Poklidné utkání s jasnou převahou domácích.
Martin Řádek – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Petr Procházka vs Jan Fiala – Jakub Bodlák, Tomáš Firek, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Martin Zemánek
60. Josef Fidler
34., 37. Martin Zemánek
48. Tomáš Firek
29. 11. 09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Stýbla Ďáblic 10. 0:4 (0:2)
Stýbla Ďáblic kralovala na hřišti a zaslouženě vyhrála. Lubomír Řádek, Štěpán Král
Bamboocha City Stýbla Ďáblic
Jakub Bodlák – Václav Boček, Jan Fiala, Tomáš Firek, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Josef Čuda – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Vladimír Stibora, Martin Těžký, Miroslav Weiner
13. Martin Těžký
22., 45. Vladimír Stibora
31. Petr Kačerovský
15. 11. 09 20:00 zzNOVOB Rohožník United FC A Bamboocha City 9. 0:1 (0:0)
Utkání odpovídající úrovni šesté ligy. Spousta nepřesností, ale taky dobré zákroky gólmanů způsobily, že rozhodl jediný gól. Jiří Pelich, Petr Kučera
Rohožník United FC A Bamboocha City
Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Luboš Koucký, Jan Pátek, Roman Petržilka, Dan Raiser, Ivo Štolc, Tomáš Zeman vs Jakub Bodlák – Václav Boček, Jan Fiala, Tomáš Firek, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
38. Štěpán Škrach
8. 11. 09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Penélope Cruz 8. 2:3 (1:2)
Pohledný zápas se smutným koncem pro tým Bamboocha. Když už se dotrápili k vyrovnání, stejně ho neudrželi, nechali si dát v samém závěru třetí gól a odjeli s prázdnou.
Bamboocha City Penélope Cruz
Jan Fiala – Jakub Bodlák, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Radek Bachar – Lukáš Hanzel, Petr Hyka, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko, Radek Vondál
2., 56. Jakub Bodlák 7. Lukáš Hanzel
21. Radek Mencl
60. Milan Krch
34. Radek Mencl
1. 11. 09 20:00 zzNOVOB Neumann S.K. Bamboocha City 7. 4:1 (2:1)
Prvních dvacet minut patřilo Neumannu, který se mnohem častěji dostával na dostřel branky a dvakrát toho dokázal využít. Poté se probrali hosté a začali se více prosazovat směrem dopředu. Výsledkem bylo snížení a celkem znatelná převaha, pramenící ze zmatků v obraně soupeře až do konce poločasu. Po změně stran byla hra celkem vyrovnaná, i když častěji se hrálo na polovině Neumannu. V závěru domácí vítězství pojistili dalšími dvěma góly. Vítězslav Pech, Tomáš Horvát
Neumann S.K. Bamboocha City
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Karel Suchan, Jakub Tichý vs Jan Fiala – Václav Boček, Jakub Bodlák, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
8. Michal Lainer
16., 53. Ján Hlaváč
57. Karel Suchan
26 Jakub Tichý 26. Jakub Bodlák
25. 10. 09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Laxní přístup 6. 4:6 (3:1)
Bamboocha v prvním poločase jasně přehrávala soupeře a vytvořila si tříbrankový náskok. Naději pro Laxní přístup vykřesal před poločasem snížením Guzan. Ve druhé půli Bamboocha doplatila na úzký kádr a Laxní přístup svoj trpělivou hrou výsledek otočil. Vojtěch Melichar, David Svoboda
Bamboocha City Laxní přístup
Jan Fiala – Jakub Bodlák, Petr Konečný, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Tomáš Říha, Michal Široký, Ondřej Zeman
6., 54. Štěpán Škrach
21., 21. Jakub Bodlák
27., 35., 45. Petr Guzan
42. Michal Široký
50. Tomáš Říha
54. Tomáš Jirmásek
18. 10. 09 20:00 zzNOVOB Jednota Košík Bamboocha City 5. 8:5 (3:2)
Pohledné utkání se spoustou branek. Zasloužené vítězství Jednoty. Šťástka,Kratochvíl
Jednota Košík Bamboocha City
Tomáš Erben – Milan Jenčo, Martin Mráz, Otakar Mráz, Petr Nosálek, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Jan Fiala – Jakub Bodlák, Tomáš Firek, Petr Konečný, Karel Páral, Martin Roman, Štěpán Škrach, Jakub Tyl, Antonín Vála, Martin Zemánek
60. Jakub Bodlák
11. 10. 09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Free team 4. 5:5 (2:2)
Vyrovnané utkání, hrané ve velmi rychlém tempu. Šance střídala šanci, padaly pohledné branky a výsledná remíza je zasloužená. Michal Vávra, Lukáš Opava
Bamboocha City Free team
Jan Fiala – Václav Boček, Jakub Bodlák, Tomáš Firek, Petr Konečný, Karel Páral, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Tomáš Koller – Robert Apolín, David Ejem, Ondřej Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Martin Olišar
50. OG
20. 9. 09 20:00 zzNOVOB Dropa FC A Bamboocha City 3. 0:6 (0:2)
Poměrně čistý, a také jednoznačný zápas. Vynikající výkon gólmana domácích zamezil vyraznějšímu skóre hostí. Jan Procházka
Dropa FC A Bamboocha City
Petr Balihar – Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Martin Vávra vs Jakub Bodlák – Tomáš Firek, Petr Konečný, Karel Páral, Martin Roman, Štěpán Škrach, Jakub Tyl, Antonín Vála, Martin Zemánek
8., 14. Tomáš Firek
44. Štěpán Škrach
47., 55. Martin Roman
51. Martin Zemánek
13. 9. 09 20:00 P3 Bamboocha City Befeleme 2. 0:1 (0:0)
Fotbalovější tým Bamboocha doplatil na špatnou docházku svých hráčů, čímž si podle mého zápas prohrál. Petr Ziegner, Milan Novák
Bamboocha City Befeleme
Jakub Bodlák – Petr Konečný, Karel Páral, Štěpán Škrach, Jakub Tyl, Martin Zemánek vs Vojtěch Buřič – Petr Babický, Martin Bendl, Lukáš Filip, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Vladimír Mandík, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Martin Štefek
34. Lukáš Měsíček
6. 9. 09 13:45 ZAK Bamboocha City Válcovny plechu MS FC 1. 6:6 (4:3)
Krásné utkání, ve kterém se přelévalo skóre z jedné strany na druhou. Domácí za stavu 4:3 neproměnili několik vyložených šancí, takže místo aby definitivně rozhodli, tak dvakrát inkasovali a byli rádi za to, že zachránili remízu.
Bamboocha City Válcovny plechu MS FC
Jan Fiala – Jakub Bodlák, Tomáš Firek, Petr Konečný, Zdeněk Malík, Martin Roman, Jakub Tyl, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Zdeněk Holeček, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek