So 10.10.09 11:15 TEMPO ABCOM Catchers SC   (HL8J)
So 10.10.09 12:30 TEMPO GK Ohradní A Diesel 1.FC   (HL8A)
Ne 15.11.09 11:15 zzANG Protector 1320 FC SAS fans   (HL5G)
Ne 15.11.09 12:30 zzANG MoKo 2.FC All - in   (HL7L)
Ne 6.12.09 12:30 zzZARUB S.N.F. B Liboc united   (HL5H)
Ne 6.12.09 13:45 zzZARUB Samson Bonella B All - in   (HL7L)

13. 12. 09 12:30 TEMPO Target FC Bez názvu 11. 0:1 (0:0)
Velmi pěkné utkání rozhodla pohotová(a velmi šťastná) teč hráče Lázničky. Target si asi zasloužil vyrovnat, ale své vyložené šance trestuhodně zahazoval. Ondřej Pokorný, Ondřej Mach
Target FC Bez názvu
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Michal Pacas, Ladislav Rada, Tomáš Staněk vs Petr Skýpala – Karel Bronec, Jan Dajčar, Ondřej Jelínek, Zdeněk Laube, Jaroslav Láznička, Vladimír Průcha
37. Jaroslav Láznička
29. 11. 09 16:15 ZAK Notorax AFC Target FC 10. 2:2 (0:1)
Utkání které kvalitou odpovídalo úrovni sedmé ligy skončilo zaslouženou remízou. Přemysl Sůva, Vladislav Ščiklin
Notorax AFC Target FC
Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Petr Hron, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Stanislav Kvasnička, Martin Pěchota vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Marek Olos, Michal Pacas, Ladislav Rada, Tomáš Staněk
37. Petr Hron
55. Martin Pěchota
20. David Hušek
40. Michal Pacas
22. 11. 09 20:00 P3 Target FC Tvůj děda! 9. 6:0 k.
Hosté se nesešli v dostatečném počtu... Lukáš Srb, Petr Čejka
Target FC Tvůj děda!
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Michal Pacas vs Tomáš Aubrecht – Tadeáš Bohatec, Petr Honsa
8. 11. 09 20:00 HANSP Ugandská ťava Target FC 8. 1:2 (1:2)
Utkání příliš krásy nepobralo. Rozháraná hra z obou stran a převažovala spíš bojovnost než fotbalový um. Lepší střeleckou mušku měl Target. Jakub Šimovček
Ugandská ťava Target FC
Petr Hojka – Tomáš Burian, Vítězslav Ciml, Robert Kaňka, Martin Otopal, Vladimír Spěvák vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Marek Olos, Michal Pacas, Ladislav Rada, Tomáš Staněk
17. OG 3. Vojtěch Mikeš
9. Michal Pacas
45. David Hušek
25. 10. 09 15:00 zzS2 Suchdol sabres B Target FC 7. 0:2 (0:0)
Od počátku velice dynamický zápas, hraný s velkým důrazem, především ze strany Suchdola. Hráči sabres nevyužili žádnou ze svých šancí ke vstřelení branky. Pět minut před koncem pojistil Nekola druhým gólem vítězství Targetu.
Suchdol sabres B Target FC
Jaroslav Pařík – David Bělčický, Karel Brigant, Petr Bůžek, Jan Hanák, Martin Háněl, Miloslav Hotovec, Petr Hradecký, Jan Šmiraus, Petr Valenta, Václav Valenta vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Michal Pacas, Ladislav Rada, Tomáš Staněk
23 Jan Šmiraus
45 Petr Valenta
55 Petr Bůžek
48. Vojtěch Mikeš
55. Václav Nekola
18. 10. 09 15:00 zzJUNI2 Target FC PRKA 6. 3:1 (3:1)
Target šel za vítězstvím důrazně a to na hosty platilo. Hattrickem se blýskl Staněk. Zápas odehrán na neregulérním terénu.
Target FC PRKA
Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Miroslav Koutenský, Vojtěch Mikeš, Ladislav Rada, Tomáš Staněk vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
7., 25., 26. Tomáš Staněk 44 Vojtěch Mikeš 24. Štěpán Šantrůček
11. 10. 09 16:15 zzS2 Partizan Východ Target FC 5. 3:0 (0:0)
Vyrovnaný a bojovný zápas, ve kterém hosté doplatili na menší počet hráčů na střídání a také na neproměňování šancí. Jan Hanton, Miroslav Chytka
Partizan Východ Target FC
Peter Lacký – Loránt Csete, Peter Fedorik, Jan Horsák, Jiří Hricko, Matej Lenárth, Igor Mora, Marcel Schlifka, Viktor Vasil, Pavel Veverka, Vojtěch Vítek vs Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Ladislav Rada, Tomáš Staněk
32. Pavel Veverka
50. Jan Horsák
52. Igor Mora
4. 10. 09 16:15 zzPANK1 Target FC Manchlastr FC 4. 1:1 (0:1)
Vcelku vyrovnaný zápas. V první půli vyzněl výsledek pro Manchlastr, ale o změně stran už patřila iniciativa spíše Targetu, který zaslouženě vyrovnal, když po několika tyčích konečně trefil branku. Přes závěrečný tlak už více branek nedal, také díky výkonu hostujícího gólmana. David Beneš, Jiří Hron
Target FC Manchlastr FC
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, Miroslav Koutenský, Martin Kůrka, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Michal Pacas, Ladislav Rada vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Martin Bejček, Petr Bejček, Filip Kotyza, David Kubík, Kryštof Petr, Miroslav Sládek, Matěj Veselý
37. Vojtěch Mikeš 23. Jakub Bečvář
20. 9. 09 13:45 zzPANK1 Horsis heads Target FC 3. 1:4 (0:1)
Utkání průměrné úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, ale po přestávce hráči Targetu zlepšili zakončení a třemi góly rozhodli.
Horsis heads Target FC
Jan Havelka – Jan Burda, Alan Javůrek, Zdeněk Kricner, David Lenský, Petr Škeřík, Ondřej Sýkora vs Michal Pacas – David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Ladislav Rada
32. Jan Burda 2. Ladislav Rada
41. Vojtěch Mikeš
58., 59. Václav Nekola
13. 9. 09 12:30 P3 Target FC Deportivo Praga 2. 1:3 (0:1)
Target měl v prvním poločase převahu, kterou však nedokázal vyjádřit brankově. Těsně před poločasem inkasoval a když dostal po změně stran druhý gól, přepustil otěže zápasu Deportivu. František Bartůněk, Tomáš Půček
Target FC Deportivo Praga
Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, Vojtěch Mikeš, Václav Nekola, Ladislav Rada vs Luboš Vacek – Jan Havlíček, Jakub Kosina, Libor Kovárník, Oleg Martinec, Vladimír Příbramský, Marek Solich
57. Vojtěch Mikeš 29. Jan Havlíček
32., 46. Libor Kovárník
6. 9. 09 16:15 zzANG Delirium FC Target FC 1. 0:3 (0:2)
Vyhrálo kombinačně lepší mužstvo, ovládající míč lépe technicky. Ve druhé půli Delirium neproměnilo penaltu a to definitivně rozhodlo o zaslouženém vítězství Targetu. Petr Hejtmánek, Eduard Málek