampa ze strany. Stanislav Ulrich, Petr Dorazil
Eden 1999 J.R.Club A
Michal Němec – Jakub Martinek, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Jakub Michal, Aleš Mička, Miloš Opatrný
32. Jakub Martinek
56. Roman Slanina
17. Václav Kadlec 20. Tomáš Kaprálek
21. 11. 09 08:45 DEKAN J.R.Club A Dvorce SK MPI 9. 0:6 (1:3)
Tým JR Club během úvodu druhé půle odstoupil z utkání pro nedostatečný počet hráčů. Český,Koleček
J.R.Club A Dvorce SK MPI
Zdeněk Liška – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Jakub Michal, David Mička, Miloš Opatrný vs Luboš Olmr – Pavel Kondraš, Pavel Lobodáš, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Michal Šůcha
3. David Mička 14 David Mička 12. Pavel Kondraš
22. Oldřich Přibyl
29. Pavel Lobodáš
10. 11. 09 19:00 P3 Bum bar PV A J.R.Club A 8. 2:5 (2:3)
Jednoznačné utkání. Hosté byli kompaktnější a zaslouženě zvítězili.
Bum bar PV A J.R.Club A
Martin Dušek – Michal Bajcura, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
38. Aleš Mička
3. 11. 09 18:15 BECH J.R.Club A Banana Chiquíta 7. 2:5 (2:1)
Je zvláštní, že hráči tak vysoké ligy neznají pravidla soutěže, které se účastní. JR Clubu doporučuji nastudovat pravidla, hlavně stran pískání hry rukou. Banáni se soustředili na svoji hru zaslouženě zvítězili.
J.R.Club A Banana Chiquíta
Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs František Kouba – Jakub Erber, Hynek Mrázek, Ondřej Petrželka, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka
3., 27. David Mička 1. Petr Šindelář
34., 53. Lukáš Sýkora
45. Ondřej Petrželka
47. Hynek Mrázek
19. 10. 09 18:45 STER3 Městská policie J.R.Club A 6. 5:2 (1:1)
Utkání probíhalo zcela v režii Městské policie. Rozdíl ve skóre je ještě milosrdný.
Městská policie J.R.Club A
Petr Jůzek – Leoš Grmela, Milan Hampel, Michal Klimáček, Zdeněk Kreuzer, Petr Skřivan, Jan Tezner vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, David Mička
12. Leoš Grmela
43., 46., 52. Jan Tezner
44. Zdeněk Kreuzer
30. OG
57. Václav Blažek
24. Václav Blažek
7. 10. 09 20:15 P1 J.R.Club A Matfyz 5. 1:1 (1:0)
Matfyz tvořil hru po celý zápas. JR Club účině bránil a podnikal rychlé protiútoky. Šance se střídaly na obou stranách a remíza je spravedlivým výsledkem. Radim Tesárek, Milan Husák
J.R.Club A Matfyz
Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Aleš Mička, David Mička, David Mička vs Martin Havlíček – Petr Blabla, Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček
26. David Mička 37 Aleš Mička 45. Vítězslav Stejskal
30. 9. 09 17:00 DEKAN Lucián FC A J.R.Club A 4. 11:2 (2:0)
Proč po vyrovnaném poločase přišel debakl ve druhé půli? Jednoduchá odpověď, rozhodla fyzická kondice. JR Club se nestačil vracet a inkasoval branky po převážení útoku nad obranou. Klidné utkání bez větších faulů a nervozity hráčů. Jan Severa
Lucián FC A J.R.Club A
David Pypenko – Filip Cába, Pavel Hašek, Jan Jeřábek, Jaroslav Macek, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava vs Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička
32. David Mička
22. 9. 09 19:30 DEKAN J.R.Club A Little Eden FC 3. 2:2 (1:2)
V první půli měl znatelnou převahu Eden, ale gólman Terragni ho několika zázračnými zákroky vychytal. Po změně stran se hra vyrovnala a remíza je nakonec zasloužená. Pavel Kadeřábek
J.R.Club A Little Eden FC
Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Václav Šinkmajer – Tomáš Hlaváč, Pavel Lukáč, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Vladimír Stopa
9., 42. David Mička 5. Michal Slavík
14. Tomáš Hlaváč
15. 9. 09 18:15 BECH UTS Vršovice J.R.Club A 2. 6:2 (2:1)
Utkání jež rozhodla vyšší kvalita jednotlivců a udržení koncentrace po celý zápas. Pavel Votánek
UTS Vršovice J.R.Club A
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Kodýtek, Jan Krtil, Martin Sekan, Petr Střelka, Jiří Sušický, Michal Wágner, Libor Žák vs Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Alessio Scarano