Pavel Harvánek – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Vladimír Hlaváč, Michal Kozák, Tomáš Novotný, Jan Šatra, Josef Stehlík vs Václav Heřmánek – Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Marek Obst, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Tomáš Sova, Jan Šulc, Antonín Tichý
27. 11. 09 18:15 HANSP Wyllitým Sean team A 10. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Sean team. Petr Čepelák, Martin Felix
Václav Heřmánek – Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Pavel Kreuz, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Josef Rot, Roman Rot, Tomáš Sova, Jan Šulc vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj
10. Tomáš Petráš 9. Aleš Kratochvíl
31. OG
58. Aleš Průša
20. 11. 09 19:30 zzNOVOB Huntrs Wyllitým 9. 4:5 (3:1)
Poměrně atraktivní utkání. Huntrs si v prvním poločase vypracovali vedení 3:0 a vypadalo to, že o vítězi utkání není pochyb. Nicméně Wyllitým trpělivou hrou snížil na rozdíl jediné branky. Poté chyboval gólman domácích a po dalekonosné střele bylo srovnáno. Huntrs se poté složili a zbytek zápasu opanoval Wyllitým. Pavel Vozka, Daniel Žížala
Huntrs Wyllitým
Tomáš Michálek – Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Martin Eichler, Petr Fuxa, Jiří Mařan, David Müller, Lukáš Novisedlák, Jindřich Rodovský vs Václav Heřmánek – Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Marek Obst, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Tomáš Sova, Jan Šulc, Antonín Tichý
4., 6. Jiří Bubák
15., 60. Martin Eichler
27. Daniel Huml ml.
38., 42., 54. Jan Šulc
58. Tomáš Sova
6. 11. 09 16:30 TEMPO Wyllitým Rohožník United FC B 8. 3:7 (3:5)
Velice korektně odehraný zápas, ve kterém rozhodl přelom poločasů, kdy Rohožník před přestávkou odskočil dvěma slepenými góly. Drtivý nástup do druhé půle Wyllitým nedokázal gólově zúročit, když zejména nejlepší hráč Šulc spálil co se dalo. Po gólu Velechovského na 6:3 bylo rozhodnuto a zápas se dohrával z povinnosti.
Wyllitým Rohožník United FC B
Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Antonín Tichý, Vladimír Zika vs Lukáš Hofman – Roman Daniš, Ondřej Hofman, Petr Kopecký, Matěj Lhoťan, Stanislav Nový, Richard Pechman, Miroslav Táborský, Ladislav Velechovský
10., 20. Jan Šulc
26. Michal Podroužek
2., 42. Ladislav Velechovský
6., 27. Petr Kopecký
21., 56. Richard Pechman
29. Stanislav Nový
30. 10. 09 20:45 HANSP Fugas CF B Wyllitým 7. 8:4 (4:2)
Po prvním poločase to vypadalo, že by hosté ještě mohli vyrovnat, ale druhá půle byla stejně jako ta první v režii Fugasu.
Fugas CF B Wyllitým
Martin Falta – Petr Gemza, Jan Klozar, Lukáš Kreuz, Jan Kron, Martin Peška, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Lukáš Zeman vs Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Marek Obst, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Vladimír Zika
28., 50. Michal Podroužek
16. 10. 09 16:30 TEMPO Wyllitým Pradox 1.FC 6. 2:3 (1:1)
V prvním poločase tvrdé, místy zbytečně vyhecované utkání. Jinak byla hra v poli vyrovnaná. Do druhé půle nastoupil Wyllitým bez jednoho hráče a jeho nejlepší hráč byl zraněn. Bylo jen otázkou času, kdy se Pradox prosadí. To se také stalo, ale pak Pradox vyklidil pole a Podroužek krásnou ranou znovu vyrovnal. Přesto Pradox nakonec vítěznou branku vstřelil a náskok uhájil, i když v závěru Wyllitým tlačil díky hře s brankářem v poli. Jaroslav Bernát
Wyllitým Pradox 1.FC
Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Pavel Kreuz, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Antonín Tichý vs Miroslav Korbel – Petr Blažej, Tomáš Brostík, Jan Dohnal, Tomáš Hettner, Ladislav Houžvička, Miroslav Jindrák, Roman Sahula
6., 47. Michal Podroužek 12., 39. Jan Dohnal
52. Petr Blažej
9. 10. 09 16:30 TEMPO Černý koně TMK Wyllitým 5. 5:7 (4:5)
Zápas byl od začátku vyrovnaný a bohatý na góly. V první půli se mužstva předháněla o vedení do druhé půle, štěstí se přiklonilo na stranu hostů, kteří ve druhé půli svůj náskok navýšili. Martin Vejvoda, Arnošt Havrlant
Černý koně TMK Wyllitým
Jakub Šimovček – Jakub Dobiáš, Ronald K. Howqvist, Antonín Ježek, Ladislav Kloud, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Jiří Slovák vs Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Václav Okrouhlický, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Vladimír Zika
7., 18., 26., 48. Ronald K. Howqvist
8. Michal Paveza
1., 15., 22., 26. Jan Šulc
2., 35., 47. Michal Podroužek
2. 10. 09 16:30 TEMPO Wyllitým Podolka FC 4. 6:0 k.
Hostující Podolka se k utkání nedostavila... Pavel Vaněk, Čestmír Šimůnek
Wyllitým Podolka FC
Roman Pitek – Václav Heřmánek, Simona Kačírková, Jiří Kopřiva, Pavel Kreuz, Vlastimil Kulhavý, František Kuželka, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Vladimír Zika vs
18. 9. 09 16:30 TEMPO Co je? Wyllitým 3. 6:2 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání s pěkným nasazením obu týmů. Ve druhém poločase tým Wyllitým polevil a tým Co je? otočil utkání. Wyllitým ve snaze vyrovnat pak vyráběl jednu hrubku za druhou v obraně a celkové skóre tým Co je? upravil na konečných 6:2. Ivan Benovič, Daniel Houštecký
Co je? Wyllitým
Karel Šimek – Jan Hergesell, Jozef Ščury, Josef Smíšek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomsa, Jan Třmínek, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Michal Podroužek, Roman Rot, Tomáš Sova, Jan Šulc, Antonín Tichý
2., 57. Josef Smíšek
45. Pavel Tomsa
51. Jan Hergesell
54., 55. Karel Šimek
8. Jan Šulc
15. Michal Podroužek
11. 9. 09 16:30 TEMPO Wyllitým Meďák FC 2. 7:5 (1:2)
Rozhodčí se nevyjádřil. Martin Kašpar, Jan Strouhal
Wyllitým Meďák FC
Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Jiří Kopřiva, Pavel Kreuz, František Kuželka, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Antonín Tichý vs Milan Nápravník – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Jiří Pavlů, Marek Tauscher, Daniel Vávra, Michal Veselý
52., 57. Marek Tauscher
4. 9. 09 16:30 TEMPO Batalion 91 A Wyllitým 1. 7:1 (2:1)
Utkání vynikající úrovně, které by bylo ozdobou i nějaké vyšší soutěže. Zpočátku se zdál být fotbalovější Wyllitým, zejména Podroužek motal hlavu obráncům soupeře nápaditými kličkami. Za zdařilý vstup do utkání byl odměněn vedoucí brankou. Postupem času však získával navrch Batalion, jehož hráči byli rychlejší a pohyblivější. Po změně stran už byl na hřišti pouze jeden tým. Batalion trestal naivní útočnou snahu Wyllitýmu rychlými brejky, které většinou táhl autor 5 branek Souček. Petr Dittrich, Miroslav Jiřička
Batalion 91 A Wyllitým
Jan Kůstka – Jindřich Ferkl, Charis Kacanikos, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Pavel Skořepa, Tomáš Souček, Tomáš Soukup, Viktor Vaniš, Petr Vondra vs František Kuželka – Michal Grznár, Václav Heřmánek, Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Jiří Kopřiva, Pavel Kreuz, Michal Podroužek, Roman Rot, Antonín Tichý, Vladimír Zika