So 12.9.09 08:45 zzNOVOB Mystique Dynamo CF Beruška Prosek   (HL5F)
So 12.9.09 10:00 zzNOVOB UNI - Lužiny New Jersey Devils B   (HL6G)
So 10.10.09 08:45 zzNOVOB Příkopy FC Torpedo Cannabis   (HL7F)
So 10.10.09 10:00 zzNOVOB Rychlá rota No fear KK   (HL8J)
Ne 18.10.09 15:00 zzNOVOB !nBev Tigers Lazareth   (HL8D)
Ne 18.10.09 16:15 zzNOVOB Bílá pohroma Metro AFK   (HL7K)

7. 12. 09 19:00 P3 Vibromax 1985 Le Jardin 11. 1:8 (1:3)
Utkání přineslo řadu kuriozních momentů. Asi největší pikantností byly čtyři vlastní góly. Věkově výrazně mladší tým Le Jardin se po počátečním tápání dostal do tempa a nedal domácím šanci.
Vibromax 1985 Le Jardin
Milan Höllge – Jaroslav Adámek, Václav Adámek, Petr Burian, Josef Doseděl, Vladimír Freml, Pavel Hájek vs Radek Podveský – Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Jan Tesař
6. OG 15., 19., 35. OG
18., 57. Milan Landsmann
37. Jiří Kirschner
45. Karel Horký
52. Michal Budina
23. 11. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Tuscarora B 10. 4:0 (1:0)
V první půli byl zápas vyrovnaný, po změně stran byli domácí produktivnější v zakončení. Hosté neproměnili ani pokutový kop. Jan Houska, Milan Rýpar
Le Jardin Tuscarora B
Petr Říha – Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Jiří Vanča – Petr Ježek, Martin Kočárek, Lukáš Perský, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Petr Srbek
4., 57. Milan Makovec
32. Karel Horký
59. Luboš Hýbner
9. 11. 09 19:30 zzNOVOB Traktor Praha A Le Jardin 9. 4:1 (3:0)
Pěkné, svižné a v duchu fair-play hrané utkání Karel Šturma, Tomáš Machotka
Traktor Praha A Le Jardin
Jiří Chrobok – Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Petr Táborský, Matěj Vlček, Jan Zajíček vs Radek Podveský – Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Jan Tesař
14., 15., 56. Petr Hošek
19. Marek Seidel
50. Vojtěch Hrček
2. 11. 09 18:30 HRAB3 Le Jardin Tlakové galoše 8. 3:2 (1:0)
Le Jardin zvítězil díky větší chuti do hry, na konci zápasu. vyzdvihl bych výkon hráče poražených Rábla, který táhl tým sám, přestože to k bodům nevedlo. Jan Linger, Jiří Müller
Le Jardin Tlakové galoše
Radek Podveský – Michal Budina, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Jan Pšenička, Roman Thorovský vs Michal Pácl – Karel Barták, Daniel Buš, Mario Casado, Roman Červenka, Štěpán Filipi, Miroslav Kudrna, Radek Londýn, Václav Nohejl, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Pavel Sladovník, Josef Suchánek, Petr Vaněk
26. Michal Budina
50. Jan Pšenička
55. Jiří Kirschner
37., 49. Marek Rábl
26. 10. 09 19:30 zzNOVOB Stará parta Le Jardin 7. 3:3 (2:1)
Svižné utkání. Skore se přelévalo ze strany na stranu. Zasloužená remíza Václav Kohout, Ladislav Řeháček
Stará parta Le Jardin
Jiří Litoš – David Blažek, Petr Černý, Lukáš Cuper, Yaroslav Dmytruk, Jiří Hypšt, Ondřej Kačena, Jiří Pavlata, Jaromír Pospíšil, Jaroslav Švestka, Radek Veselý vs Radek Podveský – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec
18. David Blažek
21. Jaromír Pospíšil
51. Jiří Hypšt
15., 48. Milan Makovec
42. Karel Horký
42. Milan Makovec
19. 10. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin PFC Kodymka B 6. 1:2 (0:1)
Hezké utkání v tempu, hosté o trochu fotbalovější. Čistě hraný zápas, s dostatkem šancí. Jakub Rohlík, Roman Rohlík
Le Jardin PFC Kodymka B
Radek Podveský – Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, David Lomnický, Milan Makovec, Roman Thorovský vs Jiří Abrahamčík – Lukáš Holeček, Richard Kejval, David Kupr, Jan Kupr, Martin Zindulka
53. David Lomnický 24. Richard Kejval
39. Jan Kupr
12. 10. 09 19:30 zzNOVOB Nova LFC B Le Jardin 5. 9:2 (3:1)
Velice pohledné utkání. Nova od začátku kontrolovala hru a od deváté minuty i po stránce skóre. Na začátku druhého poločasu bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Le Jardin zápas přesto nevzdal, takže se bylo na co koukat až do poslední minuty. Martin Dvořák, Marek Rytina
Nova LFC B Le Jardin
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jan Kroj, Jiří Landa, Pavel Pátecký, Aleš Trnečka vs Jiří Kirschner – Michal Budina, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Radek Podveský, Petr Říha
9. Jiří Landa
18., 27., 34. Aleš Trnečka
39. Jan Kroj
46., 49., 57., 59. Pavel Pátecký
7. Milan Makovec
56. OG
5. 10. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Nottoric Forest 4. 2:2 (2:0)
Le Jardin nezvládl závěr utkání, které měl celkem pod kontrolou a "Nottorici" vyrovnali. Příčinou byla nejspíš absence hráčů na střídání na straně Le Jardinu. Jiří Panocha, Marek Čermák
Le Jardin Nottoric Forest
Radek Podveský – Michal Budina, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, David Lomnický, Jan Pšenička vs Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek st., Pavel Koronthály, Pavel Kroupa, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
3. Jan Pšenička
20. Michal Budina
48. Jan Verner
53. Štěpán Hrubý
21. 9. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin VŠSK MFF UK C 3. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství mladšího, sehranějšího a fotbalovějšího mužstva Matfyzáků. Jan Karlík, Martin Holzknecht
Le Jardin VŠSK MFF UK C
Radek Podveský – Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, David Lomnický, Jan Pšenička vs Matej Buzgo – Svatopluk Chalupa, Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Tomáš Pintér, Luděk Slinták, Jan Záruba
34. Jan Pšenička 1. Radoslav Janoštiak
37. Jan Líkař
59. Tomáš Pintér
7. 9. 09 19:30 zzNOVOB Istanbul FC Le Jardin 2. 0:6 (2:1)
Zápas byl předčasně ukončen v 59.minutě pro hromadnou rvačku obou týmů, vzniklou po udělení červených karet. O osudu utkání tak rozhodne až STDK.
Istanbul FC Le Jardin
Yusufcan Uysal – Muhammet Hudut, Dejan Isailovic, Taner Koc, Rifat Muratogullari, Tamer Özgür, Ilhan Sabanoglu vs Radek Podveský – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec