Po 6.4.09 19:30 zzNOVOB Poblióni FC Le Jardin 2. 3:2
Po 30.3.09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Socra FC AFK Karlín 1. 1:5

5. Socra FC AFK Karlín 11 6 2 3 39:21 14
7. Nottoric Forest 11 4 2 5 24:19 10
8. Nova LFC B 11 3 2 6 23:39 8
9. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 28:32 7
10. Diesel 1.FC 11 2 3 6 22:34 7
11. Ministerstvo obrany 11 1 1 9 12:48 3
12. Nounejm 11 0 0 11 0:66 0

Ne 3.5.09 12:30 KBELY Playboy team AC Noťa FC   (HL8O)
Ne 3.5.09 13:45 KBELY Tornádo Labuť PM Plný plíce   (HL8O)
Ne 3.5.09 15:00 KBELY To jsme vám to nandali Saens 1.FC C   (HL8O)
Ne 3.5.09 16:15 KBELY Lokomotiva DP Metro AFK   (HL8N)
Ne 3.5.09 17:30 KBELY Fifty-two faders Pragochmel Blšany A   (HL8N)
Ne 3.5.09 18:45 KBELY Alkohol Vršovice FC Kenguru FC   (HL8M)

22. 6. 09 18:15 zzNOVOB Nova LFC B Le Jardin 11. 2:5 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě odpískali zápas zástupci obou týmů.
Nova LFC B Le Jardin
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád
10., 19. Jiří Landa 5. Vojtěch Hrček
20. OG
35. Michal Budina
40. Jiří Kirschner
50. Jan Chaloupka
8. 6. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Nounejm 10. 6:0 k.
1. 6. 09 19:30 zzNOVOB Nottoric Forest Le Jardin 9. 1:2 (0:1)
Hosté byli převážně v utkání lepším týmem. Většinu jejich akcí zakládal nejlepší hráč na hřišti Makovec. Přesto se dá zkonstatovat, že k vítězství jim dopomohli především domácí svými chybami.
Nottoric Forest Le Jardin
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Makovec, Petr Semerád
32. Jan Verner 55 Jan Verner 15., 58. Michal Budina 27. Milan Makovec
25. 5. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Ministerstvo obrany 8. 8:0 (5:0)
Zlepšený výkon Ministerstva ve druhém poločase nezabránil debaklu od dobře kombinujícího Le Jardinu. První půle byla jasně v režii vítězů a taktovku držel Makovec. Ondřej Imlauf, Karel Hampl
Le Jardin Ministerstvo obrany
Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Makovec, Petr Semerád vs Pavel Chotaš – Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Dalibor Premus, Marek Sobota, Jan Tajbl
5. Michal Budina
8., 15., 23., 58. Milan Makovec
27. Karel Horký
40. Vojtěch Hrček
55. Petr Semerád
20. 5. 09 19:45 HRAB3 Le Jardin Šumavská střela FK 7. 2:3 (1:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, nakonec se projevila větší fotbalovost Šumavanů. Za zmínku stojí výkon dvougólových střelců Větrovce a Horkého, který ovšem skóroval jednou do vlastní sítě. Jiří Janďourek, Ondřej Šváb
Le Jardin Šumavská střela FK
Milan Makovec – Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Radek Podveský vs Tomáš Červený – Josef Chalupný, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, David Skála, Jakub Větrovec, Petr Vrána
20. Karel Horký
59. Milan Makovec
28 Karel Horký
56 Jan Chaloupka
4., 58. Jakub Větrovec
47. OG
11. 5. 09 19:30 zzNOVOB 1.FC Holešovice Le Jardin 6. 6:2 (3:0)
V klidu odehrané utkání, ve kterém se projevilo, že hosté neměli mnoho hráčů na střídání.
1.FC Holešovice Le Jardin
Rudolf Kotouč – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Jan Chaloupka – Vojtěch Hrček, Milan Makovec, Radek Podveský, Petr Říha, Petr Semerád
20. Dmitriy Kedyarov
21., 43. Ondřej Sopr
25., 39. Filip Nádvorník
50. Jan Šalát
58. Vojtěch Hrček
60. Petr Říha
4. 5. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Don Giovanni 5. 0:6 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů, domácí hráli od páté minuty po zranění jednoho ze svých hráčů ve čtyřech v poli. Aleš Šando, Pavel Řezníček
Le Jardin Don Giovanni
Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Havlíček, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
16., 27. Antonín Svoboda
24. Jiří Šťastný
39. Martin Mariňak
42., 54. Lukáš Procházka
27. 4. 09 19:45 HRAB3 Diesel 1.FC Le Jardin 4. 0:7 (0:5)
Po prvním gólu jednoznačné utkání, hráno v duchu fair play. Vítězný tým se vyznačoval kolektivním pojetím hry. Ondřej Moravec, Martin Chodounský
Diesel 1.FC Le Jardin
Roman Švec – Daniel Černý, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Radek Podveský – Jan Chaloupka, Martin Hák, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád
6. Karel Horký
20., 29. Vojtěch Hrček
21. Martin Hák
23. Jan Chaloupka
32., 36. Petr Semerád
20. 4. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Roosevelt boys 1.FC 3. 3:2 (0:2)
Tadeáš Bakala, Leoš Vlatkovszki
Le Jardin Roosevelt boys 1.FC
Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Roman Dočekal, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer, Jiří Soukup
32. Milan Landsmann
52. Milan Makovec
58. Michal Budina
4., 29. Jiří Soukup
6. 4. 09 19:30 zzNOVOB Poblióni FC Le Jardin 2. 3:2 (1:2)
Utkání by více slušela remíza. Jan Herštík, Jakub Vorel
Poblióni FC Le Jardin
Jakub Čopjak – Jan Blahota, Tomáš Chytka, Radek Dolejší, Lukáš Kočí, Jakub Kopáček, Martin Lux, Michal Roháč, Zdeněk Urbanec vs Michal Budina – Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Radek Podveský
14. Zdeněk Urbanec
34. Jakub Kopáček
37. Radek Dolejší
3. Vojtěch Hrček
11. Michal Budina
30. 3. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Socra FC AFK Karlín 1. 1:5 (0:1)
Klidné utkání z obou stran. Hosté se ve druhém poločase střelecky probudili a právem si z Proseka odvezli vítězství. Petr Bureš, Jaroslav Hýka
Le Jardin Socra FC AFK Karlín
Radek Podveský – Michal Budina, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Marek Himl – David Dufek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Ondřej Vojtěch, Jaroslav Zajac