Po 7.9.09 16:45 zzPANK1 Klikaři FC Hlavonožci na niti FC   (HL8B)
Po 7.9.09 18:00 zzPANK1 England United FC Čech Mejd   (HL5A)
Po 26.10.09 18:30 HRAB2 Homogen 1.FC A Šumavská střela FK   (HL6F)
Po 26.10.09 19:45 HRAB2 Black mamba IBD JUDr. Brouk Pytlík   (HL8B)
Út 1.12.09 19:00 P3 Palouk SK Kontis 1.FC   (HL5B)
Út 1.12.09 20:15 P3 MVS Vršovice A Blankyt bulldogs   (HL6B)

4. 12. 09 20:15 STER1 Ústavan 01 KK Delivery FC 11. 0:1 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil, pouze sáhodlouze řešil výsledky konfrontace RP.
.
Ústavan 01 KK Delivery FC
Ondřej Mates – Michal Bočan, Matěj Görner, Jakub Marianovský, Luděk Markvart, Martin Mates, David Straka vs Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Dominik Kadlec, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Vojtěch Šebek, Jiří Šperl
30. Jiří Kadlec
27. 11. 09 19:30 DEKAN Delivery FC Těžká demence 10. 6:3 (2:3)
Velmi dobré utkání, které mělo v první půli vyrovnaný průběh a těsně před přestávkou poslal Těžkou demenci do vedení vlastenec hráče Delivery. Domácí to ale nabudilo a po změně stran začali "jezdit", že i motorové myši by s nimi měli co dělat. Výsledkem toho byly čtyři góly během 9 minut a o vítězi bylo rozhodnuto. Michal Žák, Martin Bobysud
Delivery FC Těžká demence
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Vojtěch Šebek, David Zobal vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Dominik Benda, Lukáš Bláha, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka, Filip Zeman
60. Jan Bárta
21. 11. 09 08:45 zzZARUB Polární záře Delivery FC 9. 5:6 (4:3)
Polární záře byla fotbalovější, ale psychicky nezvládla závěr utkání, když v posledních minutách třikrát inkasovala.
Polární záře Delivery FC
Zdeněk Rákosník – David Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Štěpán Valchář vs Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Vojtěch Šebek, David Zobal
56. Lukáš Burian
6. 11. 09 19:00 P3 Delivery FC Sopouch FC 8. 4:3 (3:0)
Vyhecované utkání vyhrál lepší tým. Atak vyloučeného Ungera po zápase byl však přehnaný a zákeřný. Pavel Řezáč, Robert Šupita
Delivery FC Sopouch FC
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, David Zobal vs Roman Zouza – Tomáš Hloušek, František Janda, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Martin Litera, Vladimír Ševčík, Eduard Unger, František Vandas
60. Eduard Unger
23. 10. 09 19:00 TEMPO Los Bimbananos Delivery FC 7. 4:3 (4:1)
Vynikající zápas. Hosté sice dotahovali čtyřgólový náskok,ale poprali se s tím velice dobře a jenom štěstí uchránilo domácím remízu.
Los Bimbananos Delivery FC
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jan Knap, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Roman Neuwirth – Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Vojtěch Šebek, Jiří Šperl, David Zobal
3. Jakub Synek
5., 10., 24. Jan Kuchař
26., 42. Jiří Kadlec
48. David Zobal
53. Ladislav Kolář
59. Jiří Kadlec
16. 10. 09 20:15 P2 Delivery FC Kumpáni 6. 6:2 (2:1)
Snaha Kumpánů nestačila na fotbalovost Delivery
Delivery FC Kumpáni
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jiří Šperl, David Zobal vs František Hubr – Jiří Hail, Jan Hodík, Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Josef Morávek, Jakub Novák, Martin Pechlát, Michal Vašek, Petr Zápotocký, Robert Zedník
37. Jan Hodík
9. 10. 09 19:00 P3 Delivery FC Žlutá křídla 5. 2:6 (1:2)
Delivery byli dlouho lepším týmem, ale dva slepené góly "do šatny" je úplně pralyzovaly a už se do zápasy nedostali. Velice šťastné vítězství Žlutých křídel.
Delivery FC Žlutá křídla
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Vojtěch Šebek, Jiří Šperl, David Zobal vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Marek Mitáš, Tomáš Rousek
6. Jiří Šperl
41. Jan Augustin
29., 57. Marek Mitáš
29., 37., 46. Jakub Kafka
50. Radovan Chalupka
28. Marek Mitáš
25. 9. 09 17:45 zzZARUB Grinders FC Delivery FC 4. 1:4 (1:2)
Na úvodní branku Šperla, odpověděl ve 23. minutě Pospíšil. Šperl ovšem ve 27 min. opět posunul vedení na svou stranu, které pak potvrdil Augustýn ve 48. minutě. Na konci ještě Delivery navýšil náskok brankou Kadlece a zaslouženě vyhrál. náhradní
Grinders FC Delivery FC
Jan Vitásek – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Jan Pospíšil, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Jan Roth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Vojtěch Šebek, Jiří Šperl, David Zobal
23. Jan Pospíšil 20., 27. Jiří Šperl
48. Jan Augustin
60. Jiří Kadlec
18. 9. 09 17:45 zzZARUB Delivery FC Imidin Opatov FC 3. 2:2 (2:2)
Hosté nedokázali využít jednáctiminutovou přesilovku, i když v ní paradoxně měli největší šanci domácí. Remíza je spravedlivým vyústěním zápasu. Michal Svoboda
Delivery FC Imidin Opatov FC
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jiří Šperl, David Zobal vs Petr Kotrbáček – Karel Jindrák, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov, Lukáš Vacíř
5. Ladislav Kolář
15. Jiří Kadlec
49 Ladislav Kolář 12. Pavel Růžička
14. Petr Kozohorský
48. Milan Trusov
11. 9. 09 18:00 zzZARUB Výtržník HFC Delivery FC 2. 4:0 (1:0)
Výtržník se výrazněji prosadil až ve druhé půli, kdy dal 3 branky, takže si vítězství zasloužil. Delivery nebyli schopni dát gól, a to se vyhrát nedá.
Výtržník HFC Delivery FC
Jan Macháček – Filip Dvořák, David Kučera, Pavel Libecajt, Marek Pazourek, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek vs Roman Neuwirth – Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jiří Šperl, David Zobal
2. Filip Šmídek
42., 54. Daniel Šmídek
56. Lukas Tománek
4. 9. 09 18:15 zzZARUB Delivery FC Torpédo Hulín FC 1. 1:1 (1:0)
Rychlé utkání, ve kterém se útoky střídaly na obou stranách. Nepřesná koncovka a brankové tyče zabránily vyššímu skóre. Jiří Měsíček, Markéta Hrabětová
Delivery FC Torpédo Hulín FC
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jiří Šperl, David Zobal vs Martin Fujáček – Miroslav Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Tomáš Řehoř, Petr Valenta