Po 19.10.09 18:30 HRAB2 Viktoria Bítovská Tlakové galoše   (HL7A)
Po 19.10.09 19:45 HRAB2 Dřevorubci Modřany V Malostranský SK   (VL2A)
Po 30.11.09 17:00 DEKAN Cormoran FC SUP Pražačka seniors A   (SVL2B)
Po 30.11.09 18:15 DEKAN Sculpturo FC Dynamit Vršovice   (HL8A)

30. 11. 09 19:30 DEKAN JUDr. Brouk Pytlík Hlavonožci na niti FC 11. 4:4 (1:2)
Velice zajímavé utkání. Domácí byli fotbalovější, ale hosté dali v prvních deseti minutách dva góly. Poté domácí začali vyjadřovat svoji převahu i góly a výsledkem byla remíza. Tomáš Bartoněk, Tomáš Slavík
JUDr. Brouk Pytlík Hlavonožci na niti FC
Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Josef Vejšický vs Oldřich Vohnout – Jakub David, Filip Horáček, Michal Hrbáč, Jiří Jelínek, Petr Komárek, Viktor Komárek, Radek Martínek
17. Jiří Kácovský
45. Tomáš Hlinka
52., 54. Karel Křeček
3. Jakub David
10., 40. Viktor Komárek
49. Petr Komárek
23. 11. 09 18:30 HRAB3 Demínka B JUDr. Brouk Pytlík 10. 1:4 (0:2)
Naprosto vyrovnané pohledné utkán, ve kterém však pouze Brouk Pytlík dokázal proměňovat šance. Jediná branka Demínky je vyjímkou potvrzující pravidlo. Jiří Veškrna, Petr Štěpánek
Demínka B JUDr. Brouk Pytlík
Daniel Rmoutil – Karel Dzubák, Libor Koláček, Tomáš Linka, Daniel Materna, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st. vs Jiří Kácovský – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, Josef Vejšický
50. Robert Spálavský 16. Karel Křeček
29., 60. Jiří Kácovský
44. Radek Budil
9. 11. 09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Dej bůh štěstí 9. 6:2 (6:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy hostům nevycházelo vůbec nic. Po změně stran se sice zlepšili ale na obrat to už nestačilo. David Kubalík
JUDr. Brouk Pytlík Dej bůh štěstí
Vladimír Oliberius – Tomáš Blacha, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Pavel Mindžak, Richard Peša, Josef Vejšický vs Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta
3., 21. Jiří Kácovský
10., 12., 18. Pavel Mindžak
27. Karel Křeček
32., 32. Petr Paleček
26. 10. 09 19:45 HRAB2 Black mamba IBD JUDr. Brouk Pytlík 8. 0:7 (0:3)
Ve velmi poklidném utkání si Brouk Pytlík občas doslova dokráčel pro jasné vítězství. Kdyby alespoň polovinu šancí vyřešili hosté lépe, bylo by skóre určitě dvouciferné. Jiří Kadlec, Jiří Šperl
Black mamba IBD JUDr. Brouk Pytlík
Robert Mudr – Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Thomas Lundák, Marek Sixta, Martin Vávra vs Vladimír Oliberius – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Josef Vejšický
7. Tomáš Hlinka
22. 10. 09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík AC/DC FC 7. 2:1 (1:0)
Na osmou ligu kvalitní utkání. AC/DC působili fotbalověji, ale na bojovnost Brouka Pytlíka to nestačilo a proto v poslední minutě zápasu přišel trest, v podobě vítězné branky domácích. Gejza Trgiňa, Tomáš Čebiš
JUDr. Brouk Pytlík AC/DC FC
Pavel Mindžak – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, Richard Peša vs Petr Záhorský – Alexander Holko, Jiří Hřebíček, Jaroslav Janáček, Anton Komár, Antonín Končinský, Jan Kubín, Petr Učík
14., 59. Jiří Kácovský 34 Tomáš Hlinka 44. Petr Učík
14. 10. 09 18:30 HRAB3 Ši Kyo JUDr. Brouk Pytlík 6. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým. Ondřej Lhotský, Daniel Mališ
Ši Kyo JUDr. Brouk Pytlík
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Adam Kruml, Jan Novák, Václav Novák, Petr Pozděna, Lukáš Urbánek, Jan Větrovec vs Pavel Mindžak – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, Josef Vejšický
2. Adam Kruml
29. Jiří Havelka
33. Jan Novák
57. Petr Pozděna
43. Radek Budil
53. Tomáš Blacha
5. 10. 09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Saens 1.FC B 5. 1:2 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Lukáš Boček, Bohuslav Macháček
JUDr. Brouk Pytlík Saens 1.FC B
Vladimír Oliberius – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Miroslav Kubesch, Richard Peša, Josef Vejšický vs Antonín Jandus – Vojtěch Bolina, Ivo Hasal, Dominik Jandus, František Mak, Marek Prosický, Roman Rada, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
13. Jiří Kácovský 28. Vojtěch Bolina
30. Miroslav Trojan
21. 9. 09 19:45 HRAB3 Klikaři FC JUDr. Brouk Pytlík 4. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla větší vůle Klikařů po vítězství. V poločase vedl Brouk Pytlík, ale po změně stran se prosadili Klikaři a druhým gólem v závěru strhli výhru na svou stranu. Luboš Petr, Miroslav Vlček
Klikaři FC JUDr. Brouk Pytlík
Jiří Andrle – Karel Andrle, Jan Beneš, Adam Čásenský, Jakub Jirků, Vojtěch Kounovský, Jakub Lekeš, Petr Sýkora, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Pavel Mindžak – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Vladimír Oliberius, Richard Peša
34. Jan Beneš
53. Jakub Lekeš
50 Petr Sýkora 20. Jiří Kácovský
14. 9. 09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Juventus Pivus 3. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískali zástupci obou týmů.
Velmi těžko hodnotit výkon, snad jenom to, že se hrálo fér a i když de facto nebyl rozhodčí, nebyl ani žádný exces.
JUDr. Brouk Pytlík Juventus Pivus
Pavel Mindžak – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, Richard Peša, Josef Vejšický vs Pavel Polák – Jan Horehleď, Jiří Hoško, Václav Kabátek, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám
24. Jiří Kácovský
44. Richard Peša
51. Josef Vejšický
7. 9. 09 19:45 HRAB2 Vozovna Motol FC JUDr. Brouk Pytlík 2. 0:0 (0:0)
V tomto utkání se asi nic zajímavého nestalo... Jakub Větrovec, Tomáš Červený
Vozovna Motol FC JUDr. Brouk Pytlík
Antonín Buriánek – Stanislav Hezina, Michal Hlaváček, Vlastimil Krkoška, Tomáš Luptovský, Martin Štrébl vs Pavel Mindžak – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Vladimír Oliberius, Richard Peša, Josef Vejšický
31. 8. 09 17:00 zzANG Hrnčířský bubáci JUDr. Brouk Pytlík 1. 5:4 (3:2)
Domácí byli lepším mužstvem, hosté měli lepší produktivitu v koncovce - ve druhé půli dvakrát vystřelili na bránu a byly z toho dva góly, na body to však nestačilo.
Hrnčířský bubáci JUDr. Brouk Pytlík
Tomáš Peške – Pavel Altman, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána, Jan Zápotocký vs Richard Peša – Tomáš Blacha, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Josef Vejšický