Ne 4.10.09 18:45 zzNOVOB Blue devils Erectico TBC   (HL5H)
Ne 4.10.09 20:00 zzNOVOB Audi United FC Deportivo Estudiantil FC A   (HL3C)
Čt 15.10.09 19:30 DEKAN Queens Park Club Mastný tyče   (HL3C)
Čt 15.10.09 20:45 DEKAN Kojots United Demínka A   (HL5D)
Út 24.11.09 19:30 DEKAN Dvorce SK MPI Little Eden FC   (HL3B)
Út 24.11.09 20:45 DEKAN Kontis 1.FC Spirit bar FC B   (HL5B)

4. 12. 09 20:15 P3 Torpédo Hulín FC Grinders FC 11. 1:4 (1:2)
Velmi pěkné utkání se spoustou individuálních i kolektivních akcí. Torpedo přes veškerou snahu nemělo šanci proti soustředěně hrajícím Grinders, kteří zaslouženě vyhráli. Kyjak
Torpédo Hulín FC Grinders FC
Martin Fujáček – Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Libor Zeman vs Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Daniel Rehák, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček
4. Petr Pucherna 18. Michal Stareček
28. Daniel Rehák
47., 54. Michal Sáss
27. 11. 09 19:00 P2 Grinders FC Ústavan 01 KK 10. 1:1 (1:0)
Utkání výborné úrovně. grinders se hned v úvodu dostali do vedení, které mohli poté několikrát navýšit. Neustálé nebezpečí hrozilo hlavně z kopaček Fafejty. Ve druhé půli se Ústavanu podařilo vyrovnat a poté se šance střídaly na obou stranách, ale gólmani své týmy´podrželi, zvláště brankář Grinders. Nakonec zápas dopadl po zásluze nerozhodně. Miroslav Slepička, Jan Diviš
Grinders FC Ústavan 01 KK
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Jan Vitásek, Miroslav Žáček vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Jindřich Fornůsek, Michal Hudec, Jakub Marianovský, Martin Mates, David Straka
11. Michal Stareček 28 Michal Sáss 40. David Straka
20. 11. 09 18:15 zzTKSPA Těžká demence Grinders FC 9. 2:2 (1:2)
Líbivý fotbal plný technických fines, propracovaných akcí a nebezpečných střel skončil poměrně zaslouženou remízou. Tomáš Kriebel, David Levý
Těžká demence Grinders FC
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Filip Zeman vs Jan Vitásek – Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček
21. Filip Zeman
36. Jan Bárta
59 Lukáš Bláha 19., 27. Miroslav Dvořák 59. Michal Stareček
6. 11. 09 20:15 P3 Grinders FC Polární záře 8. 3:4 (1:1)
V pohledném utkání zvítězil lepší tým Polární záře. Pavel Řezáč, Robert Šupita
Grinders FC Polární záře
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Jan Pospíšil, Daniel Rehák, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Jan Vitásek, Miroslav Žáček vs Zdeněk Rákosník – David Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Jan Tuháček
3. Daniel Rehák
34. Jan Pospíšil
44. Ondřej Fafejta
23., 46. Vítězslav Rákosník
48., 59. Jan Tuháček
23. 10. 09 19:00 P2 Sopouch FC Grinders FC 7. 2:2 (2:0)
Vyhecované utkání,zasloužená remíza. Pavel Řezáč, Robert Šupita
Sopouch FC Grinders FC
Roman Zouza – Tomáš Hloušek, František Janda, Tomáš Kotek, Vladimír Ševčík, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Radim Dvořák – Ondřej Fafejta, Miroslav Klement, Daniel Rehák, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Jan Vitásek, Miroslav Žáček
14., 21. Eduard Unger 31. OG
57. Michal Stareček
16. 10. 09 19:00 TEMPO Grinders FC Los Bimbananos 6. 4:3 (1:3)
Když těsně před koncem poločasu upravil po pěkné kombinační akci Knap na 1:3, zdálo se, že dominující hráči Bimbananos s přehledem dokráčí k vítězství. Jenže Grinders ve druhém poločase krůček po krůčku dotahovali a přestože nebyli lepším týmem, tak bojovností a důrazem nečekaně otočili zápas.
Grinders FC Los Bimbananos
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Jan Pospíšil, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter vs Matěj Záhorský – Václav Balous, Jan Cettl, Jan Knap, Jiří Konečný, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil
10., 56. Ondřej Fafejta
35. Jan Sluka
48. Miroslav Dvořák
8., 27. Jan Knap
16. Václav Balous
9. 10. 09 19:30 HANSP Kumpáni Grinders FC 5. 3:4 (2:2)
Pohledné utkání s šancemi na obou stranách. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostů. Jan Bozděch, Michal Gertner
Kumpáni Grinders FC
František Hubr – Jiří Hail, Jan Hodík, Jan Jablonský, Josef Morávek, Jakub Novák, Martin Pechlát, Radek Tesař, Michal Vašek, Petr Zápotocký, Robert Zedník vs Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Miroslav Klement, Daniel Rehák, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček
14., 20., 35. Martin Pechlát 9. Ondřej Fafejta
27. Miroslav Dvořák
31. Michal Stareček
43. Jan Sluka
25. 9. 09 17:45 zzZARUB Grinders FC Delivery FC 4. 1:4 (1:2)
Na úvodní branku Šperla, odpověděl ve 23. minutě Pospíšil. Šperl ovšem ve 27 min. opět posunul vedení na svou stranu, které pak potvrdil Augustýn ve 48. minutě. Na konci ještě Delivery navýšil náskok brankou Kadlece a zaslouženě vyhrál. náhradní
Grinders FC Delivery FC
Jan Vitásek – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Jan Pospíšil, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Jan Roth – Jan Augustin, Jan Balcer, Lukáš Burian, Jiří Kadlec, Vojtěch Šebek, Jiří Šperl, David Zobal
23. Jan Pospíšil 20., 27. Jiří Šperl
48. Jan Augustin
60. Jiří Kadlec
18. 9. 09 19:00 P1 Grinders FC Žlutá křídla 3. 9:2 (5:0)
Jednoznačná záležitost domácích. Evžen Trexler, Stanislav Šamonil
Grinders FC Žlutá křídla
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Miroslav Klement, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan
3., 28., 45. Miroslav Dvořák
10., 37., 46. Michal Sáss
19. Jan Sluka
20., 31. Ondřej Fafejta
49. Marek Mitáš
57. Jakub Kafka
11. 9. 09 18:15 BECH Imidin Opatov FC Grinders FC 2. 4:6 (0:2)
Utkání plné emocí vyšlo vítězně pro hostující tým, i přes veškerou snahu domácích. Michal Řeřicha, Jakub Poukar
Imidin Opatov FC Grinders FC
Lukáš Vacíř – Martin Balvín, David Chaloupka, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov, Tomáš Vincenc vs Jan Vitásek – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Jan Pospíšil, Jan Sluka, Michal Stareček, Miroslav Žáček
38., 48. Pavel Růžička
42. Petr Kozohorský
51. David Chaloupka
14., 23., 35., 54. Ondřej Fafejta
45. Miroslav Dvořák
48. Jan Sluka
4. 9. 09 20:15 P1 Grinders FC Výtržník HFC 1. 5:2 (2:0)
Utkání vysoké kvality se spoustou pohledných akcí i branek, zkrátka pastva pro oko.
Grinders FC Výtržník HFC
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Ondřej Fafejta, Miroslav Klement, Daniel Rehák, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, David Kučera, Marek Pazourek, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek