15. 11. 09 16:15 HANSP Laxní přístup Free team 9. 3:3 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Tomáš Klesal
Josef Novák – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Říha, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov, Lukáš Záruba, Ondřej Zeman vs František Kohák – Robert Apolín, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Koller, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Martin Olišar, Ladislav Šlápota
34. Petr Guzan
47., 54. Václav Frýba
57. Robert Apolín
8. 11. 09 19:30 BECH Dropa FC A Laxní přístup 8. 4:2 (2:1)
Ve velmi slušně hraném utkání, byla lepším týmem Dropa ale dlouho doplácela na okénka v obraně, která trestal hbitý Vagapov. Po jeho akcích padly také obě branky Laxního přístupu ale ani to nestačilo. Po dvou trefách z dálky se Dropa díky Vávrovi prosadila také kombinačně a v závěru už jen pojistila výhru. Karel Hrubeš, Petr Voves
Dropa FC A Laxní přístup
Jan Horn – Petr Balihar, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Martin Vávra vs Ondřej Zeman – Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Tomáš Říha, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov
18. Tomáš Luka
30., 39. Martin Vávra
57. Jiří Juklíček
28. Timur Vagapov
35. OG
1. 11. 09 12:30 DEKAN Laxní přístup Befeleme 7. 3:1 (0:0)
Utkání hrané v přátelském duchu. Ondřej Penc, Robert Šmíd
Laxní přístup Befeleme
David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Tomáš Říha, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov, Erich Wolny, Ondřej Zeman vs Miloš Johánek – Martin Bendl, Lukáš Filip, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl
46. Erich Wolny
48. Pavel Hromádka
53. Tomáš Říha
45. Jiří Rebl
25. 10. 09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Laxní přístup 6. 4:6 (3:1)
Bamboocha v prvním poločase jasně přehrávala soupeře a vytvořila si tříbrankový náskok. Naději pro Laxní přístup vykřesal před poločasem snížením Guzan. Ve druhé půli Bamboocha doplatila na úzký kádr a Laxní přístup svoj trpělivou hrou výsledek otočil. Vojtěch Melichar, David Svoboda
Bamboocha City Laxní přístup
Jan Fiala – Jakub Bodlák, Petr Konečný, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Tomáš Říha, Michal Široký, Ondřej Zeman
6., 54. Štěpán Škrach
21., 21. Jakub Bodlák
27., 35., 45. Petr Guzan
42. Michal Široký
50. Tomáš Říha
54. Tomáš Jirmásek
18. 10. 09 15:00 HANSP Laxní přístup Tutto bene A 5. 0:4 (0:0)
Vyrovnané utkání, hrané na obě strany. Hostující Tutto bene však lépe využívali své šance a proto vyhráli. Domácí doplatili na bezzubou koncovku. Martin Kopecký, Martin Vosecký
Laxní přístup Tutto bene A
David Šátek – Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Josef Novák, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov, Lukáš Záruba, Ondřej Zeman vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Tomáš Mimra
38. Petr Hybský
43. Pavel Kubal
48., 53. Josef Fidler
11. 10. 09 12:30 zzHAGIB Stýbla Ďáblic Laxní přístup 4. 1:1 (0:0)
Zpočátku vyrovnané utkání. Po poločase se jevil jako lepší tým Ďáblic, který na těžkém terénu předváděl technickou hru. Laxní přístup spoléhal na dlouhé výkopy brankáře, jimiž hledal hrotového hráče. Michal Žák, Jan Kubíček
Stýbla Ďáblic Laxní přístup
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Petr Kačerovský, Vladimír Stibora, Miroslav Weiner vs David Šátek – Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Josef Novák, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov, Erich Wolny, Lukáš Záruba, Ondřej Zeman
51. Michal Bartůněk 59. Jan Široký
28. 9. 09 19:30 BECH Laxní přístup Rohožník United FC A 3. 1:4 (0:1)
Laxní přístup si prohru o tři góly nezasloužil, ale Rohožník mu udělil lekci z efektivity. V závěru domácím už docházely síly. Pavel Novotný, Luboš Janatka
Laxní přístup Rohožník United FC A
David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov, Erich Wolny, Ondřej Zeman vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Luboš Koucký, Jan Pátek, Roman Petržilka, Robert Pilný, Dan Raiser, Petr Rybář, Ivo Štolc, Tomáš Zeman
40. Timur Vagapov 50 Jan Široký 3. Luboš Koucký
43., 50. Tomáš Zeman
54. Tomáš Bárta
13. 9. 09 08:45 TEMPO Penélope Cruz Laxní přístup 2. 6:5 (4:4)
Vyrovnané utkání, plné branek, ve kterém vyhrálo mužstvo s lepší koncovkou. Václav Vrbický, Patrik Laibl
Penélope Cruz Laxní přístup
Radek Bachar – Jiří Adamčík, Martin Byrtus, Lukáš Hanzel, Petr Hyka, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko vs David Šátek – Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Říha, Jan Široký, Michal Široký, Timur Vagapov, Erich Wolny, Ondřej Zeman