10. Pragochmel Blšany B 11 2 2 7 28:55 6
11. Vykutálený prasátka 11 1 3 7 24:38 5

St 9.9.09 18:30 HRAB3 Tycho de Brahe VET Cormoran FC   (VL2B)
St 9.9.09 19:45 HRAB3 Ministerstvo obrany OrangeBoom   (HL8F)
St 7.10.09 18:30 HRAB2 Károv ZJ veteran Queen´s park club VET   (VL3B)
St 7.10.09 19:45 HRAB2 Ministerstvo obrany Tankista Orange   (HL8F)
St 18.11.09 18:30 HRAB1 Suprtechno Valník   (SVL2A)
St 18.11.09 19:45 HRAB1 V.I.P. Taurin 1.FC   (HL8E)

8. 12. 09 20:15 P3 Steve !nBev Tigers 11. 4:2 (0:0)
Po nezáživné první půli, utkání nabralo spád. Po vstřelení první branky již domácí kontrolovali hru a měli spoustu šancí rozhodnout dříve. Hosté ještě v závěru po krásné střele chtěli zápas zdramatizovat, ale domácí v poslední minutě výhru pojistili. Jiří Fišer, Pavel Cichra
Steve !nBev Tigers
Kamil Mácha – Jiří Brádle, Petr Exner, Vincent Sylvain Guilmart, Rostislav Kosek, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera vs Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Tomáš Cerman, Gábor Felker, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride
38., 48., 51. Petr Exner
60. Slavomír Trepera
35. Tomáš Cerman
57. Niels Lambrix
25. 11. 09 20:15 STER3 !nBev Tigers Perpetis 10. 4:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, které svým chováním ovlivnil hráč Perpetisu Conk. Nechal se vyloučit a Tigers si vítězství pohlídali. Jiří Pikner, Lukáš Stanko
!nBev Tigers Perpetis
Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Tomáš Cerman, Serge De Vos, Niels Lambrix, Desmond Mc Bride, Jord van der Cammen vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Richard Smolko
2., 4. Tomáš Cerman
12., 59. Niels Lambrix
23. Josef Conk
56. Jiří Ouhrabka
22. Josef Conk
34. Josef Conk
15. 11. 09 12:30 zzS1 Rošambo !nBev Tigers 9. 2:2 (2:0)
Korektně hrané utkání, kde první poločas patřil domácím. Po změně stran převzali iniciativu hosté a po zásluze vyrovnali. V závěru pak dokonce sahali po vítězství. Michal Němec, Jan Linhart
Rošambo !nBev Tigers
Petr Komín – Alexander Bellu, Stanislav Krejčí, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Jaromír Petrtýl, Jan Židlický vs Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Jaromír Staroba, Jord van der Cammen
4., 26. Jan Židlický 35. Paulo Machado
53. Jeremy Bonneville
7. 11. 09 13:45 ZAK !nBev Tigers Pragochmel Blšany B 8. 4:4 (3:3)
Čtyřikrát jasně lepší domácí vedli a čtyřikrát se hostům podařilo vyrovnat. Utkání bylo poznamenáno několika obrovskými chybami brankářů na obou stranách. Domácím nepomohla ke dvěma bodům ani 4 minuty trvající přesilovka po vyloučení Vojíře. Vladimír Kupka, Robert Krejčí
!nBev Tigers Pragochmel Blšany B
Ľudovít Albert – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Tomáš Cerman, Gábor Felker, Niels Lambrix, Paulo Machado, Benjamin Mitchell, Jord van der Cammen vs Jiří Lipár – Michael Beneš, Jan Křivka, Marek Plachý, Richard Spazier, Tomáš Stacho, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř, Kim Tiep Vu
58. Jiří Vojíř
20. 10. 09 20:15 P1 GFC Regent B !nBev Tigers 7. 2:3 (1:1)
Slušné utkání. Slušelo by mu však více fotbalu a méně řečí. Vyhráli střelecky lepší hosté. Jiří Stuchlík, Jan Herych
GFC Regent B !nBev Tigers
Jan Břešťák – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Petr Klouček, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf, Jaroslav Voříšek vs Ľudovít Albert – Jeremy Bonneville, Gábor Felker, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell
11. Petr Klouček
59. Antonín Jaroš
20. Benjamin Mitchell
39. Niels Lambrix
45. Gábor Felker
18. 10. 09 15:00 zzNOVOB !nBev Tigers Lazareth 6. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se spoustou nepřesností. Jiří Kirschner, Milan Makovec
!nBev Tigers Lazareth
Jeroen van Doormalen – Julien Borget, Gábor Felker, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell, Jord van der Cammen vs Petr Strnad – Karel Bachrony, Lukáš Halfar, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Daniel Žalman
32., 49. Paulo Machado 29. Ondřej Matějka
58. Lukáš Halfar
58. Karel Bachrony
1. 10. 09 19:45 HRAB3 !nBev Tigers Vykutálený prasátka 5. 2:2 (0:2)
Celýzápas byl vyrovnaný, i přes fakt, že posledních deset minut hrála "prasátka" o jednoho hráče méně. náhradní
!nBev Tigers Vykutálený prasátka
Ľudovít Albert – Tomáš Cerman, Serge De Vos, Gábor Felker, Luc Yves Lahaije, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal
37. Niels Lambrix
50. Tomáš Cerman
15. Tomáš Liška
28. Ondřej Černý
45. Jan Lorenc
50. Tomáš Liška
22. 9. 09 17:45 zzJUNI1 Eskadra smrti !nBev Tigers 4. 8:2 (4:0)
V průběhu utkání byla Eskadra smrti o poznání lepším týmem. Rozhodla její větší technická vyspělost a nekompromisní zakončení T.Holubovského. Robert Malík, Tomáš Macháček
Eskadra smrti !nBev Tigers
Jiří Svoboda – Jiří Aubrecht, Martin Beď, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Radek Marienka, Jan Srp, Petr Valeš vs Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Serge De Vos, Luc Yves Lahaije, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell
46. Niels Lambrix
15. 9. 09 19:30 zzNOVOB !nBev Tigers Canary FC 3. 1:1 (1:1)
Rozhodčí s k utkání nevyjádřil... Jan Jung, Jaroslav Novák
!nBev Tigers Canary FC
Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Serge De Vos, Gábor Felker, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell, Jord van der Cammen vs Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Petr Uhlíř, Pavel Virt
19. Gábor Felker 9. David Aubrecht
8. 9. 09 18:00 zzHAGI2 Suchá dáseň AC !nBev Tigers 2. 1:3 (0:2)
Dva slepené góly z konce prvního poločasu prakticky rozhodly utkání, hosté pak vedení celkem v pohodě ubránili. Působili i mnohem fotbalovějším dojmem, nehádali se a soustředili se na fotbal (na rozdíl od domácích). Vladimír Moudrý
Suchá dáseň AC !nBev Tigers
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka vs Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Niels Lambrix, Paulo Machado, Benjamin Mitchell, Jaromír Staroba
47. Tomáš Pytl 29. Jaromír Staroba
30., 45. Paulo Machado
3. 9. 09 18:45 STER2 !nBev Tigers Sedm zbabělých A 1. 4:3 (3:0)
Na osmou ligu celkem slušné utkání. V poločase, i krátce po něm to vypadalo, že zápas je rozhodnutý. Hosté se ale nevzdali, začali dotahovat a podařilo se jim vstřelit tři branky. To bylo ovšem na body málo... Jiří Pavlata
!nBev Tigers Sedm zbabělých A
Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Serge De Vos, Gábor Felker, Luc Yves Lahaije, Niels Lambrix, Benjamin Mitchell, Jord van der Cammen vs Pavel Ježek – Jan Bartes, Jiří Bohuslav, Jiří Najman, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan