8. Válcovny plechu MS FC 11 3 3 5 23:43 9

So 14.11.09 08:45 zzZARUB Sváteční mančaft Terasy KFC B   (HL8C)
So 14.11.09 10:00 zzZARUB Blue flame Cosmo Hagibor FC   (HL5F)
Ne 22.11.09 16:15 P1 Balabuška Old TJ Parta z Jarova VET   (VL2A)
Ne 22.11.09 17:30 P1 M - Bubo A Orange Predators A   (HL4F)
So 5.12.09 11:15 TEMPO Integrita Jinonice Ramutant CF   (HL5F)
So 5.12.09 12:30 TEMPO Sloni na Pobřeží B Hodko Hills   (HL8K)

13. 12. 09 15:00 TEMPO Neumann S.K. Jednota Košík 11. 0:12 (0:5)
Jednostrané utkání, které připomínalo vraždění neviňátek. Roman Kříž, David Kácl
Neumann S.K. Jednota Košík
Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Michal Lainer, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Jakub Tichý vs Bronislav Hagovský – Tomáš Erben, Milan Jenčo, Martin Mráz, Otakar Mráz, Petr Nosálek, Marek Smetana, František Stegmüller   , Jiří Tecl
59. Martin Mráz
29. 11. 09 15:00 P2 Free team Neumann S.K. 10. 3:4 (2:3)
V utkání plném zvratů(nikoli zvratků) zvítězilo šťastnější mužstvo Neumannů. Pěkný zápas převyšující úroveň šesté ligy. Martin Loquens, Martin Víšek
Free team Neumann S.K.
František Kohák – Petr Calda, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Koller, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Martin Olišar vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Karel Suchan, Jakub Tichý
14. Tomáš Kopp
22. Ondřej Frýba
55. Petr Malknecht
4., 29. Boris Kaliský
27. Lukáš Pecha
36. Filip Šebek
15. 11. 09 16:15 BECH Neumann S.K. Dropa FC A 9. 0:3 (0:1)
Velmi pohledné a férově hrané utkání. Oba týmy nechaly vyniknout brankáře, když se předháněly ve spalování šancí, nicméně v této disciplíně byli úspěšnější domácí, kterým to tam prostě nepadalo. Dropa vyhrála zaslouženě a kdyby proměnila šance do prázdné branky, mohlo to být o více gólů. Loránt Csete, Marcel Schlifka
Neumann S.K. Dropa FC A
Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Michal Lainer, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Jan Šindelář, Karel Suchan, Jan Švejda, Jakub Tichý vs Jan Horn – Martin Babička, Petr Balihar, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Martin Vávra
18., 51. Pavel Jančovič
32. Jan Horák
8. 11. 09 12:30 zzPANK1 Befeleme Neumann S.K. 8. 2:0 (1:0)
Utkání se rozhodlo už ve druhé minutě. Po obrovském závaru a ještě větším zmatku v hostující obraně, vypálil z kraje vápna Měsíček a jeho bomba málem protrhla síť. Poté se domácí zatáhli do obrany a v útoku nemohoucí hosté je příliš neohrožovali. Po Johánkově pojistce bylo rozhodnuto a zápas se jen dohrával. Martin Štumpf
Befeleme Neumann S.K.
Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Vladimír Mandík, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný vs Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Jan Švejda, Jakub Tichý
2. Lukáš Měsíček
50. Miloš Johánek
1. 11. 09 20:00 zzNOVOB Neumann S.K. Bamboocha City 7. 4:1 (2:1)
Prvních dvacet minut patřilo Neumannu, který se mnohem častěji dostával na dostřel branky a dvakrát toho dokázal využít. Poté se probrali hosté a začali se více prosazovat směrem dopředu. Výsledkem bylo snížení a celkem znatelná převaha, pramenící ze zmatků v obraně soupeře až do konce poločasu. Po změně stran byla hra celkem vyrovnaná, i když častěji se hrálo na polovině Neumannu. V závěru domácí vítězství pojistili dalšími dvěma góly. Vítězslav Pech, Tomáš Horvát
Neumann S.K. Bamboocha City
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Karel Suchan, Jakub Tichý vs Jan Fiala – Václav Boček, Jakub Bodlák, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
8. Michal Lainer
16., 53. Ján Hlaváč
57. Karel Suchan
26 Jakub Tichý 26. Jakub Bodlák
25. 10. 09 12:30 zzJUNI1 Tutto bene A Neumann S.K. 6. 1:2 (0:1)
Utkání plné šancí, ale s žalostným zakončením. Více ze hry, i více šancí měli domácí, ale ztroskotali na vlastní střelecké impotenci, nebo na hostujícím gólmanovi. Rozhodující branku vstřelil Pecha tři minuty před koncem, když se část domácích hráčů dožadovala odpískání faulu. Jaroslav Novák, Ondřej Novák
Tutto bene A Neumann S.K.
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Jan Jironč, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Petr Procházka vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Lukáš Pecha, Karel Suchan, Jakub Tichý
43. Jan Jironč 14., 57. Lukáš Pecha
18. 10. 09 16:15 TEMPO Neumann S.K. Stýbla Ďáblic 5. 4:2 (1:1)
Domácí neměli za celý zápas moc šancí a po většinu utkání se bránili. Na jejich úvodní gól z brejku dokázali hosté téměř okamžitě odpovědět. Rozhodující byla šestiminutovka ve druhé půli, kdy Neumann ze čtyř šancí vstřelil tři branky a pak už svůj náskok kontroloval až do konce. Martin Bulvas
Neumann S.K. Stýbla Ďáblic
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Stephan Andre Schmid, Jakub Tichý vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Martin Těžký
23., 42. Boris Kaliský
38. Stephan Andre Schmid
40. Michal Lainer
24., 52. Petr Kačerovský
11. 10. 09 13:45 BECH Rohožník United FC A Neumann S.K. 4. 2:0 (1:0)
Někdy až zbytečně tvrdé utkání vyhrálo více střílející mužstvo. Antonín Tikovský
Rohožník United FC A Neumann S.K.
Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Radek Časta, Petr Chlopek, Luboš Koucký, Jan Pátek, Roman Petržilka, Dan Raiser, Petr Rybář, Ivo Štolc vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Robert Karban, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Vlastislav Říčař, Stephan Andre Schmid, Karel Suchan, Jakub Tichý
13. Tomáš Bárta
33. Radek Časta
22. Robert Karban
28. 9. 09 17:30 P2 Neumann S.K. Penélope Cruz 3. 1:5 (1:2)
Utkání ovlivnilo vyloučení domácího brankáře za ruku mimo vápno, na začátku druhé půle. Jinak oboustranně slušné a ferové utkání. Zdeněk Genčev, Petr Šmejkal
Neumann S.K. Penélope Cruz
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Vlastislav Říčař, Stephan Andre Schmid, Jakub Tichý, Petr Veselý vs Radek Bachar – Jiří Adamčík, Martin Byrtus, Lukáš Hanzel, Petr Hyka, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Radek Vondál
20. Stephan Andre Schmid 31 Štěpán Honzík 2., 32. Lukáš Hanzel
29. Milan Krch
40. Jiří Adamčík
44. Radek Vondál
13. 9. 09 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Neumann S.K. 2. 2:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácím vyšel úvod a poměrně záhy vedli o dvě branky. Po změně stran hosté snížili a sahali i po vyrovnání, když z pohledného protiútoku nastřelili tyč. Nestalo se a dva body zůstaly Válcovnám. Jan Procházka, Petr Procházka
Válcovny plechu MS FC Neumann S.K.
Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Jan Franc, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Vlastislav Říčař – Josef Freith, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Filip Šebek, Jakub Tichý
8. Jan Štěpánek
12. Zdeněk Holeček
35. Josef Freith
6. 9. 09 11:15 P1 Laxní přístup Neumann S.K. 1. 1:3 (1:2)
Pěkné utkání slušné úrovně. Hosté měli rozhodně více šancí a jen díky jejich mizivé produktivitě, byl zápas dramatický až do poslední minuty.