Čt 29.10.09 18:15 HANSP Viktor 1.FC Prase FC   (HL7D)
Čt 29.10.09 19:30 HANSP SquashArena Demínka A   (HL5D)
Pá 13.11.09 17:00 HANSP Red Leads Tvar VD   (HL8H)
Pá 13.11.09 18:15 HANSP Lipodur FC A Gladiators Beroun   (HL6E)
Pá 27.11.09 18:15 HANSP Wyllitým Sean team A   (HL7E)
Pá 27.11.09 19:30 HANSP Fugas CF B Meďák FC   (HL7E)

1. 12. 09 19:15 ZAK Slamník I.USP Kovárna PC 11. 3:1 (2:1)
Velmi zajímavé utkání, ve kterém Slamník záhy vedl, ale brzy své vedení ztratil. Do poločasu se však opět zlepšil a znovu se ujal vedení. Hned po změně stran přidal pojistku a zaslouženě vyhrál. Pavel Korček
Slamník I.USP Kovárna PC
Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Jan Věžník vs Michal Kindl – František Finstr, Jan Kašpar, Tomáš Katz, Michael Košata, Petr Košata, Javier Martinez, Patrik Pleštil, Pavel Šenk
2., 31. Jan Věžník
24. Martin Felix
10. Pavel Šenk 28. Michal Kindl
58. Pavel Šenk
23. 11. 09 20:15 STER3 Atlanta Žižkov FC Slamník I.USP 10. 0:6 (0:1)
Hosté začali hrát a od začátku si stěžovali na výroky rozhodčího. Bylo na nich vidět, že fotbal dnes hrát nechtějí a snažili se rozhodčího dostat pod tlak aby přestal pískat jejich fauly, přičemž na polovině Slamníku padali na zem jako zralé hrušky, i když šlo o normální souboje. Vyvrcholení jejich nespokojenosti přišlo v 35.minutě. Brankář Slamníku boxoval míč na hranici vápna(dle mého názoru i názoru asistenta rukou mimo vápno nezasáhl) a hráči Atlanty okamžitě přestali hrát a začali na rozhočího řvát, že to byla ruka a urážet ho. Hra nebyla přerušena, protože Slamník šel do gólové šance, kterou využil. To hráči Atlanty psychicky neustáli a za hrubé urážky rozhodčího byl postupně vyloučen brankář Krutský, hráč Putna a kapitán Šlezingr. Protože týmu Atlanta v tu chvíli zbývali pouze tři hráči, byl zápas předčasně ukončen.
Konečný verdikt vynese STDK.
Petr Louša, Klail
Atlanta Žižkov FC Slamník I.USP
Jan Krutský – Filip Krutský, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Zdeněk Zítko vs Petr Čepelák – Petr Casanova, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník
3 Jan Petržilka
36 Jan Krutský
36 Vladek Šlezingr
36 Radovan Putna
3., 35. Jan Věžník
10. 11. 09 18:15 HANSP Slamník I.USP 1.FC-KFC 9. 5:0 (3:0)
Utkání hrané s nasazením a přiměřenou tvrdostí. Hráči KFC se sice soupeři vyrovnali technicky, ale neměli nikoho na střídání a tak poměrně vysoko prohráli. Miroslav Svoboda, Vlastimil Křelina
Slamník I.USP 1.FC-KFC
Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník vs Milan Průša – Jiří Beneš, Petr Hlavica, Josef Husák, Jan Kaňok, Marek Lidmila, Václav Svoboda
2. Zbyněk Mleziva
10., 29., 43., 44. Jan Věžník
3. 11. 09 18:15 HANSP Merck stars Slamník I.USP 8. 1:2 (0:0)
Zápas spěl k nerozhodnému výsledku, když dvě minuty před koncem rozhodl Chalupa o zisku dvou bodů pro Slamník.
Merck stars Slamník I.USP
Ivan Kašpar – René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa vs Martin Kostříž – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba
45. Petr Klusák 54. Michael Tereba
58. Martin Chalupa
50. Zbyněk Mleziva
20. 10. 09 19:00 METE1 Slamník I.USP Tsunami 99 7. 1:1 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jan Vlček, Patrik Škobis
Slamník I.USP Tsunami 99
Martin Kostříž – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Ondřej Marušák, Tomáš Veselý
10. Petr Casanova 2. Martin Koranda
13. 10. 09 18:15 HANSP PAVAPA Motl Slamník I.USP 6. 0:6 (0:0)
Zápas byl ve 20.minutě první půle předčasně ukončen. Tři hráči týmu PAVAPA neměli předepsanou obuv. Zápasem se bude zabývat STDK
PAVAPA Motl Slamník I.USP
David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl vs Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Jan Dolejš, Martin Felix, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba
29. 9. 09 18:15 HANSP Kareto-Reco Slamník I.USP 5. 5:3 (3:1)
Musím uznat, že pískat mužstvo Slamník je opravdový zážitek. Pro každého amatérského rozhodčího je to taková třešnička na dortu. Makali a dřeli, vyhecováni výbornou a objektivní lavičkou a fanynkami. Jinak zasloužené vítězství Kareta. Petr Zlámal, Petr Tůma
Kareto-Reco Slamník I.USP
Tomáš RejmanPavel Chvojka, Roman Čížek, Jiří Fichtner, Tomáš Kamler, Jiří Svoboda, Pavel Trnka, Tomáš Vyhnal vs Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník
45. Martin Chalupa
22. 9. 09 20:15 P3 Slamník I.USP Palouk SK 4. 5:1 (1:0)
Domácí byli jasně lepším týmem, fotbalovější,důraznější,techničtější a hlavně produktivnější. Zaslouženě zvítězili. Michael Rapp, Klail
Slamník I.USP Palouk SK
Martin Kostříž – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník vs Dušan Jakl – Ondřej Balek, Pavel Brejška, Christopher J. Crawford, Jiří Malý, Jakub Novotný, Lukáš Pospíšil, Pavel Volf
11. Martin Felix
35. Jan Věžník
39. Libor Pícka
54., 55. Petr Casanova
51. Pavel Volf
15. 9. 09 18:15 HANSP Spirit bar FC B Slamník I.USP 3. 1:2 (0:2)
Hostům patřila první půle zápasu a domáci zase vládli ve druhé. Domácí mohli i vyhrát, ale hosty podržel gólman. David Jeřábek
Spirit bar FC B Slamník I.USP
Martin Koutek – Marek Halaj, Pavel Kadlec, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, Tomáš Zahradníček vs Petr Čepelák – Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Jan Věžník
51. Pavel Kadlec 2. Martin Chalupa
22. Jan Věžník
8. 9. 09 18:15 HANSP Slamník I.USP Kontis 1.FC 2. 7:1 (2:0)
Jednoznačně lepší Slamník od začátku přišpendlil Kontis na jejich polovinu a jen občas je nechal hrát. Největší rozdíl byl v technice a rychlosti. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale Kontis podržel brankář Havlíček. Filip Donát, Tomáš Jozífek
Slamník I.USP Kontis 1.FC
Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Michael Tereba, Jan Věžník vs František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
9., 48. Petr Casanova
20., 58. Michael Tereba
35. Martin Chalupa
49. Jan Věžník
50. OG
53. Lubomír Konečný
1. 9. 09 18:15 HANSP Hulla hulla FC Slamník I.USP 1. 1:17 (0:6)
Jednoznačné utkání, ve kterém si hráči Slamníku v čele s Věžníkem udělali ze soupeřovy branky střelnici. Rudolf Kotouč, Jakub Kříž
Hulla hulla FC Slamník I.USP
Petr Marval – Jakub Fajferlík, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Martin Kostříž – Petr Casanova, Martin Chalupa, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník
48. František Krejča 26 Jakub Fajferlík 7., 9., 14., 16., 27., 30., 31., 38., 47., 59. Jan Věžník